Piłkarskie Euro 2020 w TVP

piotrowski
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2012, 18:32

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrowski »

Mecz się zaczął o 19 a skończy się o 20 45. Studio przed kolejnym meczem zaczyna się o 20 20 a kończy się o 20 40. Więc nie będą mieli z tym problemu. Jeśli chodzi o tvp sport i tvp hd. Przeproszą widzów i zaczną 5 min później.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1234
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Jest decyzja o opóźnieniu spotkania Szwecja - Anglia. Mecz rozpocznie się o 21:00 polskiego czasu.
dvbtwidz

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

A gdzie źródło?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Fajnie w studiu w TVP przed chwilą wyglądało. Panowie oglądali już transmisję z drugiego meczu Anglia-Szwecja, a tu już jest łączenie na żywo. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
michael112
Obserwator
Posty: 561
Rejestracja: 26 gru 2008, 14:04

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michael112 »

Peter Parker pisze:Jest decyzja o opóźnieniu spotkania Szwecja - Anglia. Mecz rozpocznie się o 21:00 polskiego czasu.
Też o tym wiedziałem, ale miałem laptopa zajętego oglądaniem studia przedmeczowego (na podstawowym ekranie był oczywiście mecz).
Też o tym myślałem i był to najlepszy sposób na pogodzenie transmisji.
Niestety, transmisja ze stadionu na TVP1 zaczęła się zanim skończyła się ze stadionu na TVP2. Ja sam miałem drobny problem z nagraniem tego wszystkiego (jak wybrać moment do zamiany ekranów), a w TVP Sport / TVP HD mogło być jeszcze gorzej, chyba że zrezygnowali z emisji reklam między tymi meczami.
dvbtwidz

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

Na dwójce mecz się skończył, przełączyłem na jedynkę, to kończyli gadać i zaraz się przenieśli, więc nie było problemu.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1234
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

michael112 pisze:[...] w TVP Sport / TVP HD mogło być jeszcze gorzej, chyba że zrezygnowali z emisji reklam między tymi meczami.
W TVP HD przerwano w pół słowa Maciejowi Iwańskiemu i zakończono transmisję meczu UKR-FRA, nadano blok, zapowiedź "za chwilę mecz SWE-ENG", znów blok i rozpoczęto transmisję z meczu także wchodząc w pół słowa Jacka Jońcy.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

http://media2.pl/euro2012/93160-TVP-o-z ... edium=link - według TVP zablokowany film ,,łamał prawo'' i ,wymogi UEFA''. Już sam nie wiem, co napisać...
dvbtwidz

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

A co miała robić TVP, gdy UEFA to na niej wymusiła? Wyobraźcie sobie, jaka afera by się zrobiła, gdyby tvp tego nie zrobiła. Jeszcze by Polska jako gospodarz euro coś straciła.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dokładnie @dvbwidz. Nie wszyscy zdają sobie sprawę co to są prawa autorskie i własność intelektualna. Jedynie, z czym przesadziła TVP, to komentarz Zimocha, który nie jest własnością telewizji publicznej. Bez problemu wykorzystał go dziś Polsat w programie "Się kręci na żywo" w którym gościem był Zimoch.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Komentarz Zimocha jest też wykorzystywany w TVN24 przy specjalnych zlepkach zdjęć z meczów z Grecją i Rosją.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Na media2.pl pojawił się spot w wykonaniu TVP - http://vimeo.com/44146086. A to spot internauty - http://www.cda.pl/video/4285848/Mecz-o-wszystko
Jeśli TVP próbuje wmówić komuś, że ten spot nie jest w jakimś sensie plagiatem. Montażyści TVP widzieli spot internauty wielokrotnie i dość mocno się nim zainspirowali, w niektórych momentach o wiele za mocno. Jak dla mnie zdecydowanie nieładne zachowanie ze strony TVP.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Nawet czcionka bardzo podobna, ale spot internauty jest o wiele lepszy w wykonaniu i doborze muzyki.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

No cóż, UEFA to jedna wielka mafia. Dzisiaj usunęli mi film z YT, ale to nic, przy tym, co zrobiła TVP ze 'swoim' filmem. Nawet czcionka niemal identyczna. Tragedia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

Euro 2012 na antenie TVP.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

Dominik pisze:Na media2.pl pojawił się spot w wykonaniu TVP - http://vimeo.com/44146086. A to spot internauty - http://www.cda.pl/video/4285848/Mecz-o-wszystko
Jeśli TVP próbuje wmówić komuś, że ten spot nie jest w jakimś sensie plagiatem. Montażyści TVP widzieli spot internauty wielokrotnie i dość mocno się nim zainspirowali, w niektórych momentach o wiele za mocno. Jak dla mnie zdecydowanie nieładne zachowanie ze strony TVP.
Widocznie TVP chce ten swój filmik uznać jako pierwszy tego typu, a użytkownika posądzić o kradzież pomysłu lub plagiat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości