[TVN] Motyw

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

http://[link zakazany]/artykul/ko ... iosna-2019

Jak wiadomo, wiosną 2019 ma się pojawić w TVN nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ciekawe o czym będzie i czy też od ATM-u. ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oby nie kolejny dramat obyczajowy. Spróbowaliby z komedią nawet obyczajową, ale komedią. Ostatnio bardzo mało tego gatunku u nas.

Kożuchowska w "Rodzince" się sprawdziła i to bardzo, więc kto wie?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kożuchowska na FB napisała, że za rok ''prawdopodobnie'' się pojawi z nowym serialem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Rozumiem TVN, że nie chcą puścić jej, ale choć ma wielu fanów, to też tych, którzy za nią nie przepadają, mam nadzieję, że kolejny serial nie będzie oparty głównie na niej, ba nawet wolałbym by była to postać drugoplanowa, ale nie wiem czy produkcja sobie na to pozwoli. No chyba, że pojawi się większa gwiazda lub bardziej zapomniana, myślę, tu szczególnie o Agnieszce Dygant, której powrót byłby mile widziany, już nie z ''Prawem Agaty'', ale innym projektem, w którym Kożuchowska mogła by być jej siostrą czy koleżanką.No i rok na odpoczynek od głównej twarzy to nie za dużo, więc warto to przemyśleć dobrze.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Albo niech będzie 2-3 głównych bohaterów. Faktycznie jak znowu 90% serialu położą na Gośce, to może być momentami niezbyt zjadliwe.
Lex

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Mam wrażenie, że TVN-owi zabrakło aktorek, wciąż te same twarze pojawiają się w ich serialach.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

wiatriwoda pisze:Kożuchowska na FB napisała, że za rok ''prawdopodobnie'' się pojawi z nowym serialem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Rozumiem TVN, że nie chcą puścić jej, ale choć ma wielu fanów, to też tych, którzy za nią nie przepadają, mam nadzieję, że kolejny serial nie będzie oparty głównie na niej, ba nawet wolałbym by była to postać drugoplanowa, ale nie wiem czy produkcja sobie na to pozwoli. No chyba, że pojawi się większa gwiazda lub bardziej zapomniana, myślę, tu szczególnie o Agnieszce Dygant, której powrót byłby mile widziany, już nie z ''Prawem Agaty'', ale innym projektem, w którym Kożuchowska mogła by być jej siostrą czy koleżanką.No i rok na odpoczynek od głównej twarzy to nie za dużo, więc warto to przemyśleć dobrze.
W sumie Dygant zazwyczaj robi sobie kilkuletnią przerwę między serialami jak w przypadku "Niani" i "Prawu Agaty" więc może teraz, kto wie ;) ale w sumie dobry pomysł z takim wątkiem :P

Ja liczę, że Kożuchowska nie będzie grała roli takiej jak do tej pory... Oby nie.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Przydałby się nowy serial kryminalny jeśli już ma być Kożuchowska to liczę że serial Kryminalny. Co będą odcinki od 16 lat, brakuje tego, ale wątpię by się skusili na taką tematykę. I Zgadzam się, naprawdę?! Nie ma innych aktorek od Kożuchowskiej?
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Nowy serial

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Damianou18 pisze:
wiatriwoda pisze:Kożuchowska na FB napisała, że za rok ''prawdopodobnie'' się pojawi z nowym serialem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Rozumiem TVN, że nie chcą puścić jej, ale choć ma wielu fanów, to też tych, którzy za nią nie przepadają, mam nadzieję, że kolejny serial nie będzie oparty głównie na niej, ba nawet wolałbym by była to postać drugoplanowa, ale nie wiem czy produkcja sobie na to pozwoli. No chyba, że pojawi się większa gwiazda lub bardziej zapomniana, myślę, tu szczególnie o Agnieszce Dygant, której powrót byłby mile widziany, już nie z ''Prawem Agaty'', ale innym projektem, w którym Kożuchowska mogła by być jej siostrą czy koleżanką.No i rok na odpoczynek od głównej twarzy to nie za dużo, więc warto to przemyśleć dobrze.
W sumie Dygant zazwyczaj robi sobie kilkuletnią przerwę między serialami jak w przypadku "Niani" i "Prawu Agaty" więc może teraz, kto wie ;) ale w sumie dobry pomysł z takim wątkiem :P

Ja liczę, że Kożuchowska nie będzie grała roli takiej jak do tej pory... Oby nie.
Z zdrowy rozum, przy takiej pozycji, powinna poprosić o zupełnie inną postać. Trzeba przyznać, że jej postaci w PA, Rodzince czy DS były różne i przede wszystkim inne od serialowej Hanki. Oby tu też tak było.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Nowy serial o roboczym tytule ,, Motyw'' , którego akcja rozgrywać będzie się w Gdańsku. Zdjęcia ruszają niebawem , ale szczegóły nie są jeszcze znane. Natomiast Gdańsk za obecność w serialu zapłaci stacji milion złotych

https://[link zakazany]/artykul/g ... -tvn-motyw
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3033
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 74
x 727

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Nazwa sugeruje kolejny serial kryminalny. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nieoficjalnie, główną rolę ma grać Kożuchowska.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Potwierdzają się informacje, że główną rolę zagra Kożuchowska, jednak będzie to dużo bardziej sensacyjno-kryminalna twarz, a nad produkcją pracuje cała ekipa DS.

https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzat ... l#galeria1
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czyli znowu scenariusz autorstwa coraz bardziej wtórnych i przewidywalnych Szymczyk-Majchrzak i Śliwińskiej-Kłosowicz...

40-milionowy kraj na pewno ma więcej niż 3-4 scenarzystów i to utalentowanych... Liczę, że jednak ktoś inny pisze historię...

Kożuchowska ni ziębi, ni grzeje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13432

[TVN] Motyw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Miszczak w rozmowie z Superakiem - serial jest na etapie pisania - "Mamy około 11 seriali w robocie. One są na etapie scenariusza, castingu. Aktorka nie jest jeszcze na planie, to jeszcze jest za wcześnie. Jeśli się robi takie seriale oparte o dużą gwiazdę, to nie bez niej.(...) A jak się pracuje z taką dużą gwiazdą, to trzeba z nią pracować od samego początku" - można więc stwierdzić, że pani aktorka macza paluszki w scenariuszu - spodziewajmy się zatem kryminalnej brazyliady jak w Drugiej Szansie... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość