[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Streszczenie odcinka 53 i 54 drugiej serii Sprawiedliwi Wydział Kryminalny

Spoiler Alert! Kto nie chce niech nie czyta...
[ Spoiler ]
Jeśli to prawda to
[ Spoiler ]
http://www.telemagazyn.pl/serial/sprawi ... 545/odc53/

54 odcinek
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Produkcja bije rekordy popularności. Co jak co, ale jest to duży sukces Czwórki.

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8788
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3033
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 74
x 727

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Ja bym powiedział, że ogromny. Zarówno to, jak i 'Policjanci i policjantki'. Chyba nikt, łącznie z działem programowym Czwórki, nie spodziewał się aż tak dużego sukcesu. To też pokazuje, że zniknęła bariera zasięgu - stacje pokroju Czwórki, Siódemki czy Pulsu spokojnie mogą osiągać nawet dwumilionową widownię, pod warunkiem, że mają coś, co zainteresuje widzów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Z pewnością. Choć obecność choćby Czwórki na kanale 2 w CP, jest z pewnością dodatkowym plusem. Za to Puls dostaje wściekłości na tym dalekim kanale, te paski, na których psioczą na CP dalej lecą :)
Tradycjonalista

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Nic tylko pogratulować sukcesów TV 4. TV Puls... Ciekawe kiedy na ulotkach Cyfrowego Polsatu na kanale TV Puls pojawi się "gwiazdka"?
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Zaskakuje mnie to jakie wyniki osiąga Czwórka w tych jakże trudnych pasmach. Szczególnie "Policjanci i policjantki", którzy rywalizują z niemal wszystkimi serwisami informacyjnymi konkurencji. Zarówno Dwójka, jak i Polsat dawno już zrezygnowali z próbą dogonienia konkurencji. A takiej Czwórce się udało - i to takimi produkcjami. To też kolejne potwierdzenie, że TVN źle zrobił rezygnując z "W11". Może reaktywacja? :) Tym bardziej, że patrząc na wyniki oglądalności nawet polsatowskim "Gliniarzom" udaje sie wyprzedzic (minimalnie, ale jednak) "Ukrytą prawdę" TVN-u.
2008-2023
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 634

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Nie bez powodu. Oba te seriale stoją na dosyć wysokim poziomie scenariuszowym i realizacyjnym jak na stację z grupy Polsatu - gdyby nie to pewnie by się tak nie oglądały ;)
Tradycjonalista

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To prawda że Sprawiedliwi... i Policjantki... są na wysokim poziomie i cieszą się wysoką oglądalnością. Ale jest też inny powód. Ludzie mają dosyć oglądania wzajemnej nienawiści polityków w serwisach informacyjnych.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Przyznam, że mi się nie udało dp nich przekonać. Swoją drogą jestem ciekawy jak sobie radzi trzeci paradokument Czwórki, czyli "Detektywi w akcji", których niestety poziom (nawet jak na tego typu seriale) jest bardzo niski.
2008-2023
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Zbychu51 pisze:Nic tylko pogratulować sukcesów TV 4. TV Puls... Ciekawe kiedy na ulotkach Cyfrowego Polsatu na kanale TV Puls pojawi się "gwiazdka"?
Nigdy. TV Puls to kanał must-carry.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Chyba nikt nie wspominał jeszcze o tej informacji na forum, a myślę, że warto
http://[link zakazany]/artykul/1- ... ladajacych

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" jest kolejnym serialem Czwórki, który notuje zaskakujące dobre wyniki. Warto dodać, że to ścisły prime-time, a udaje im się wygrać nawet ze swoim "bratem" - Polsatem, który w paśmie emisji "Sprawiedliwych" pokazuje znacznie droższe produkcje jak "The Brain" czy "Idol". Wśród widzów DVB-T jest jeszcze lepiej, bo ustępuje tylko Dwójce.

Jak widać na seriale o tej tematyce popyt jest - i aż dziwne, że żadna produkcja serialowa nie jest w stanie się utrzymać na antenie wśród widzów "wielkiej czwórki" (mam na myśli chociażby dość kiepskie wyniki "Komisji morderstw" czy dawnego serialu TVN "Układ warszawski"). Mam jednak nadzieję, że to się zmieni.
2008-2023
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko "Komisja Mordestw" i "Układ warszawski" to jednak jeśli można to tak nazwać - pełnobudżetowe seriale, ale "Sprawiedliwi" i "Policjantki i Policjanci" to wciąż jednak - paradokumenty. Widać, że produkcje wypełniają swoją niszę chociażby po produkcjach TVN-u jakimi byli "W11" i "Detektywi". Może to w lekkości form tych seriali tkwi sukces? :)

No i TV Puls z 9 miejscem w tym oto paśmie. Źle nie życzę, ale do pierwszej ligi stacja raczej nie wróci, a kto wie, czy za kilka, kilkanaście lat ta stacja nie przestanie istnieć.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Moim zdaniem sam sukces tkwi w Marku Włodarczyku. Ludziom brakuje wciąż pamiętnych Kryminalnych. I serial na pewno będzie zbierał jeszcze może nawet wyższe wyniki. Nic w tym dziwnego, chociaż moim zdaniem, drugi sezon robi się chaotyczny, zaczynają się kompletne zmiany w duetach itd. Nie wyjaśniono też dlaczego Marysia i Adam się rozstali. Podejrzewam że no przez wypadek ale mogli to wyjaśnić, jak dla mnie robią dziury w serialu. Mam nadzieję że je poskładają.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Gdyby chodziło tutaj tylko o jedną osobę, czy sentymenty do innego serialu, to po prostu np. "Sama Slodycz" TVN-u powinna bić rekordy oglądalności. Nie da się ukryć, że ATM Grupa (tak jak przy "Policjantkach i Policjantach) tutaj po prostu odwaliła bardzo dobrą robotę i ten serial paradokumentalny ogląda się, no może nie z zachwytem, ale na pewno bez poczucia zażenowania, w przeciwieństwie do "Gliniarzy" Polsatu, czy "Detektywów w akcji" TV4. Tak samo jest w przypadku "Na sygnale" Dwójki, choć tutaj - nawet mimo setek z ratownikami - to o wiele bardziej obyczajówka niż paradokument.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TV4] Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Może zle się wyraziłem ale poniekąd ma troszkę to wpływ na wyniki :) tak myślę. Aczkolwiek jednak to co wymieniłeś też
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości