KSW

Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Zakładam wątek ponieważ są to największe eventy sportów walki (oprócz Polsat Boxing Night) organizowane przez Telewizję Polsat i samą federację KSW. Tutaj skupimy się na telewizyjnej stronie gal.

23.12 w katowickim Spodku odbyła się już 41 edycja wydarzenia, natomiast 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się 42 gala.

Dodajmy że ostatnie lata to skok rozwojowy dla KSW. Gale gościły już na Wembley Arena w Londynie, w Dublinie a także na największym polskim obiekcie - PGE Narodowym w Warszawie.

Lubicie oglądać KSW? :o
Ostatnio zmieniony 26 gru 2017, 18:12 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przesunąłem temat do bardziej odpowiedniego działu.
Pawel

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zawsze chętnie obejrzę. Chociaż freak fighty czy ustawki coraz bardziej przypominają gale wrestlingu, który też zresztą lubię oglądać.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Alek1224 pisze:Lubicie oglądać KSW? :o
Tylko dawne japońskie Pride Fighting Championship z soccer kickami i nakoksowanymi bryłami ;) KSW czy UFC są zbyt nudne z tymi swoimi leżankami na plecach. To pierwsze to nawet trudno nazwać poważną organizacją MMA, skoro na pierwszy plan zawsze wysuwa samych freaków ku ucieszę polsatowskich januszy i ich celebrytów. Normalne organizacja ma jakieś normalne twarze, tymczasem KSW pomimo lat nadal kojarzy mi się z turniejami w dyskotece i przypadkowymi celebrytami.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tyle że takie KSW przyciągnie tymi freakami przysłowiowych Januszy przed TV jak i na obiekt dzięki czemu zapełnić potrafią nawet Narodowy a zyski z PPV też małe zapewne nie są.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Dyrektor TVP Sport: MMA w TVP nie będzie.
Szef KSW: Na Despacito was stać, na KSW jeszcze długo nie będzie.
KSW: Od lat jest nam dobrze z Polsatem.
https://www.google.pl/amp/s/sport.onet. ... fbn9mg.amp
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49670
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i dobrze. KSW to o wiele bardziej show, niż typowy sport.
Pozdrawiam, Trzeciak
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

KSW może tak ale samo MMA mogło by się pojawić w TVP.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49670
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że TVP ma do pokazania dużo innych znacznie ciekawszych dyscyplin sportowych. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Bardzo szybko odpowiedział mu Kawulski, który wyraźnie poczuł się dotknięty takim postawieniem sprawy przez szefa TVP Sport.
Ale nie rozumiem dlaczego Kawulski miałby się poczuć dotknięty takim postawieniem sprawy? Przecież Marek Szkolnikowski pisał ogólnie o MMA, a nie konkretnie o KSW, po drugie KSW ma zapewne dobrą umowę z Polsatem. No ale to Onet, jak zwykle trzeba napisać tekst anty TVP. Taki to już antypolski portal.


A co do samego MMA. Szczerze? Jak obejrzałem parę razy UFC to mnie to nudzi. KSW też oglądam bardziej dla tego show niż dla samego sportu. Dlatego lubię np. wrestling. Tam jest jasno postawione że to show. Chętnie bym zobaczył gale wrestlingu w Polsce.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gdyby był antypolski, to raczej krytykowałby także KSW, które jest polską organizacją.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Założycielami i właścicielami organizacji są Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.
;)

A na poważnie - ja bym tak nie gwiazdorzył na miejscu właściciela, nie ma tak wiele dużych stacji w Polsce, aby zrażać do siebie jednego z nich. Tym bardziej celebryckie walki kiedyś mogą się widzom znudzić się. Polsat to duży biznes i z pewnością przeżyje bez KSW, KSW bez Polsatu niekoniecznie.

Ja bym cieszył się ze względnego monopolizmu, bo gdyby TVP zaczął się poważnie wydawać tyle kasy na zawodników MMA, co na Despacito, to nagle mogłoby się okazać, że KSW nie miałby czym wypełniać rozpiski :rolleyes: .
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Gdyby był antypolski, to raczej krytykowałby także KSW, które jest polską organizacją.
Jakby KSW miało umowę z Kurskim to by krytykował :P.
kamil1000
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2016, 10:31

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil1000 »

Nie oglądam KSW, bo boks to dla mnie najgorszy sport
Dwóch napakowanych i spoconych po zażyciu sterydow facetow sie bije Fuuuj.
Pawel

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

KSW to nie gale boksu.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

KSW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie sie gala KSW 43. Transmisja w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości