Oferta sportowa Polsatu

Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Na pewno można zobaczyć kwalifikacje i wyścigi F1, retransmisje boksu zawodowego Polaków (np. w sobotę wieczorem na PS leci na żywo, a nastepnego dnia przed poludniem retransmisja na Polsacie otwartym), w nocy sa retransmisje żużla. Jak Wy oceniacie sportową część w Polsacie?
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

kiedyś ze sportem w polsacie było owiele gorzej...
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 07 lip 2007, 0:05
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Kamilos_ »

Jezeli chodzi o stacje ogólne to Polsat ma najwiecej sportu(Oprocz TVP1/2) i do tego pokazuje duzo relacji na Polsacie lub Czwórce. Mysle, że najlepiej gdyby Polsat dostał prawa do Orange Ekstraklasy to byly poszczególne mecze pokazywane w Polsacie albo w Czwórce i bylby duzo wiekszy dostęp do Ekstraklasy a jezeli nawet nie to Polsat Sport ma najwiekszy zasieg w Polsce z programow sportowych, wiec dla mnie Polsat ma najlepsza oferte sportową np. PLS, F1, Puchar Ekstraklasy, Gale Bokserskie przydałaby sie jescze Orange Ekstraklasa i szkoda ze utracili prawa do transmisji Ligi Mistrzów
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

No jest tego sporo:liga światowa,F1,walki bokserskie polaków,żużel,a także nieraz w paśmie nocnym retransmisje spotkań Pucharu Ekstraklasy i wyścigi szybowców -Red Bull i zawody motocrossowe do tego polska siatkówka i hokej na TV 4,wyścigi rajdowe.Sport prezentuje sie tutaj bardzo dobrze ,choć można byłoby jeszcze cos dorzucic :D
Pawel

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

_Kamilos_ pisze:Jezeli chodzi o stacje ogólne to Polsat ma najwiecej sportu(Oprocz TVP1/2) i do tego pokazuje duzo relacji na Polsacie lub Czwórce. Mysle, że najlepiej gdyby Polsat dostał prawa do Orange Ekstraklasy to byly poszczególne mecze pokazywane w Polsacie albo w Czwórce i bylby duzo wiekszy dostęp do Ekstraklasy a jezeli nawet nie to Polsat Sport ma najwiekszy zasieg w Polsce z programow sportowych,
Zapomnij z OE w otwartych kanałach. Zapewne jakby Polsat nabył prawa do OE to nawet w Polsacie Sport by liga nie leciała tylko stworzyliby np. dodatkowo płatny Polsat Sport Ekstraklasa :D.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Można pochwalić Polsat, ze wczoraj w nocy wspólnie z Polsatem Sport Extra transmitował Gale boksu zawodowego z Madison Square Garden, gdzie walczył także Andrzej Gołota :)
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Oglądałem - humor mi się poprawił
Dishman
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:59

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dishman »

Ubolewam nad tym, że Polsat stracił Ligę Mistrzów. Wie ktoś na jak długo?
Dla mnie tylko LM i liga polska w ogólnodostępnych kanałach, bądź Polsacie Sport i będę szczęśliwy.
Mecze perełki z zagranicznych lig też by się w końcu przydały, prawda?

Tylko nie w takiej wersji w jakiej są obecnie na Polsacie Sport - transmisja telewizji Manchester United z komentarzem angielskim - porażka.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Dishman czuje to samo co ty ? Jeszcze 2 lata trzeba czekać
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Dishman pisze:Ubolewam nad tym, że Polsat stracił Ligę Mistrzów. Wie ktoś na jak długo?
Dla mnie tylko LM i liga polska w ogólnodostępnych kanałach, bądź Polsacie Sport i będę szczęśliwy.
Mecze perełki z zagranicznych lig też by się w końcu przydały, prawda?

Tylko nie w takiej wersji w jakiej są obecnie na Polsacie Sport - transmisja telewizji Manchester United z komentarzem angielskim - porażka.
Myslisz, że jak Polsat by zdobył p[rawa do OE to pokazywali by na otwartym polsacie, bądź na Polsacie sport? To się mylisz :P Utworzyli by kanał Polsat Sport Hiper Extra (nie wiem jaka nazwa by była więc świruję) i tam by była Polska (s)kopana Liga :)
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

Napewno ,by utworzyli nowy dodatkowo płatny kanał ,ale jestem pewien ,że daliby kilka spotkań w sezonie ,by zarobic na reklamach.Polsat już nie raz tak robił np.MŚ w piłce ręcznej.
Pawel

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Główny pakiet jest dla telewizji kodowanej. Musieli by kupić także pakiet dla telewizji otwartej czyli możliwość transmisji 4 dowolnych spotkań OE w sezonie. A nie wiem czy mogliby zakupić dwa pakiety jednocześnie.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

Mając prawa do całej ligi mogli by puszcac ,gdzie tylko chcą.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pawel pisze:Główny pakiet jest dla telewizji kodowanej. Musieli by kupić także pakiet dla telewizji otwartej czyli możliwość transmisji 4 dowolnych spotkań OE w sezonie. A nie wiem czy mogliby zakupić dwa pakiety jednocześnie.
To znaczy żeby na 1 sezon w Polsacie Otwartym mogą być trasmitowane tylko 4 mecze ja myślałem że tak jak w przypadku 2 ligi (TVP INFO) 1 mecz na kolejkę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Sport w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

to nie myśl. Dawno juz Ekstraklasa ogłosiła że będzie pakiet dla TV otwartych z 4 meczami w sezonie ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Vojthas i 1 gość