Sport w stacjach Grupy TVN Discovery

komi
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, 14:49

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: komi »

Aktualnie nie można porównywać TVN-u do Polsatu lub TVP, wystarczy sobie porównać ile meczy było nadawanych na danych kanałach. Napewno jeśli będą mieć więcej transmisji to albo się wyrobią obecni komentatorzy, albo poprostu postarają się o jakiegoś znanego komentatora. Wystarczy spojrzeć na np. boks na TVN. Poprostu praktyka czyni mistrza.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mad85 »

Komi Kalinowski to nie jest nowy komentator. O ile dobrze pamietam to nawet komentował mecze Wisły na TVN a napewno eliminacje Europejskich Pucharów. Chyba był takze w Wizji Sport. Drugi komentator TVN Robert Sitnicki który pewnie bedzie komentował dzisz, takze zachaczył kiedys o Wizje Sport. Pracuja w tym zawodzie juz bardzo duzy okres wiec raczej niczego juz sie nie naucza.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Kali pracował wcześniej bodajże w Wizji :D:D
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A ja wyczytałem kiedyś, że Kalinowski pracował w NTW czyli zjednoczonej stacji z Polonią 1 ;)
Natomiast Sitnicki pracował też w TVP2 i robił wywiady z piłkarzami - na pewno każdy pamięta jak stał tam na dole zmarźnięty w kurtce z czerwonym nosem :lol:
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mad85 »

Ja oby pamietam tylko z Wizji Sport. Po rozbacie i w końcowym etapie wiekszosc komentatorów z Wizji Sport odeszła albo do C+ albo PS albo TVP a ci najgorsi zostali na lodzie tak jak ta 2. I tych fachowców zatrudnił TVN. Dzis chyba Sitnicki sie wykaze mzoe pobije Kalinowksiego?
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Aco do komentarzy, to m wiele nie powie,, bo oglądałem tylko końcówke meczu ale nie narzekam i wydaję mi się że nie ma sensu abyśmy narzekali. W końcu wszyscy (chodzi mi o tych, co mają CP c+ czy jakiś kabel) możemy oglądać i to się liczy.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Pawel

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Szczerze mówiąc to komentarz Sitnickiego jak dla mnie był całkiem OK. Na pewno o niebo lepiej niż Kalinowski.
Co prawda pomylił se dwa razy Lyon z Marsylią ale cóż każdemu się zdażyć pomyłka może. Szkoda tylko że brakowało mu wyraźnie luzu. Gdyby tak np. Smokowski czy Twarowski pomylili drugi raz w jednym meczu nazwe klubu to by np. powiedzieli "co ja tak z tą Marsylią" czy coś w tym stylu a tutaj mieliśmy tylko takie "suche" poprawienie błędu. Także panowie komentatorzy więcej luzu :D .
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Każda stacja musi od czegoś zacząć, bo jak to się mawia - nie od razu Kraków zbudowano. TVN Turbo po raz pierwszy robiła transmisję na żywo, w dodatku z takich ekskluzywnych rozgrywek jak Liga Mistrzów. Dajmy im trochę czasu....

Poza tym chyba zauważyliście, z jakiego studia korzystało TVN Turbo? Było to jedno ze stanowisk w nowym studiu high definition przy ul Augustówka 3.
Pawel

Liga Mistrzów w TVN Turbo?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Każda stacja musi od czegoś zacząć, bo jak to się mawia - nie od razu Kraków zbudowano.
Mnie bardziej się podoba - nie od razu Rzym zbudowano ;).

Swoją drogą spodziewałem się że może tak dadzą transmisje z tych meczów w 16/9 no ale niestety.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Najlepsza programowo, a jakoś nie widzę w stacji TVN żadnych transmisji sportowych oprócz programów Orange Ekstraklasa i magazynu Sport. Czy TVN nie zależy na kibicach? Mogli by kupić prawa do jakieś imprezy, ligi. Szkoda.
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Są bardzo popularne zawody Strong Man, które ogląda ok 1,5-2 mln widzów, jest boks, są ważniejsze mecze polskiego pucharu piłki nożnej - ostatnio była jakiś mecz finałowy... Poza tym jest nsport.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

Nie po to jest Nsport ,aby dawali na TVNie transmisje sportowe ,choc oczywiście wolałbym obejrzec ligę mistrzów w TVNie :)
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Ligi Mistrzów na pewno nie oglądałbym w TVN, bo byłaby w panoramie, a w nsporcie uwielbiam oglądać LM w HD :)
Pawel

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Hubert pisze:Nie po to jest Nsport ,aby dawali na TVNie transmisje sportowe ,choc oczywiście wolałbym obejrzec ligę mistrzów w TVNie :)
Wiesz, Polsat też ma kanały sportowe a jednak są transmisje także na Polsacie otwartym i w Czwórce.
No ale TVN ma o wiele biedniejsze prawa do transmisji. Na tym całym nSport też praktycznie tylko LM i NHL z ciekawych rzeczy.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Brak sportu w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Dokładnie Pawle
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości