[?] W kręgach władzy (Wotum nieufności)

Zapowiedzi polskich produkcji fabularnych oraz dokumentalnych.
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert

[?] W kręgach władzy (Wotum nieufności)

Postautor: brk » 20 paź 2017, 12:54

Szykuje się nowy serial political-fiction. Jak poinformował na facebooku Remigiusz Mróz, pisarz znany między innymi z serii o Joannie Chyłce, jego książka "Wotum nieufności", będąca pierwszą z serii "W kręgach władzy", zostanie wkrótce zekranizowana. Za kamerą ma stanąć Łukasz Palkowski, który był już reżyserem "Bogów" czy "Belfra". Na razie nie wiadomo w jakiej stacji będzie nadawany, ale na myśl przychodzi mi albo Canal+ albo HBO.
[ Spoiler ]
Osobiście czytałem "Wotum nieufności" i bardzo podobała mi się ta książka, więc liczę na to, że serial również będzie dobry.
8 lat minęło :D
Jordi
VIP Expert

[?] W kręgach władzy

Postautor: Jordi » 20 paź 2017, 13:01

C+ ma już na 2018 dwa seriale i podobno Belfer 3 się pisze, więc raczej chyba prędzej HBO.

Ewentualnie Showmax? (mieli mocno wejść z własną produkcją w 2018) Netflix?

Sam serial brzmi dobrze. Nie mieliśmy naprawdę dobrego political-fiction rodzimej produkcji (Ekipa miała wiele nieścisłości i dziur w scenariuszu).
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

[?] W kręgach władzy

Postautor: Kamilo » 20 paź 2017, 14:03

Drugi sezon „Paktu” można jeszcze tylko pod political fiction podciągnąć, a „Ekipa” - choć nieidealna - to i tak była jedną z lepszych produkcji w Polsacie.

Spodziewałem się, że ekranizacja powieści Mroza niebawem nastąpi. To dobry materiał na serial, Palkowski też jest gwarantem sukcesu. Bardziej pasuje do HBO, chyba, że Showmax lub Netflix postanowiły zdrenażować swój budżet. ;)
k+b
VIP Expert

[?] W kręgach władzy

Postautor: k+b » 22 paź 2017, 14:47

Serial powstaje dla stacji telewizyjnej, a więc w grę raczej wchodzi HBO, Canal+, może AXN, chociaż chciałbym zobaczyć to w którejś dużej telewizji.

Wróć do „Zapowiadane seriale polskie”