[POLSAT] Ślad

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Pawel

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ważne żeby nie był to jakiś codzienny serialik tylko porządny cotygodniowy serial kryminalny. Nawet jeśli miałby to być zwykły procedural, to jeśli będzie dobrze zrobiony to może to wyglądać ciekawie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Rozpoczęto kolejny etap promocji, poprzez nowe zapowiedzi, w których przedstawiane są główne postaci serialu, prezentują się świetnie :)

Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Rzeczywiście, promocję serial ma świetną, brawa dla Polsatu i Tako Media, normalnie tak, jakby to nie oni emitowali i produkowali serial. :D
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Również mam nadzieję że nie będzie to codzienny serial który będzie paradokumentem z przerywnikami w postaci komentarzy. Już wystarczą Sprawiedliwi Wydział Kryminalny. Sama zapowiedz Śladu bardzo dobra, aktorzy całkiem spoko. Gdyby to był cotygodniowy serial kryminalny a miałby dobrą fabułę to serial mógłby przebić nawet Kryminalnych TVN było by miło gdyby Polsat tym serialem na takie coś postawił. A po ostatnich więcej niż poprawnych ramówkach Polsatu jestem pełen nadziei :) obym się nie zawiódł.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Tutaj jednak widać ogromną inspirację Falą Zbrodni, a nie Kryminalnymi. W końcu Fala Zbrodni to sztandarowy produkt Polsatu jeśli chodzi o seriale kryminalne.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

CaptainMorgan pisze:Nie sądzę, aby próbowali o 20. Myślę, że prędzej po Megahicie około 22:30.

A może serial faktycznie o 19:30 i wtedy 20:30 byłby Megahit? Hmmm Tez spoko opcja tylko wtedy nie byłoby odcinków 16+ a liczyłbym na takie przy tym serialu. Jak Dla mnie 20:00 jest lepszą opcją, jeśli serial będzie dobry spokojnie pokona Barwy Szczęścia czy Na Wspólnej. Megahit można by było dać na 21:00 ewentualnie emisje Megahitu dać na wtorki. Lub ja bym nawet dał na piątki, konkurencja Polsat Megahit vs Superkino TVN byłoby niezły wyzwaniem dla obu stacji raz zaryzykować by mogli, nie wiem czy będzie Taniec z Gwiazdami ale jeśli będą tych by mogli dać na niedzielę. Poza tym Megahity w poniedziałki choć już mają grono widzów można by zmienić przyzwyczajenie. Zwłaszcza dla młodszych widzó w którzy chodzą do szkół ale starszych też którzy pracują. Moim zdaniem mógłby Polsat zaryzykować....

SzymonNP ja nie mówię o Inspiracji ale jednak wciąż czekam na serial który by dorównał Kryminalnym pod względem emocji odcinków. Jak Kryminalni w 4 i 5 serii gdzie czekało się co tydzień na odcinek i z każdego odcinka na odcinek tych obu sezonów emocje wzrastały. Liczę że jeśli Ślad to nie serial codzienny to będzie podobnie a nawet więcej
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

1. O 19:30 "Kiepscy" wciąż notują niezłą widownię w powtórkach, a pasmo informacyjne TVN-u ma także dobrą oglądalność.
2. "Barwy szczęścia" i "Na Wspólnej" wciąż mają za dobrą widownię, by serial mógł z tymi pozycjami wygrać.
3. W piątki o 20:00 będzie emitowany "World of Dance Polska".
4. "Taniec z Gwiazdami" wróci dopiero na wiosnę 2019 roku. Powód? Punkt 3.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No te zapowiedzi już są lepsze. Jak na Tako Media wręcz rewelacja totalna patrząc na to, co oni produkują od kilku lat...

Co do emisji to chyba skończy się na "ruchomym" paśmie po MegaHicie, a to niestety błąd - chyba, że kupili filmy o podobnej długości, ale w to niezbyt wierzę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Hot news, udało mi się dowiedzieć, że na 100% jeśli nic nie zmienią w ostatniej chwil, serial będzie od poniedziałku do czwartku o 22!

To jest bardzo duże zaskoczenie i odważny i zaskakujący ruch :) Ciekawe jak to wyjdzie :)
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

A to ciekawe - mamy dwie odmienne informacje na ten sam temat. W poniedziałek pewnie emisja ruchoma (bo po filmie), w czwartek emisja po Przyjaciółkach, ciekawe jak ukształtują ramówkę wtorkową i środową, by Ślad zaczynał się o 22.00?
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Jeżeli to się potwierdzi to nie będą musieli aż tak kombinować z ramówką . W środę o 20 pewnie powrócą ,, Kiepscy'' , a o 20.30 dadzą nowy 90-minutowy program . We wtorek zapewne będzie nowy program i wychodzi na to , że 2-godzinny i tu pasuje mi ,, All Together Now '' . Czwartek po ,, Przyjaciółkach'' , a w poniedziałek po ,, Mega Hicie'' ruchoma pora albo jakaś rewolucja nam się szykuje w ten dzień :-)
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Tak wygląda czołówka serialu:

https://www.takomedia.pl/portfolio/slad/.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Cieszy, że seriale kryminalne podobnie jak teleturnieje zaczynają mieć swój renesans. "Ślad" pewnie arcydziełem nie będzie, ale obecność takich aktorów jak Mariusz Jakus sprawi, że z pewnością nie zabraknie w nim wyrazistych bohaterów. Oby tylko Polsat, wbrew swojemu nawykowi, z tym projektem nie przeszarżował.
Obrazek
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

wiatriwoda pisze:Hot news, udało mi się dowiedzieć, że na 100% jeśli nic nie zmienią w ostatniej chwil, serial będzie od poniedziałku do czwartku o 22!

To jest bardzo duże zaskoczenie i odważny i zaskakujący ruch :) Ciekawe jak to wyjdzie :)
Czyżby to może oznaczać, że Ligi Mistrzów nie będzie w Polsacie? Ciekawy ruch ze strony Polsatu może wyjść ;)
Pawel

[POLSAT] Ślad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

wiatriwoda pisze:Hot news, udało mi się dowiedzieć, że na 100% jeśli nic nie zmienią w ostatniej chwil, serial będzie od poniedziałku do czwartku o 22!
Czyli szykuje się codzienny gniot. Szkoda.
Damianou18 pisze: Czyżby to może oznaczać, że Ligi Mistrzów nie będzie w Polsacie?
A co w tym zaskakującego? Mają choćby Super Polsat, w którym trochę sportu jest, albo odsprzedadzą sublicencje na mecze w otwartej tv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 15 gości