[Netflix] Fuller House

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Właśnie jestem po pierwszym odcinku serialu Netflix "Fuller House" ("Pełniejsza chata"), kontynuacji serialu ABC "Full house", pokazywanego kilka lat temu w TVN i TVN Siedem. W lutym premierę miał I sezon, w grudniu pojawi się II.
fuller house.jpg
Serial wyszedł co prawda już pół roku temu, ale jeszcze o nim nie dyskutowaliśmy. Obawiałem się jak może wyglądać kontynuacja sitcomu po 21 latach przerwy, ale nie zawiodłem sie. Do pilota zaangażowano podstawową kadrę aktorów z oryginalnej serii - Candace Cameron, Jodie Sweetin, Andrea Barber oraz wujaszków Johna Stamosa, Boba Sageta, Dave Couliera oraz Lori Loughlin - oni wystąpią cyklicznie. Seria ma opowiadać perypetie pokolenia, które w latach 90-tych było jeszcze nastolatkami, a samo zmaga się z problemami rodziców :)

Pilot był ok. Były odniesienia do starej serii. Nie wiem jak będzie w następnych odcinkach, ale póki co uśmiałem się jak dawniej. Serial nic nie stracił, być może dzięki niezmienionej obsadzie. Brakuje jedynie którejś z sióstr Olsen :) Oby tylko po drugim sezonie serial nie stracił zapału i totalnie nie oddalił się od oryginału.

Czołówka, która oddaje w pewien sposób hołd starej serii.
[ Spoiler ]
EDIT: Jakoś tak się złożyło, że jestem po całym pierwszym sezonie :) Odpowiadając sobie na wczorajsze wątpliwości i obawy stwierdzam, że pierwszy sezon był niezły - a niestety ma tylko 13 odcinków, z drugim ma być podobnie. Dla porównania oryginał produkowany dla ABC miał od 22 do 26 odcinków na sezon. Cóż, takie czasy.
Lex

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Produkcje Netflixa standardowo mają po 13 odcinków. Gdyby serial był emitowany ogólnodostępnej telewizji, to pewnie sezon by liczył ponad 20.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale 13 odcinków nie bardzo w moim przekonaniu pasuje do sitcomu :-)

1 listopada Netflix zaprezentował nowy trailer drugiego sezonu "Fuller House". Z uwagi na premierę w grudniu, nowa seria tematycznie zahaczy o Boże Narodzenie i Nowy Rok - fajnie, odmiana względem poprzednich odcinków. Z zapowiedzi wynika, że nudno nie będzie, chociaż przy sitcomach z reguły ciężko się nudzić. :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Z racji, że dostałem na 6 miesięcy za free dostęp do Netflix'a wróciłem do dzieciństwa i zacząłem oglądać "namiętnie" serial "Pełna chata". Uwielbiam :) Dopiero po obejrzeniu wszystkich odcinków wezmę się za "Pełniejszą chatę" - chociaż nie wiem czy wytrzymam!
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Będzie 3 sezon "Pełniejszej chaty". Swego czasu znalazłem informację, że premiera będzie dopiero w grudniu (czyli rok od premiery sezonu 2) ale liczę, że to plotka i jednak pojawi się szybciej :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Sezon 3. będzie można oglądać na platformie Netflix już od 22 września. Data nie jest przypadkowa - oznacza 30-lecie serialu Full House, którym inspirowany jest obraz Netflixa.

Emisja serialu podzielona będzie na dwa etapy. Po premierze pierwszego odcinka Pełniejszej chaty, następne osiem emitowane będzie co tydzień. Następne dziewięć odcinków zobaczymy w grudniu.

źródło:http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili ... r-3-sezonu

Nareszcie! Pierwsze dwie serie były całkiem OK. Ciekawe, czy w kolejnej pojawi się któraś z bliźniaczek grająca Michelle.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Zgodnie z zapowiedzią 22 grudnia rusza druga część 3 sezonu.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

6 grudnia w Netflixie pojawi się czwarty sezon. Będzie to ostatni sezon tego serialu.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 6 kwietnia emisja na Comedy Central, od poniedziałku do piątku o 21.00 - po dwa odcinki. Powtórki o 17.00.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Netflix] Fuller House

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Premiera drugiej części ostatniego sezonu na Netflix - 2 czerwca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości