[TVN/TVN7] Szkoła

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

cfcpoland pisze:Może będzie utrzymana wersja niedzielna.
Na pewno będzie wersja niedzielna, bo szukali uczestników do programu. Moim zdaniem "Szkoła" o 20.50 będzie tylko do startu wiosennej ramówki TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie sądzę, by serial, który jak na polskim rynku telewizyjnym ma dość specyficzny target - był emitowany w ścisłym prime-time w wiosennej ramówce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Też tak myślę. "Szkoła" pewnie tylko na czas zimowy dostała się do tego pasma, a wiosną wszystko zostanie po staremu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Okaże się w międzyczasie. Jeśli wydania o 20:50 będą miały niezłe wyniki w styczniu to kto wie, czy już tak nie zostanie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W styczniu serial może mieć dobre wyniki, bowiem zaczynają się ferie zimowe, więc główny target telewizję będzie oglądał później. Jednak nie sądzę, by TVN na to się zdecydował i "rozwalił" całą wieczorną ramówkę, szczególnie czołowe pozycje, które się mają zacząć o 21:30.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ależ wcale nie musiałby rozwalać wieczornej ramówki w przypadku dobrych styczniowych wyników (a myślę że może mieć więcej niż 1,2 mln o tej porze). Po prostu mogliby - tak jak wcześniej z Ugotowanymi, którzy nie wypalili, skrócić czas nadawania na jeden epizod.

Chociaż ja jestem także za tym by skrócili o 5 minut Pogodę i Sport. Na Wspólnej mogliby takim zabiegiem zaczynać o 20:00, gdyby tylko chcieli brać coś takiego pod uwagę.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Odcinki już zostały nakręcone więc nic nie skrócą. Chyba, że podjęta była decyzja przed nakręcaniem aby były krótsze i trafiły na 20:45 Ale to taka decyzja już musiała zostać podjęta bez względu na wyniki w zimowej ramówce.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Miałem wreszcie trochę więcej czasu, więc obejrzałem sobie kilka odcinków tego serialiku :) . Na początku byłem w szoku, trafiłem na bardzo dobry i ciekawy epizod. Zdziwiła mnie naturalność postaci. Jednak trafiłem na 51. odcinek (oczywiście nie oglądałem po kolei, aż tak mi się nie nudzi ;) ), strasznie sztuczny, z fabułą wymyśloną na siłę, nijak mający się do rzeczywistości.
Sam nie wierzę, że to piszę, ale serial wykonany dobrze, o wiele lepiej niż produkcje Tako Media. Jednak do ideału wiele mu brakuje...

Myślę, że dobre wyniki serialu mogą spowodować pozostawienie go w wieczornym paśmie na wiosnę. Jakie programy mają pojawić się o 21:30 (inna godzina nie wchodzi w rachubę)? Audycje w sam raz dla głównej grupy odbiorców Szkoły. Młoda widownia pozostałaby w TVN przez dużą część wieczoru. Zastanawiam się jednak, czy o tą garstkę widzów (bo coraz rzadziej młodzi korzystają z telewizji) TVN będzie walczyć ;) .
Awatar użytkownika
ZioPeng
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 06 sie 2013, 12:08
x 1

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZioPeng »

Obejrzałem dość sporo odcinków tego serialu i muszę stwierdzić , że jest on - moim zdaniem - lepszy niż "Dlaczego ja?" , "Trudnych spraw" czy też "Pamiętników z wakacji". W odcinkach tego serialu dostrzegłem różnorodność - w przeciwieństwie do takich wyżej wymienionych paradokumentów. Jak na razie jest to jeden z moich ulubionych serialów tego typu.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Zauważyłem w kulisach serialu (dostępnych na stronie internetowej), że niektóre sceny są najpierw nagrywane z operatorem kamery, a następnie za pomocą telefonu. Jednak w 45. odcinku jedną ze scen nakręcono jednocześnie... Popatrzcie w prawo :D
Obrazek
Tradycjonalista

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To jeszcze się kamerzysta załapał...
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Ten zap jest ze strony player.pl. Widać to po oznaczeniu ograniczenia wiekowego i trochę powiększonym logotypie TVN.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Nie chodziło mi o logo, ale o operatora kamery, który "wpadł" w kadr ;) .
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Już wiadomo, Szkoła pozostaje o 15. Premierowe odcinki od 9 lutego.
Więcej: Media2

W ramach uzupełnienia, operator kamery pojawił się także w 29. odcinku serialu, odbił się w lustrze ;) .
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Szkoła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W jednym z najnowszych odcinków wystąpi Dawid Kwiatkowski - http://szkola.tvn.pl/aktualnosci,2735,n ... 56923.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości