[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kolejna edycja już się chyba nie pojawi, a trzecia odsłona została pokazana z przymusu, więc nie ma się czym przejmować.
wham
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2009, 16:14

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wham »

Bardzo dobrze że zdjęli z antenty ten program jak dla mnie o nic nie wnosił.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Program oparty na "I love my country" to nazywa się "Kocham Cię, Polsko!". Gdzieś czytałem, że w 3. edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie" wezmą udział Marcin Mroczek, Natalia Kukulska; ale to nie powiodło się.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

O polskiej edycji zdążyliśmy już zapomnieć (choć dziejsze płotki mówią co innego) a tymczasem w Wielkiej Brytanii będzie reaktywacja show. https://www.google.pl/amp/s/www.thesun. ... ne-up/amp/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tyle, że "GTnL" nie były polską edycją "Dancing on Ice", a holenderskiego "Sterren Dansen op het IJs". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zastanawiam się czy jakaś stacja się pokusi o nową edycję w Polsce...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2017, 21:07 przez Dejmian, łącznie zmieniany 1 raz.
15 lat na forum! :)
Patryk M

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

A ja sobie myślę, że taki format byłby jak znalazł do emisji w zimę. Teraz to już za późno, ale na przyszłoroczną zimę... I tak zazwyczaj o tej porze roku jest niewielka liczba premier, więc byłaby spora szansa na duże ratingi ;)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Format nie jest wyeksploatowany, a jedynie w ostatniej edycji było sporo chybionych zmian i to go pociągnęło na dno. Myślę że to fajny format, do wykorzystania w jakiejś stacji.
15 lat na forum! :)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Do TVP mógłby wrócić, ale prowadzącym Maciej Kurzajewski :))
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dejmian pisze:Zastanawiam się czy jakaś stacja się pokusi o nową edycję w Polsce...
Jeśli "TzG" zanotuje jeszcze gorszą oglądalność, niż tegorocznej wiosny, a reaktywacja "Dancing on Ice" okaże się na ITV sukcesem (a szanse na spełnienie takich scenariuszy są niemałe), to nie zdziwię się, jeśli za rok jesienią Polsat ściągnie ten nawet brytyjski format do Polski. W końcu Nina lubi reaktywować programy, które emitowała konkurencja. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Też byłbym za tym żeby program wrócił do Polskiej telewizji. Mi się ten format podobał. Nie był tak wyeksploatowany jak beznadziejny taniec z gwiazdami którym już wymiotuje na samą myśl. Ciekawe jak wyglądałoby jury tego programu, bo ciężko byłoby powtórzyć dawny skład. Choć na moje wtedy ten skład nie był najlepszy. Do tej pory nie wiem co tam robili Doda i Jacyków.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Nie ukrywam, że też wolałabym GTnL od TzG, który, mimo, że w zasadzie jestem fanką tego programu, jednak zdecydowanie się przejadł. Poza tym taniec na lodzie to trochę wyższa szkoła jazdy i przyznam, że wzbudza mój podziw, zawsze czekałam na sezon mistrzowski w tańcach na lodzie :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
matkob98
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 16 wrz 2017, 19:08

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matkob98 »

Poproszę lista przebojów w 6 odcinku 2 edycji
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

W VI odcinku II edycji programu prezentowane były utwory (przepisałem z artykułu o tej edycji programu w angielskojęzycznej Wikipedii):
- Na pierwszy znak Hanki Ordonówny (do tego utworu tańczyli Weronika Książkiewicz i Łukasz Jóźwiak),
- Seksapil Eugeniusza Bodo (tańczyli Aneta Florczyk i Maciej Lewandowski),
- Ach, jak przyjemnie Adama Astona (tańczyli Marcin Krawczyk i Magdalena Komorowska),
- Odrobinę szczęścia w miłości Toli Mankiewiczówny (tańczyli Aleksandra Szwed i Sławomir Borowiecki),
- Tylko we Lwowie duetu Szczepcio i Tonio (tańczyli Robert Moskwa i Sherri Kennedy),
- Już nie zapomnisz mnie Aleksandra Żabczyńskiego (tańczyli Tomasz Iwan i Agata Rosłońska),
- Tango Milonga Mieczysława Fogga (tańczyli Karolina Nowakowska i Filip Bernadowski).

Był to odcinek z piosenkami polskimi z lat 20-tych i 30-tych XX wieku. W tym odcinku trafili do strefy zagrożenia Skate Off (czytaj: najgorzej się spisali i musieli za to zatańczyć jeszcze raz) Marcin i Magdalena oraz Tomasz i Agata. Ci ostatni odpadli z programu. Odcinek ten emitowano 18 kwietnia 2008.

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Gwiazdy_ta ... (season_2) - tu są opisy także pozostałych odcinków.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co ciekawe - podczas programu używano pełnego imienia i nazwiska aktora, który w latach 2005-2010 grał wikarego, a później (bardzo krótko) proboszcza w Tulczynie. Marcin Janos Krawczyk i Magdalena Komorowska dotarli do finału II edycji "GTnL" i przegrali tylko z Aleksandrą Szwed i Sławomirem Borowieckim, który triumfował już w pierwszej edycji z Olgą Borys. Co więcej - Borowieckii wygrał także drugi sezon holenderskiej edycji programu pod nazwą "Sterren dansen op het Ijs" z tamtejszą wokalistką Sitą Vermeulen.

A tymczasem już w niedzielę po czterech latach przerwy wraca na antenę brytyjskiej ITV "Dancing on Ice". Program promuje moim zdaniem przepiękny spot z misiami polarnymi :):
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości