[TVN] Pułapka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Czyli jednak nie będzie to typowy kryminał, a połączenie z obyczajówką. Oby nie skończyło się jak z Diagnozą, którą głównie reklamowano jako kryminał, a wątek ten zajmował w odcinku 10 minut.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

TVN nieźle "katuje" tę zapowiedź. W prime-time leci prawie w każdej przerwie reklamowej.

Czyżby oznaczało to umiejscowienie serialu w jakimś mocnym paśmie? Jak sobota po MT (chęć zabrania widzów TTBZ), czy kolejna próba z serialem po MC (chęć zabrania widzów Rolnikowi i KnŻ)? Bo w tygodniu to nie ma gdzie tego puścić...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oby nie przesadzili z promocją jak z BE :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat z "BE" to nie nadmierna promocja "zabiła" ten serial. ;)

Pasmo po "MT!" i walka z "TTBZ" będzie o wiele bardziej rozsądnym wyborem. W niedzielę mało prawdopodobne, by "Rolnik..." - czy mówi się o nim dobrze, czy źle - pozostawił i tej jesieni jakiekolwiek złudzenia rywalom.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie napisałem, że to był powód , ale promocja była za wielka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Gdyby nie ta promocja, to nie byłoby aż tak dobrego wyniku premiery. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Szybko zaczęli z tą promocją. Obejrzę na pewno. Oby tylko nie było jak z Belle.. A co do pasma to ma najpierw polecieć Pułapka, a potem Pod powierzchnią, więc pewnie pasmo Drugiej szansy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mimo, że to nie jest potwierdzone, to raczej info o premierze Pułapki na początku września, a drugiego serialu w połowie października wyraźnie sugerują jedno pasmo i nadal bardzo wierzę, że to będzie sobota po MT :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kajtek900 pisze:Szybko zaczęli z tą promocją. Obejrzę na pewno. Oby tylko nie było jak z Belle.. A co do pasma to ma najpierw polecieć Pułapka, a potem Pod powierzchnią, więc pewnie pasmo Drugiej szansy.
Wraca przecież "Top Model", które ma zająć poniedziałkowe pasmo. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Oo faktycznie ;/, czyli wtorek "Diagnoza", środa "Ameryka", Czwartek "Rewolucje", więc zostaje sobota lub niedziela. Sobota wydaje się zbyt ryzykowna, bo jednak potrzeba coś odmóżdżającego typu TTBZ,a nie ciężkie kryminał. Myślę, że chcą przyciągnąć widownie "Belfra" i "Watahy" i wzorem tych seriali będzie to niedziela.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Wg mnie bardziej ryzykowna będzie niedziela, gdzie już "Na noże" kiepsko poradziło sobie w konfrontacji z "Rolnikiem" niż sobota, w której TTBZ nie jest już taki mocny, a serial zaczynałby się wcześniej niż Polsatowskie show więc mógłby mieć już na tym polu przewagę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

MT kończy się zwykle około 21.30-21.40, po tym ludzie przechodzą na Voice'a, potem na TTBZ, więc wg mnie najwięcej może stracić Voice. Ale wg mnie TVN postawi na niedzielę, widz na którego stawia TVN, to widz takich seriali jak Belfer czy Kruk, miliony TVN nie są potrzebne, a udziały mogą być bardzo dobre.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tak, tylko czy TVN chce w paradę wchodzić Canal+, który w październiku da Niewiernych prawdopodobnie w ich stałym od dwóch lat paśmie w niedziele o 21:30... nc+ z tvn mimo przejęcia Discovery nadal mocno z sobą współpracują...

Z drugiej strony podejrzewam straty KnŻ, bo pomysł na zmiany w tym formacie dla mnie są kompletnie nietrafione i to może oznaczać spory spadek widowni Polsatu w niedziele po 21.

A TTBZ i wyniki Voice po MT pokazują, że minimum do 23 jest naprawdę spora widownia do zgarnięcia. Od paru sezonów zastanawiam się, czemu TVN czegoś nie da o 22...
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Już o możliwym terminie emisji dyskutowaliśmy w wątku, który dotyczy serialu "Pod powierzchnią".

Po zastanawienia - wydaje mi się, że serial może powędrować na niedziele na 20:00. O 21:00 "Masterchef", który potrwa do 22:30. Być może dzięki temu zabiegowi część widzów nie przełączy się na "Rolnika" i więcej pozostanie z tvn. Nie będzie to też kolidować z "Nielegalnymi" Canal+.

Inne opcje raczej odpadają według mnie. W tygodniu tylko 22:30, a to jednak zbyt droga produkcja jak na tę porę.
Piątek na dobry początek Superkina? Też nie za bardzo. To pasmo w komercyjnej radzi sobie i bez tego dobrze.
Sobota po "Mam talent"? Być może, ale tak jak ktoś już pisał - ludzie potem zmieniają kanał na TVP2, potem Polsat.
Chyba, że coś zamienią miejscami i jakiś hit na niedziele 21:30, a "Pułapka" w tygodniu. Ale chyba zbyt duże ryzyko.

Gdziekolwiek ten serial wyląduje - na pewno go zobaczę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, a w tv będzie więcej tego typu produkcji.
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Pułapka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Choć pewnie tak się nie stanie, uważam, że TVN powinien wykorzystać slot po KR, które są i będą hitem z dużą oglądalnością i pociągnęły by jakąś nowość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości