[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 28 lut 2008, 10:05

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystian1394 »

Były plotki,że Tatiana Okupnik nie będzie prowadziła tej edycji,a jednak tu jest napisane co innego

A co wiadomo na temat kolejnej edycji programu? Na razie tyle, że jakby co, to gwiazd na pewno nie zabraknie.




– „Nic nam nie wiadomo o tym, żeby Tatiana opuszczała program. Taka informacja nie dotarła do nas od Tatiany” – mówi Bogna Komorowska z „Rochstara” w rozmowie z XOXO.

Ok, Tatiana zostaje. Ale czy gwiazdy będą na jesieni nadal wywijać piruety?



– „Czy będzie trzecia edycja programu jeszcze nie wiem” – mówi Komorowska. – „Obecnie pracujemy nad składem gwiazdorskim. Kilka z gwiazd samych się nawet do nas zgłosiło. Jednak o tym czy trzecia edycja się pojawi na antenie zdecyduje zamówienie od telewizji, na które na razie czekamy. Jeżeli je dostaniemy, to skład prowadzących nie ulegnie zmianie”.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Jak wierzysz serwisom plotkarskim typu XoXo.pl (w dodatku to portal Frykowskiej z trzeciej edycji Big Brothera znanej z przygody w jacuzzi) to życzę Ci powodzenia. Rozmawialiśmy już o tym w innym temacie - trzecia edycja GTnL na pewno wystartuje jesienią w TVP2...
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 28 lut 2008, 10:05

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystian1394 »

Ja nie wierze temu portalowi,tylko tak się zastanawiam czy Tatiana będzie prowadziła GTnL. Podobno jej miejsce miała zająć Anna Popek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Za prowadzenie programu Okupnik dostaje spore wynagrodzenie więc na pewno poprowadzi program. Zresztą to tylko plotki o zerwaniu współpracy Tatiany z TVP i Rochstarem.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Z tego co wiem, to Tatiana specjalnie zrezygnowała z letnich koncertów po to by zbierać materiał na drugą płytę. Jesienią to by było niemożliwe ze względu na przygotowania do GTnL. Nie oszukujmy się, to nie jest zwykły program na żywo gdzie konferansjerzy stoją na scenie i zapowiadają uczestników.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Przypadkowo natknąłem się na czołówkę brytyjskiej wersji. Mając na uszach słuchawki dostałem "prawdziwe ciary"
http://pl.youtube.com/watch?v=YcWw8d4ei ... re=related
szkoda że zrezygnowano z tego motywu na rzecz Tatiany i jej wokalu. Brytyjski motyw jest zaje***ty. W porównaniu do brytyjskiej edycji nasza wygląda jak marna podróbka, a to studio. Szkoda mówić. Mam nadzieję że Rinke nakłonił zarząd do zmian w Show.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Super świetnie, tylko problem w tym, że to co zapodałeś to nie jest brytyjska wersja "Gwiazdy tańczą na lodzie". "Dancing on ice" a "Stars dance on ice" to różnica - dwa formaty. Jedyną wspólną cechą jest właśnie to, że są gwiazdy i one uczą się jeździć na lodzie. Jednak jak się okazuje są to dwa różne programy. Na świecie dochodziło do takich numerów, że w jednym czasie, w jednym kraju były emitowane dwie edycje - "Dancing on ice" i "Stars dance on ice" - np. w Niemczech, czy w Holandii.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

O jejku. Jaka szkoda. Ale przynajmniej istnieje szansa że zobaczymy tą wersję u nas...
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

krystian1394 pisze:I ciekawe czy będzie 3 edycja tego programu?(mam nadzieje,że nie) Jak wy sądzicie? Wiele portali pisze,że będzie 3 edycja.Czy to prawda,czy plotki?
Jesienią TVP2 pokaże trzecią edycję show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Decyzję o kontynuacji programu podjął wczoraj zarząd publicznego nadawcy.

Obrazek

Losy programu ważyły się do ostatniej chwili. Decyzja o kontynuacji formatu była przez kilka tygodni odkładana. Za realizacją kolejnej odsłony widowiska lobbowała dyrekcja telewizyjnej Dwójki, w której emitowany jest program.

Lista uczestników show została już wstępnie skompletowana. Jeszcze w tym tygodniu firma Rochstar, produkująca "Gwiazdy tańczą na lodzie", rozpocznie podpisywanie umów z dwunastoma gwiazdami, które zatańczą na lodzie.

W składzie jury show nie zabraknie Dody, której wypowiedzi nie spodobały się Radzie Etyki Mediów. - Współpraca z TVP2 i firmą Rochstar będzie kontynuowana - mówi nam Maja Sablewska, manager piosenkarki.

Program ponownie poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. Dwójka rozpocznie emisję show w piątkowym paśmie w drugiej połowie września.
źródło: WirtualneMedia.pl

no i niestety 3 edycja programu powstanie :/
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

1.Mogli by zmniejszyć tandetność scenografii tego studia. To obramowanie ścian koło tego lodu wygląda jak z lat 60 SAM KICZ.
2.Powinni także zlikwidować denerwującą melodyjkę : " Gwiazdy tańczą na lodzie, chcemy z wami bawić się.... " no proszę was to najbardziej żenujący element programu.
3.Usunąć tron Dody - ona nie zna się na łyżwach a ludzi do programu ona na pewno nie przyciąga.
4.Główny motyw do czołówki powinna nagrać jakaś orkiestra za pomocą klasycznych instrumentów. Musi potęgować napięcie a nie robić luz jak Tatianowy song.
5. Usunąć Miśka - jest tragiczny.
6. Na początku programu każda para mogła by wjeżdżać w jakimś prostym układzie do muzyki - zamiast Tatiany która później dyszy jak oszalała.
7. Odświeżyć logo, belki a także studio (Pkt.1)

To siedem moich pomysłów na GTNL co byście podważyli z moich opinii co zmienili? Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

3.Usunąć tron Dody - ona nie zna się na łyżwach a ludzi do programu ona na pewno nie przyciąga.
Założysz się, że wiele osob ogląda ten program tylko dla Dody? Gdyby jej nie było w jury tego programu oglądalność spadłaby na łeb na szyję.

Poza tym jeżeli chodzi o elementy scenografii z tego co się orientuję jest ona wpisana w ''biblię formatu'' - kiedy TVP zakupiło program GTnL otrzymała plan scenografii i inne elementy. Tak mniej więcej słyszałem, mogłem pomylić się w niektorych kwestiach. Tak samo jest z oprawą itd., czyli ogolnie z elementami technicznymi o których piszę powyżej. Jeżeli chodzi o muzykę to nie wiem czy jest to wpisane w w tą całą ''biblię formatu''.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

I tu Ice powaliłeś mnie na kolana. Myślałem że TVP jest autorem tej szkarady a ty mi tu mówisz że to wszystko jest od głównego producenta formatu? O ja...
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

2.Powinni także zlikwidować denerwującą melodyjkę : " Gwiazdy tańczą na lodzie, chcemy z wami bawić się.... " no proszę was to najbardziej żenujący element programu.


Zgadzam sie, ta melodia jest beznadziejna... :/
2008-2023
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

No niestety ta piosenka jest beznadziejna, że płakać się chce. Jakby to był jakiś program dla przedszkolaków. Przykro mi, że po nagraniu wspaniałej płyty "On My Own" Tatiana zgodziła się na wykonywanie tej kiczowatej piosenki
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ja też żałuję. Tatiana to najlepsza polska wokalistka. Ma jakiś styl w porównaniu do Goś Andrzejczuk i innych takich. Po za tym ma świetne poczucie humoru.

Pewnie ją zmusili do nagrania tej melodyjki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości