[TVN/TVN7] 19+

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
alojz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 gru 2015, 22:18
x 4
x 5

[TVN/TVN7] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alojz »

Krakowski oddział TVN przygotowuje nowy serial, pod roboczą nazwą "Absolwenci". Opowiadał on będzie historię jednej grupy znajomych, absolwentów "Szkoły" (informacje nie do końca potwierdzona), którzy rozpoczęli studia lub podjęli pracę.

Zdjęcia realizowane są w Krakowie. Trwa ciągły nabór statystów do produkcji przez agencję Stars Impresariat.

Planowany start emisji: jesień 2016
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Coś czuje, że mogą to być ludzie dawni uczniowie serialu Szkoła, którzy właśnie ją skończyli
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Skoro dopiero jesienią to może ten serial zastąpi "Szkołę", bo co pokazują ostatnie odcinki/sezony scenarzystom już brakuje pomysłu, widać ewidentnie wyczerpanie tematu i zaczyna ich ponosić coraz większa fantazja, a życie po skończeniu szkoły na pewno daje nowe, "świeże" możliwości.
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

No bo co odcinek to tylko dziewczynę rzucił chłopak i jest załamana albo chłopak już jest znudzony swoją dziewczyną
Jakoś też już ostatnio tego nie oglądam
alojz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 gru 2015, 22:18
x 4
x 5

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alojz »

Mam bardzo duże przypuszczenia, że serial ten będzie podobny w formule do "Wawa non stop". Cały serial będzie poświęcony tym samym bohaterom - m.in. studenci prawa, medycyny.
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

To możliwe z tymi absolwentami "Szkoły". W sumie z tego, co słyszałem, to niektórzy z III liceum cofają się w następnym sezonie do II. Pewnie jeszcze nauczyciele pojawią się w tych historiach. ;D

Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Ten sezon Szkoły nie przypadł mi do gustu (zbyt duża powtarzalność historii oraz drętwość nowych "młodych aktorów"), więc rzadko go oglądałem. Jednak nie widziałem sytuacji opisanej przez @dawid99.
Był jeden odcinek (151), w którym występował Patryk Dębosz (serialowy Paweł Kwapiński) jako absolwent.
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Tak, nie które odcinki Szkoły to była jakaś pomyłka ciągle praktycznie to samo
ktoszekipy
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:00

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ktoszekipy »

tak.krakowski oddział przygotowuje nowy serial i pewnie bedzie emitowany na jesień. tak są to osoby ze szkoły ale nie jest to cos typu szkoła tylko ciągła historia o tych samych bohaterach i ich perypetiach w życiu dorosłym po "serialowej szkole".
nie jest to para dokument - tutaj plus dla tvn
I serial nie zastąpi szkoły.przynajmniej nie ma co do tego żadnych przesłanek
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

ktoszekipy pisze: nie jest to para dokument - tutaj plus dla tvn
To jak w takim razie nazwać serial, w którym większość obsady to aktorzy - amatorzy, przypomina to ewentualnie telenowelę hybrydową, którą TVN już miał i nie skończyło się to za dobrze.
ktoszekipy
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:00

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ktoszekipy »

Medyk24 pisze:
ktoszekipy pisze: nie jest to para dokument - tutaj plus dla tvn
To jak w takim razie nazwać serial, w którym większość obsady to aktorzy - amatorzy, przypomina to ewentualnie telenowelę hybrydową, którą TVN już miał i nie skończyło się to za dobrze.
telenowela hybrydowa patrząc na wawe non stop to jakis chłam. nie. to bedzie cos w stylu czy ja wiem.. barwy szczescia. i nie jest to dom w którym mieszkają absolwenci lecz wiele róznych historii a głowni aktorzy sa po prostu znajomymi ze szkoły i ich historie sie przeplatają. wychodza do miasta,rozmawiają,spotykają sie ale kazdy ma swoje zajęcie. normalny storyline
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Po trzech latach - aktorów grających uczniów w "Szkole" ciężko już nazwać amatorami. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Z tym, że gra aktorska nadal na poziomie paradokumentów, choć patrząc na "Szkołę" trzeba też przyznać, że z tym u nich jest na pewno lepiej niż w produkcjach Tako Media.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kontynuując moją myśl - wystarczy spojrzeć tylko ilu aktorów grających w serialach codziennych (nie licząc tych, którzy zaczęli już jako dzieci lub młodzież) ma wykształcenie aktorskie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ktoszekipy
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:00

[TVN] Absolwenci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ktoszekipy »

w dzisiejszych czasach skończenie szkoły aktorskiej nie wiadomo jakiej w Polsce nie oznacza ze nagle osoba stanie sie aktorem. jim carrey skończył szkołę aktorską która trwała rok bo takie u nich są szkoły i dziwi sie ze w Polsce tyle to trwa. to swoboda na planie,płynność, wczuwanie sie w role sprawia ze jesteś dobrym aktorem a nie to jaką szkołę skończyles.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości