[TVN] Ukryta Prawda

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
Posty: 1127
Rejestracja: 05 lip 2006, 13:07
x 3
x 27

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek23 »

A, czyli dotychczasowego producenta programów sądowych dodajmy :)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Tak. Ma ktoś może filmiki z zapowiedzi? Bo ja niestety nie oglądałem nich :(.
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Maciek23 pisze:A, czyli dotychczasowego producenta programów sądowych dodajmy :)
No i jeszcze serialu kryminalno-dokumentalengo ''Malanowski i Partnerzy'' z Polsatu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Pewna wymiana zdań z facebooka:
-Osoba x: Kolejny program w stylu "Trudne sprawy" Lol's ?
-Na Wspólnej TVN: ‎Osoba x, zgadza się. Tylko w wersji "dla bogatych" :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Przejrzałem dzisiejszy odcinek i rzeczywiście fabuła identyczna jak "Trudnych spraw" jednak pod względem realizacyjnym i graficznym prezentuje się o wiele lepiej. Dobrze napisali na facebooku, że w wersji dla bogatych, bo wnętrza jak to w serialach TVN bogato urządzone, choć może tak akurat było dziś. Na przykład w polkskich filmach często właśnie bohaterowie mają piękne, duże mieszkania, nowoczesne samochody, a rzeczywistość jest inna ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dominik pisze:Przejrzałem dzisiejszy odcinek i rzeczywiście fabuła identyczna jak "Trudnych spraw" jednak pod względem realizacyjnym i graficznym prezentuje się o wiele lepiej. Dobrze napisali na facebooku, że w wersji dla bogatych, bo wnętrza jak to w serialach TVN bogato urządzone
Całkowita zgoda, ale i tak ten format do mnie nie przemawia i nie będę widzem "tego czegoś". Motyw muzyczny najlepszy :P Zresztą z wypowiedzi Bogdana Czaji - zastępcy dyrektora programowego TVN wynika że serial jest na tej samej licencji co Trudne Sprawy.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

To ta sama licencja? To w takim razie musiały by być takie same odcinki jak "Trudnych spraw" bo każdy odcinek jest tylko adaptowany, a fabuła pochodzi z oryginalnego formatu. Ciekawe jak to będzie wyglądało.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dominik pisze:To ta sama licencja?
A jednak chyba nie. Chciałem dać Ci link do wypowiedzi, ale widzę, że tekst wypowiedzi na Wirtualnych Media został zmieniony, więc to jednak nie ta sama licencja.
http://[link zakazany]/artykul/uk ... wesolowska
Wcześniej zamiast "Family Stories" w tym artykule było "Familien im Brennpunktt".
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Widziałem dzisiejszy odcinek "Ukrytej Prawdy" (nr 3) i muszę przyznać, że to nawet niezłe jest, innymi słowy - da się oglądać. "Ukryta Prawda" jest lepsza od podobnych produkcji Polsatu, zarówno pod względem scenariusza, jak i realizacji, o czym napisał już dominik. Daje się odczuć, że produkcją zajmuje się ta sama firma, która robi "Malanowskiego..." (specyficzny sposób realizacji).

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się kolejnej kopii "Dlaczego ja?", a wyszło naprawdę przyzwoicie :).
2009-2021
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

"Ukrytą Prawdę" obejrzałem wczoraj i dziś i chociaż regularnie oglądać tego nie będę, bo nie mam na to czasu, to muszę powiedzieć że spodobał mi się ten serial. Realizacja (podobają mi się ujęcia z miasta, przejeżdżający tramwaj czy pociąg, tego mi brakuje w serialach Polsatu oraz dobry podkład dźwiękowy) jest lepsza niż przy "DJ?" i "TS".
Ale tego można było się spodziewać :). Jedyne, co mnie zdziwiło to podobieństwo loga do "Trudnych Spraw" i umieszczenie go w lewym dolnym rogu.
Obrazek
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Moim zdaniem jest to jednak nieudolna podróbka obu programów. Widać od razu realizację innej firmy. Gdyby to Tako Media realizowało wszystko bardziej naturalnie i profesjonalnie wyglądało.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

SzytrWielki pisze:Gdyby to Tako Media realizowało wszystko bardziej naturalnie i profesjonalnie wyglądało.
Ta, w szczególności, że co kilka odcinków podobno są ci sami aktorzy, grający kogo innego - czytałem o tym parę dni temu...
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

SzytrWielki pisze:Widać od razu realizację innej firmy. Gdyby to Tako Media realizowało wszystko bardziej naturalnie i profesjonalnie wyglądało.
Śmiać mi się chce z Twoich słów. Porównywać Tako Media do Constantin Entertainment. Wolne żarty! To co robi Tako Media to śmiech na sali!
matik pisze:Ta, w szczególności, że co kilka odcinków podobno są ci sami aktorzy, grający kogo innego - czytałem o tym parę dni temu...
Ja to w TV zauważyłem ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Co pare dni to nie, ale niektórzy aktorzy w każdym z 3 seriali wystąpili i to chyba tylko raz zauważyłem. Może zdarzą się wypadki, że w Dlaczego ja wystąpiła jedna osoba z 2-3 razy ale to sporadycznie.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[TVN] Ukryta Prawda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

matik pisze:
SzytrWielki pisze:Gdyby to Tako Media realizowało wszystko bardziej naturalnie i profesjonalnie wyglądało.
Ta, w szczególności, że co kilka odcinków podobno są ci sami aktorzy, grający kogo innego - czytałem o tym parę dni temu...
A kto powiedział że w "Ukrytej prawdzie" tak nie będzie? Czas pokaże.
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości