[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Mam nadzieję, że informacja "Dziennika" jest prawdziwa.

Strona brytyjskiej (oryginalnej) wersji programu - http://dancingonice.itv.com/
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Ciekawy program mógłby być, tylko czy interpretacja TVP będzie na wysokim poziomie?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

ha ha ha :D
Wiedzialem ze predzej czy pozniej ten program trafi do Polski :D
No coz, ja to skomentuje w taki sposob ze uwazam ze nasza polska telewizja przeistacza sie w telewizje typowo europejska bo co raz wiecej zagranicznych formatow leci u nas.
Juz ja to widze jak nasze polskie "serialowe" gwiazdy beda jezdzic na łyżwach...
Grzegorzek
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 19 maja 2007, 9:05
x 1

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorzek »

Ciekawe jakie gwiazdy zaprezentują swoje wyczyny na lodzie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Podsumowanie:

Tatiana - ocena 2/6
Doda - ocena 6/6 - jest głupota jest zabójcza
Pomysł - ocena 6/6
Realizacja - ocena 4/6

Takie jest moje zdanie. Wreszcie jakaś odskocznia od "Tańca z gwiazdami", którego nawet już nie mogę oglądać, bo tak mnie nudzi.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Trudno mi jest ocenić ten program, bo więcej było gadania niż tego tańca. Moim zdaniem niepotrzebne były te eliminacje.
Tatiana jest moją ulubioną wokalistką, ale muszę ją niestety skrytykować. Czasami nie pozwalała dojść do słowa uczestnikom, co nie znaczy że nie ma talentu do prowadzenia programów rozrywkowych, reszta jej konferansjerki była ok. Poza tym zawsze wiedziałem że jej chropowaty wokal nie pasuje do piosenek w języku polskim. To co zaprezentowała na wejściu, to była taka wiocha, że szkoda gadać. Dziwię się, że Tatiana się zgodziła wykonywać tak kiczowatą pieśń, ale cóż pieniądz robi swoje.
Dodę najchętniej to bym wywalił z tego programu. Mam nadzieję, że po tym programie w końcu Polacy zrozumieją jaki z niej jest pustak. Niestety Karol się nie zgadzam z twoją opinią na temat Dody, jej nie powinno być w tym programie, bo psuje prestiż tego programu.
Pawel

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

ARTUR B. pisze:Dodę najchętniej to bym wywalił z tego programu. Mam nadzieję, że po tym programie w końcu Polacy zrozumieją jaki z niej jest pustak. Niestety Karol się nie zgadzam z twoją opinią na temat Dody, jej nie powinno być w tym programie, bo psuje prestiż tego programu.
Nie okłamujmy się, na pewno jakaś część widzów będzie ten program oglądać tylko dla przygłupich komentarzy Dody.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ale wiesz Paweł, może i też jakaś część się przekona jaka ona (no powiem szczerze) głupia jest.
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2006, 14:00
x 1

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: iSiO »

Program mi się podobał, prezentował wysoki poziom techniczny jak na nasza telewizje polska. Ciekawy jest również fakt reklamy w trakcie programu, czytałem kiedyś na tym portalu że jesli TVP tak zrobi to dostanie ogromną karę...no zobaczymy.
Prowadzący byli w porządku, piosenka tytułowa nie była za wysokich lotów ale wpadająca w ucho. Najwiekszym minusem (wręcz mega minusem) który może mnie zniechęcić do oglądania tego programu jest Doda.
Jej zachowanie i postawa w jury była poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z Dody przynajmniej można się pośmiać - czasem z żartów, lecz w większości z głupoty i śmiechu. Jednakże dla mnie dnem wieczoru była Tatiana. Kojarzyła mi się z Frytką w "Lub czasopisma" (Tele 5). A co do poziomu technicznego, program realizował w większości Rochstar, we współpracy z TVP. Mieli kilka niedociągnięć. Jednak "Hity na czasie" wychodzą im z większą pompą.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

E tam, przesadziłeś trochę porównując Tatianę do Frytki. Tatiana jest bardziej profesjonalna w tym co robi, ma dobrą dykcję, twarz prezentera i o wiele lepszy kontakt z widzami. Jedyna wada, to za dużo gadała, ale to dopiero początek i na pewno reżyser zwrócił jej uwagę, a znając Tatianę to tą krytykę przyjmie do siebie i się poprawi. Co do Dody, to naprawdę nie wiem co było w niej śmiesznego. Dla mnie wszystkie wypowiedzi były żenujące, po raz kolejny udowodniła że jest prostacką. Mnie jej żarty nie bawią, a głupota mnie wręcz rani. Nie rozumiem też jak kogoś może bawić ten sztuczny, wymuszany śmiech. Jej oceny są tak obiektywne jak Pudelka czy Kozaczka. Doda w tym programie, to pomyłka i uważam że psuje prestiż tego show.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Mi tam się Doda w tym programie nie podoba. Szpakowski chce się wypowiedzieć, bo wiedzę ma, a ona od razu pokazuje tak zwaną "kaczuszkę" ;] I ogólnie program jakiś dziwny. Więcej gadania niż samej formuły. A Doda za program ma 18.000 tyś zł, więcej niż Ci co tańczą....
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 28 lut 2008, 10:05

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystian1394 »

I ciekawe czy będzie 3 edycja tego programu?(mam nadzieje,że nie) Jak wy sądzicie? Wiele portali pisze,że będzie 3 edycja.Czy to prawda,czy plotki?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Evil nie Szpakowski a Szaranowicz.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

krystian1394
Wszystko prawda. Edycja trzecia powstanie i z tego co wiem szukane są ''gwiazdy''... Rochstar na rzecz GTnL zrezygnował z innego przedsięwzięcia: ''Bitwy Chórów''...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości