[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
kijevo
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:42
Lokalizacja: Szczecin
x 1
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kijevo »

Chłopaki do wzięcia

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe”. Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez zarejestrowania”. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynku małego miasteczka lub wystają na dworcach autobusowych. Prowincjonalna Polska utkana jest z biedy, nudy i beznadziei. Chłopcy kandydatek na żony poszukują dyskretnie, aby nie narazić się na śmieszność czy wykpienie. Jeżdżą zdezelowanymi samochodami, ubierają się w tanich sklepach lub na targach. Na ogół są bez grosza i nie mają pomysłu na lepsze życie. Czym więc mogą zaimponować dziewczynom? Niektórzy w pełnej dyskrecji piszą do biur matrymonialnych. Trzeba jednak wielkiej odwagi i desperacji, by udać się na takie, zaaranżowane spotkanie.

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,284 ... index.html

Czas emisji: Niedziela 19.30

Czegoś tak żenującego jeszcze polska telewizja nie widziała... to przechodzi wszelkie granice. Robienie pośmiewiska z tych biednych ludzi ze wsi jest żenujące !

Jakie są wasze opinie o kolejnej odsłonie dokumentu fabularyzowanego (czy to aby nie na pewno soap doc?) na antenie polskiej telewizji ? Trudno mi uwierzyć, że to program dokumentalny, to raczej kolejna odmiana "Trudnych Spraw".
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Ten serial dokumentalny był emitowany chyba najpierw w Polsacie Play, a teraz wyciągnięto go na główną antenę. Klimat dosyć specyficzny :P

EDIT: No i to był mój post nr 2900 :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Od razu przypomniał mi się kilku- czy kilkunastoodcinkowy dokument Polsatu, chyba z 2005 roku, zatytułowany "Kochankowie z internetu". Podobny klimat :P. Są na YouTube jakieś fragmenty, więc można rzucić gałką oczną ;).
2009-2021
kijevo
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:42
Lokalizacja: Szczecin
x 1
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kijevo »

Moim zdaniem dosyć trafny komentarz z filmweb

"Obejrzałem wszystkie odcinki(wciąga) i generalnie odczuwam głębokie współczucie dla większości z nich przerywane mimowolnym rozbawieniem. Na autorów jestem jednak wkurzony.
Przynajmniej dwóch bohaterów jest upośledzonych albo chorych psychicznie(grabarz i ten trans) nie wiem więc jakim prawem autorzy robią sobie z nich jaja. Serial dla młodych wykształconych z wielkich miast żeby mogli się pozbijać z prostaczków ze wsi i dowartościować. Jestem ciekaw czy autorzy nie namawiali tych biedaków do niedorzecznych zachowań jak szukanie dziewczyny w sklepach czy na ulicach żeby mieć co filmować.
Gdyby to był program typu "Kuchenne rewolucje" - na zasadzie specjalista przyjeżdża do kogoś kto sobie nie radzi i próbuje mu pomóc, mógłby być i zabawny i pożyteczny. Jednak autorzy postanowili się zabawić kosztem słabych. "
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Serial ma już prawie 4 sezony, wczoraj w Polsat Play został wyemitowany 47 odcinek. Jak na razie "Chłopaki do wzięcia" plasują się w czołówce programów Polsat Play. Co sezon są nowi bohaterowie, jednak też jestem zdania że to ośmiesza polską wieś.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

A tak przy okazji - info z Polsat Media:
"Chłopaki do wzięcia" autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich w samym tylko sezonie wiosennym (premierowe odcinki oraz powtórki poprzednich sezonów) obejrzało łącznie 6 mln widzów.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Od września program (serial?) w głównym Polsacie - w soboty o 17:45 po 2 odcinki.
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 311
x 25

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Ciekawe od której serii to będzie emisja?
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

To jest serial, pewnie emisja od 1 odcinka. Pierwszych kilka odcinków wyemitowano w grudniu 2012 i styczniu 2013 w Polsacie w niedziele o 19:30.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Elektorat "Kto poślubi mojego syna?" doczekał się podobnej żenady w Polsacie.

Ustawiony dokument z ludźmi, których należy zostawić w spokoju, a nie mieszać im jeszcze bardziej w ich pustych głowach.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Nie należę do elektoratu KPMS ale czasem zdarza mi się to obejrzeć. Są bohaterowie z których Morawscy robią sobie żarty, ale są też osoby normalne, nie wygłupiające się i nie pijące alkoholu - np. Mariusz, Radek. Pokazana jest przy okazji polska patologia (Aniela, Szczena, Maciek, Bandziorek). Wierzę że osoby z programu znajdą sobie miłość, jeden lub 2 znalazło.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Ogląda ktoś ten program jeszcze? Bo Polsat daje powtórki od 17:45, 18:10 w sobotę i odsyła do nowych odcinków w Polsat Play. Słyszałem że ci co brali udział odradzają bo nic nie dał im ten program, raczej pogorszył niż polepszyl?
mediaf
Obserwator
Posty: 473
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:29
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

W Polsat Play nowe odcinki będą dopiero od pierwszej niedzieli kwietnia.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Ciężko uwierzyć, że ten program coś zmieni w ich życiach. To, co powiem będzie ostre, ale ci ludzie są tam ośmieszani i mimo, że zgarniają jakąś kasę za występ, to ciężko, żeby po np. lekcji rozpalania grilla w stodole pełnej słomy pozostało coś pozytywnego.

Pomijając, że żaden program TV nie zmieni sytuacji ludzi, którzy tak naprawdę mają wielki problem.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

[POLSAT] Chłopaki do wzięcia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Właśnie leci na Polsacie 2 odcinek "Malanowskich i partnerów": Darg Queen. Gra w tym odcinku jeden z bliźniaków(tym co się przebiera za kobietę) z "Chłopaków do wzięcia".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości