[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

press.pl pisze:TVP 2 planuje na jesień program rozrywkowy z elementami reality ”Bitwa chórów”.

To holenderski format, do którego prawa ma należąca do Rinke Rooyensa firma producencka Rochstar. W programie rywalizują amatorskie chóry. – Rzeczywiście, chcemy umieścić ten program w jesiennej ramówce – przyznaje dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak. TVP nie podpisała jeszcze umowy z Rochstarem na produkcję ”Bitwy chórów”.
No proszę, po "Gwiazdach Tańczących na Lodzie" i "Kluczach Fort Boardu" kolejną jesienną "atrakcję" szykuje TVP2. Ciekawe, co z tego wyjdzie??
Pozdrawiam, Trzeciak
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Proszę, kolejny program misyjny TVP.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Tego należy się spodziewać. Kolejny program na licencji zagranicznej. Panie Pawlak zlituj się pan, gdzie są polskie formaty Duże Dzieci, Podróże z żartem? Żenujące.
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

A podobno jeden z najlepszych programów misyjnych dwójki nie będzie kontynuowany :(

"Press" napisał:

• Dwójka bez trzeciej edycji programu ”Gwiazdy tańczą na lodzie”

W projekcie jesiennej ramówki TVP 2 nie ma programu rozrywkowego ”Gwiazdy tańczą na lodzie” – wynika z informacji ”Presserwisu”. Dziś widzowie Dwójki zobaczą po raz ostatni zmagania gwiazd na łyżwach.
W piątek zamiast produkowanego przez Rochstar show zaplanowano inny program rozrywkowy – ”Bitwa chórów”. Ten format również zgłosiła firma Rochstar, ale telewizja publiczna dostała ofertę zrealizowania podobnego programu od firmy producenckiej Okiła Khamidowa (reżyserował ”Świat według Kiepskich” produkowany dla Polsatu przez ATM Grupę SA) i na razie nie wiadomo, którą wersję wybierze.
Dwójka wyemitowała dwie edycje show ”Gwiazdy tańczą na lodzie”. Według danych AGB Nielsen Media Research jesienią ub.r. program miał średnio 4,5 mln widzów i 30,31 proc. udziału w rynku, a wiosną br. (bez odcinka finałowego, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem) – 3 mln i 22,16 proc.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Gdydby to była prawda, to byłby to ogromy sukces. Dość Szajsu na lodzie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Jeżeli to prawda, że 'Gwiazdy Tańczą na Lodzie' nie będzie kontynuowane to byłaby jedna z najrozsądniejszych decyzji TVP. Jeszcze żeby w tym przedsięwzięciu brały udział bardziej znane osoby, które rzeczywiście publiczność zna z różnych program czy też seriali. Ale tutaj tego nie było niestety... Z obsady pierwszej i drugiej edycji mogę wymienić na palcach kto był 'gwiazdą' a raczej 'gwiazdką' - może trochę przesadziłem. No i kolejny kicz programu - Doda - show nie robił gwiazdy które robiły akrobacje na lodzie tylko kto? Oczywiście Doda, i ten program właśnie dyskwalifikowało.

Sorry za off...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ja jednak, nie zważając na reklamy podczas programu oraz Dodę i jej komentarze, będę żałował, że ten program zostaje zdjęty z anteny. Była to dla mnie świetna rozrywka, a ten program, podobnie jak "Załóż się", będę bardzo miło wspominał. Szkoda, że ten projekt nie został rozszerzony na wielkie trasy promujące program, czy finały finałów, tak jak w przypadku "TzG", tylko niepotrzebnie zmieniono realizację i zasady programu (chodzi mi przede wysztkim o dodanie figury obowiązkowej). Jeśli chodzi o nowy format, to wątpię, by zdobył taką widownię jak poprzedni program, lepszą by już zdobyły "Klucze Fort Boardu".
Evil pisze:Proszę, kolejny program misyjny TVP.
Alfernando pisze:Tego należy się spodziewać. Kolejny program na licencji zagranicznej. Panie Pawlak zlituj się pan, gdzie są polskie formaty Duże Dzieci, Podróże z żartem? Żenujące.
Byłbym ciekaw, co by Pawlak odpowiedział, jakby zarzucono mu, że program nie jest misyjny. Odpowiedziałby wtedy zapwnie, że program "BCH" jest programem misyjnym, bo zachęca Polaków do śpiewania w chórze. Jego komentarze na temat programów i jej misji są nie są zbyt mądre i dobrze przemyślane. Już lepszym byłby komentarz, że TVP nie musi emitować wszystkich programów, które są związane z misją publiczną. Przecięż pomysłodawcą "TzG" była publiczna i utrzymywana z abonamentu BBC. Pan Pawlak jest nieodpowiednią osobą na takim stanowisku, wprowadza niemądre zmiany, i potem są tego bolesne skutki, luż lepsza była pani Terentiew.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ten kto interesuje się telewizją i programami rozrywkowymi typu reality wie, że 'Fort Boyard' na świecie odniósł sukces. Ja należę do grupy osób która sądzi, że program odniesie również sukces w Polsce. Program może okazać się hitem i dla mnie będzie 100% lepszy pod względem pomysłu niż beznadziejne GTnL.
Mogę się oczywiście mylić. Różnie to u nas w Polsce bywa... :)
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

To będzie program misyjny, bo uczy śpiewać w chórkach ;)
Pozdrawiam.
www.media2.pl
ARTUR B.

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

To miło, że TVP wciąż dba o emerytów, mimo że Ci mogą wkrótce nie płacić abonamentu
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak podał serwis Wirtualnemedia.pl TVP na razie zrezygnowała z propozycji Rochstaru, aby w grudniu br.(tuż po zakończeniu 3. edycji programu "GTnl") wprowadzić format Bitwa Chórów. W zwiąku z tym proponuję zawiesić dyskusję na temat tego programu, a administratora lub moderatora proszę o zamknięcie na czas nieokreśłomy tego wątku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Przecież i tak nikt nie pisał tu od miesiąca...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

media2.pl pisze:TVP2 szykuje nowy show

Jesienią szykuje się walka na rozrywkowe programy w niedzielne wieczory między TVN oraz telewizyjną Dwójką. "Taniec z gwiazdami" może doczekać się poważnego konkurenta.

Jak dowiedział się Presserwis, w jesiennej ramówce telewizyjnej Dwójki ma pojawić się nowy program rozrywkowy - ”Bitwa chórów”, w którym śpiewające drużyny rywalizują o nagrodę dla swojego miasta.

Na razie Telewizja Polska nie podjęła ostatecznej decyzji odnośnie produkcji programu, ale przymierza się do niej od wielu miesięcy. Program będzie rywalizował z show TVN, bo jego ewentualna emisja planowana jest na niedzielne wieczory.
Ja mam nadzieje, że TVP zdecyduje się na pokazanie tego programu. Prawdopodobnie producentem programu będzie Rochstar. Gdyby ten program byłby emitowany w niedzielne wieczory i konkurował z "TzG", to mógłby wygrać tą rywalizację z TVN-em. Zresztą zobaczymy jak to będzie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://www.rp.pl/artykul/118849,412715_ ... lent_.html -
"Rzeczpospolita" napisała dziś o tym, że jesienią przyszłego roku w Dwójce miałby się pojawić program pod roboczą nazwą "Bitwa Chórów". Jest to trzecie podejście publicznego nadawcy do tego programu (dwa poprzednie skończyły się niepowodzeniem). Program miałby konkurować z TVN-owskim "Mam Talent" i nowym muzycznym show "Polsatu", co według mnie może być zabójcze dla tego programu, tym bardziej, że TVN-owski program cieszy się nadal niesłabnącą, ponad 5-milionową popularnością, co w konsekwencji może spowodować zakończenie emisji programu po 1. edycji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3404
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 705
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ja nie mogę się doczekać :-) Gospel i wszystkie pochodne są zachwycające :-) Cudowne ;-)
Kiedy słyszysz takie głosy na żywo, po prostu przechodzą cię ciary :-) Jeszcze jak będzie to fajnie zrealizowane... to dlaczego nie?

Mimo wszystko będzie tanie show. Mało gwiazd - są sponsorzy. Dadzą radę :-)

Do jesieni może się sporo zmienić. Poczekajmy na razie z wyrokami (vide. dzieci neo w komentarzach na Media2.pl) - konkurencja z Mam Talent nie oznacza od razu tej samej pory emisji. Oni za pewne będą konkurować na oglądalność w różnych pasmach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości