Rozgrywki II ligi w TVP3

gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: gosc »

Rozgrywki drugiej ligii piłkarskiej tylko na antenie TVP 3. Pierwszym meczem, który zobacza Państwo w naszym programie będzie niedzielne spotkanie KSZO Ostrowiec Św. z Jagiellonia Białystok.

Przed niedzielnym meczem z Jagiellonią Białystok poprawiła się sytuacja kadrowa KSZO. Uraz pachwiny Michała Maciejewskiego nie okazał się zbyt poważny i zawodnik powinien już wznowić treningi. Trener Wojciech Borecki będzie miał prawdopodobnie do dyspozycji na inaugurację ligi również Tomasza Copika, który zmagał się z urazem kolana. W trening powinien wejść także Marcin Woźniak, który miał kontuzję mięśni brzucha. Coraz intensywniej trenuje już Marcin Rogoziński.

Celem Jagielloni podobnie jak w poprzednim sezonie jest awans do ekstraklasy. Ostatnie dni to również okres wytężonej pracy włodarzy klubu oraz kierownika drużyny. Umowy z klubem podpisali: Marek Wasiluk, Adrian Gudewicz i Konrad NowakNa.

Mecz KSZO - Jagiellonia w niedziele o 14:35.
tvp.pl

Może i tak. Szczerze mówiąc to ani nie chce mi się włączyć telewizora na to żeby sprawdzić :)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Mario98 »

Drugą ligę nie ma co oglądać - wszystko już jest ustalone kto awansuje :wink:
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Axel »

No ja oglądałem dzisiaj mecz KSZO Ostrowiec - Jagiellonia Białystok. Wynik 0:2 :) Transmisję przeprowadziła TVP3 Kielce i chyba to była jedna z pierwszych tak ważnych transmisji, którą robił ten ośrodek lokalny TVP bo np. operatorzy kamer nie zawsze odpowiednio kamerowali. Powtórki też były dziwne, nie takie co powinny być i w ogóle za długie. Natomiast prowadzący studio to był jakiś denny - nie wiedział o co pytać i w ogóle mylił się w tym co mówi.

Podobno mają teraz co tydzień dawać jakiś jeden mecz II ligi - i bardzo dobrze, bo w II lidze są dobre zespoły np. Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów albo Widzew Łodź. Ja nie wiem jak wy ale ja będe starał się za każdym razem oglądać.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Mario98 »

Widzew gra przeciez w 1 lidze :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Poland »

I po co Polonia(1) brała się za Polonię Warszawa -odpowiedz prosta żeby spuścić ją do 2 ligi b o tu już ma prawa
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Tomek »

kisiel205 pisze:I po co Polonia(1) brała się za Polonię Warszawa -odpowiedz prosta żeby spuścić ją do 2 ligi b o tu już ma prawa
Polonia 1 nie brała sie za P. Warszawa tylko jej biuro reklamy - Media5 podpisała umowę o warunkowy zakup. Firma miała wyciągnąć klub z dołka, a następnie za pół roku kupić. Jednak wycofała się z tego przed starem sezonu 2005/2006.

Cieszę się, że wreście 2 liga jest w tv. Rok TVP3 też obiecała i nic z tego nie wyszło.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Evil »

TVP ma prawa do pokazywania meczów II ligi Polskiej. Zawiesili transmisję do czasu zakończenie wyborów, aby pokazywać wiece, konwencje itd. Wybory się skończyły więc chyba TVP będzie już transmitowała mecze na żywo? Patrzę w telegazecie i jest zaplanowany na jutro na 14.40 Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jak myślicie, TVP znowu coś odstrzeli i wyemituje coś politycznego, czy już nie zawiedzie kibiców?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Rozgrywki II ligi w TVP3

Post autor: Karol »

Teraz raczej nic takiego nie odstawi, bo to już nie ma sensu. Jest już po wyborach, chociaż PiS może zostawić jeszcze kilka zonków nowej partii rządzącej.
Zablokowany

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości