[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Paweł Ciupak
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:27
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł Ciupak »

cmabb93 pisze:Ja też żałuję. Tatiana to najlepsza polska wokalistka.
Najlepsza ze swoim skrzekiem ;P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Nie każdemu się musi podobać :D
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Paweł Ciupak pisze:Najlepsza ze swoim skrzekiem ;P.
To jest fajny, czarny "brudny" głos u białaski. To, że ma wyjątkowy wokal, który może niektórych drażnić nie oznacza, że nie umie śpiewać. Amy Winehouse, Duffy, Bonnie Tyler czy Anastacia również mają nietypowe struny głosowe.
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Znana jest już oficjalna lista uczestników 3 edycji show telewizyjnej Dwójki - "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".
Skład uczestników przedstawia się następująco :


- Agnieszka Włodarczyk
- Katarzyna Zielińska
- Karolina Malinowska
- Jolanta Rutowicz
- Conrado Moreno
- Michał Milowicz
- Gosia Andrzejewicz
- Beata ścibakówna
- Rafał Cieszyński
- Samuel Palmer
- Kasia Burzyńska
- Paweł "Konjo" Konnak



3 edycja będzie emitowana podobnie jak poprzednie w piątki o godzinie 20, począwszy od 3 października.
Program ponownie poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, a "gwiazdy" oceniać będą : Włodzimierz Szaranowicz, Maria Zuchowicz, Igor Kryszyłowicz i Doda.

Jestem pozytywnie zaskoczony listą uczestników programu, która jest o wiele lepsza niż ta z 2 edycji. Zaskoczył mnie jedynie udział doskonałej aktorki jaką jest Beata ścibakówna, ale cóż być może przyczyną jej udziału jest kryzys wieku średniego :D

Uważam, że "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" będą miały lepszą oglądalność niż nowe show Polsatu, czyli "Fabryka Gwiazd" z którą przyjdzie im konkurować a czasami nawet może wygrać z pasmem filmowmy TVN - "Superkino". Do telewizorów na pewno ponownie przyciągnie Doda, ale również i takie "gwiazdy" jak - Gosia Andrzejewicz, Kasia Burzyńska, Agnieszka Włodarczyk czy Jola Rutowicz, która na pewno wda się w konflikt z Dodą. Zapowiada się ciekawe widowisko, aczkolwiek jednak dla nizin społecznych :)
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Widzowie przez wrzesień mogą zbyt bardzo się przyzwyczaić do nowego programu Polsatu. Wydaje mi się, że start trzeciej edycji GTnL jest zbyt późny
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 28 lut 2008, 10:05

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystian1394 »

Faktycznie lista uczestników jest bardzo dobra,ale październik to za późno. Ja słyszałem,że ten program ma być nadawany w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W ostatni czwartek "Fakt" podał, że Igor Kryszyłowicz nie będzie jurorem w trzeciej edycji programu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Na miejscu jurora zastąppi go albo Tomasz Jacyk albo Rafał Mroczek. Ta informację w piątek potwierdził serwis Wirtualnemedia.pl.

Mam nadzieję, że w fotelu jujora zastąpi jednak Rafał Mroczek. Jest dobrze kojarzony z tym programem (szczególnie z I edycji, kiedy w finale dosłownie o włos przegrał z Olgą Borys). Poza tym w trakcie choroby Dody w II edycji zastępując ją na tym stanowisku udowodnił, że potrafi na tym stanowisku łagodzić emocje.. Dla mnie posadzenie Jacykowa na stanowisku jujora byłoby bardzo ryzykowne dla TVP2, program ten i tak już trochę stracił sympatię widzom dzięki kontrowersyjnym komentarzom Dody, więc usadzenie w to miejsce drugiej kontrowersyjnej gwiazdy mogłoby w konsekwencji spowodować utratę widowni, tym bardziej, że w tym samym czasie na Polsacie będzie emitowany show "Fabryka Gwiazd".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 28 lut 2008, 10:05

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystian1394 »

3 października rusza 3 edycja show a ja wcale nie widziałem żadnych reklam w tv i na ulicach. Może nie zauważyłem,a ktoś z was widział.???Już powinni promować ten program.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Jolkę Rutowicz wszędzie ostatnio promują, więc powinno wystarczyć :D
A tak na poważnie wydaje mi się, że na wielką kampanię reklamową tego programu nie ma już pieniędzy, gdyż ostatnia edycja zanotowała największy spadek oglądalności wśród programów związanych z gwiazdami. Będzie pewnie kilka spotów w tv i radio 2 tygodnie przed rozpoczęciem show, a na więcej bym nie liczył.
ARTUR B.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Tatiana Okupnik oficjalnie potwierdziła, że rezygnuje z show Dwójki na rzecz nagrania kolejnej płyty. Jako fan jej talentu cieszę się, że podjęła taką decyzję.
Nie zdziwiłbym się gdyby na jej miejsce skoczyła Anna Popek za dobre promowanie "Pytania na śniadanie" u konkurencji.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Co powiecie o 3 edycji? Mi bardzo się podoba.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mi także :) Dobrze że w tej edycji nawet Eurowizja będzie miała swoją część - wyemitowana ona zostanie 17 października tuż po części z muzyką serialową. Co do prowadzącej to sądzę że Steczkowska sobie bardziej poradzi niż Okupnik. Jeśli chodzi o jury szkoda że pani Zuchowicz już nie będzie oceniać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Obejrzałem z ciekawości dzisiejszy odcinek, i musze przyznać że doskonale wypadła im realizacja. Świetnie zmienili scenografię - jest więcej przestrzeni, i dynamiki. Oprawa graficzna została ulepszona, za co kolejny plus. Bardzo dobrze w swej nowej roli poradziła sobie Justyna Steczkowska. Niestety jurorów nie ocenię, bo całego odcinka nie widziałem.

Minus należy się za stronę internetową programu, wogóle ją pogorszono i na pierwszy rzut oka przypomina jakąś stronę fanów jakiegos programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

3q33 pisze:Minus należy się za stronę internetową programu, wogóle ją pogorszono i na pierwszy rzut oka przypomina jakąś stronę fanów jakiegos programu.
Rzeczywiście, dotychczasowa strona była o wiele lepiej wykonana i nie było na niej tych niepasujących różowych wstawek. Zauważcie, że w całym serwisie nie ma ani słowa o prowadzących program!
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
jacek002
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2008, 22:04

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacek002 »

Czy "Gwiazdy tańczą na lodzie" będzie dostępne W CAŁOŚCI na iTVP? Mówię o całych odcinkach trzeciej edycji. Jak było w poprzednich?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości