[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Adi58.
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2012, 8:48

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adi58. »

Się nie bójcie, że fani Juli odejdą od oglądania, Ja np. nie mam zamiaru zaprzestać oglądać "Bitwy...".
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

No i dziś z programem pożegnała się drużyna Piotra Rubika, co moim zdaniem było do przewidzenia, chociaż po pierwszych wynikach po wykonaniu polskiego utworu nie byłem już tego taki pewien, swoją drogą to trochę dziwne, że najpierw miał najwięcej głosów, a potem najmniej i odpada, tymbardziej mając w pamięci liczne wpadki z liczeniem głosów w tym programie.

Ja obstawiam, że w przyszłym tygodniu wyleci Liber, a program wygra drużyna Piaska.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Z dzisiejszego odcinka odpadł zespół Piotra Rubika, a wygrał zespół Andrzeja Piasecznego, mimo, że po 1 rundzie występów P. Rubik prowadził, a na ostatnim miejscu była Ewa Farna. Szkoda trochę, ponieważ oba występy Rubika były moim zdaniem najlepszymi, zaraz po występach Piasecznego i 2 występie Farnej.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

medyk1234 pisze:Ja obstawiam, że w przyszłym tygodniu wyleci Liber,
W przyszłym tygodniu nikt nie odpadnie, bo zgodnie z regulaminem są 2 półfinały. Za tydzień w pierwszym półfinale zwycięzca odcinka stanie się pierwszym finalistą "BnG 3", a pozostałe dwie drużyny o drugie miejsce w finale powalczą za 2 tygodnie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

No tak, rzeczywiście. Mimo to i tak obstawiam że będzie taki rozkład miejsc: 1. Pisek, 2. Farna, 3. Liber.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W jutrzejszym półfinale z okazji 60-lecia TVP - zespoły wykonają piosenki znane z seriali TVP. Wiecej o jutrzejszym półfinale: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... sy/8898039.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W ostatnią sobotę pierwszy półfinał wygrał zespół Andrzeja Piasecznego z Kielc i to ta drużyna 10 listopada powalczy o główną nagrodę programu. Drugie miejsce zajął zespół Libera z Obornik, a trzecie - Ewy Farny z Sosnowca - i to te dwie drużyny powalczą jutro o drugie miejsce w Wielkim Finale programu.

Wydaje mi się, że to już 27 października rozstrzygnęła się 3 edycja programu - zespół Piasecznego wygrał pierwszy półfinał z miażdżącą przewagą 55 proc. (ponad dwukrotnie niż przeciwnicy). Żaden zwycięzca półfinału z poprzednich dwóch edycji nie miał tak nokautującej przewagi. Pytanie tylko, z kim ewentualnie zespół Andrzeja Piasecznego powalczy w finale.

Warto też dodać, że w sobotę zespoły wykonały po aż 3 konkursowe piosenki - w tym jedna serialowa dotycząca jubileuszu TVP. Na dodatek - Grażyna Torbicka oprowadziła niektórych uczestników po studiach TVP, gdzie realizowane są filmy i seriale.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://[link zakazany]/artykul/gr ... elewizyjne - polecam wywiad z Grzegorzem Piekarskim - dyrektorem zarządzającym Golden Media Polska - producentem "Bitwy na głosy". Z racji tego, że wątek dotyczy dużego telewizyjnego show nadawanego na antenie TVP2, to zacytuje jego fragment tutaj:
WirtualneMedia.pl:A co z „Bitwą na głosy”? Badania oglądalności pokazują, że „Mam talent” z Wami zdecydowanie wygrywa…
Grzegorz Piekarski: „Bitwa na głosy” jest w tym momencie największą produkcją emitowaną w telewizji publicznej. Ja uważam, że w piekielnie trudnej sytuacji, w jakiej jest TVP, ten projekt radzi sobie bardzo dobrze. Nie można abstrahować od stałych wyników stacji. My mamy stałą grupę odbiorców na poziomie 2,3-2,7 miliona widzów i jest to widownia niezmienna, która co tydzień jest. Jesteśmy wciąż średnio około 5-6 procent powyżej średniej stacji.
WM.pl:Ale jednak w porównaniu z „Mam talent” wypadacie gorzej…
GP: Dla mnie są to kompletnie nieporównywalne formaty i nieporównywalne oglądalności. My startujemy bowiem z poziomu oglądalności około 5 procent, a kończymy na poziomie 30 procent. Z kolei „Mam talent”, który jest fantastycznym formatem, startuje z poziomu 15-20 procent i kończy na poziomie dużo wyższym.
Swoją drogą trochę racji ma - tylko, że "Bitwa..." nie jest obecnie programem, który na rynku pojawił się niedawno, tylko prawie dwa lata temu. A traci sporą widownię z edycji na edycję. Poza tym - to jest jednak duże show rozrywkowe i najdroższy obecnie emitowany program w TVP - więc ten musi zarabiać, a to trudne przy trudnej sytuacji na rynku reklamowym. Przypomnę także, że program ten nie jest dzielony na części. Na dodatek - dla mnie ten show już "tyłka nie urywa". Mimo wszystko wątpię, by realizacja kolejnej edycji "Bitwy..." doszła do skutku, i zapewne ten program podzieli los "Tak to leciało!".

Przy okazji - w dzisiejszym odcinku po raz pierwszy w historii programu wystąpią wszyscy eksperci "Bitwy na głosy":
Eksperckie grono programu zapragnęło poczuć, jak to jest po drugiej stronie barykady. Lider "Acid Drinkers" zaprosił do występu niebywale utalentowanego nastolatka, z którym gra w jednym zespole. Kasia Zielińska wesprze ich wokalnie oraz tanecznie. Choreografia przygotowana razem z Rafałem Maserakiem będzie prawdziwą niespodzianką. Dyrektor Muzyczny Radia Zet, Wojtek Jagielski, dobrze wie, jak w tym wszystkim się odnaleźć.
Zasiądzie za perkusją, tak jak czyni to od lat w swoim zespole "Poparzeni Kawą Trzy". Do tej wybuchowej mieszanki dołączy wybrany przez Alicję w poprzednim odcinku zdolny Konrad Cygal z grupy Ewy Farnej.
Więcej: http://www.teletydzien.pl/rozrywka/bitw ... nId,645546
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Do Wielkiego Finału niewielką przewagą głosów awansował zespół Ewy Farny. Tym samym zespół Libera podzielił los zespołu Meza z drugiej edycji programu zajmując 3 miejsce w 3 edycji show. Za tydzień o 100 000 zł na cel charytatywny zmierzą się zespół Andrzeja Piasecznego z Kielc i zespół Ewy Farny z Sosnowca.

Ogólnie był to chyba najlepiej zrealizowany odcinek "Bitwy.." w historii programu. Na początku wszyscy eksperci wystąpili na scenie, a ocenili ich trenerzy "Bitwy na głosy" - czyli Andrzej Piaseczny, Ewa Farna i Liber oraz Piotr Kędzierski. Następnie wszyscy na otwarcie wykonali piosenkę "Jump", a Ewa Farna do jednego z występów zaprosiła Halinę Młynkową, która prowadziła zespół z Cieszyna w pierwszej edycji programu.

Tradycją półfinałów "Bitwy..." stało się już to, że trenerzy wykonują utwory, które stworzyli przeciwnicy: http://www.youtube.com/watch?v=UOlNmzPj ... re=g-all-a

Za tydzień w Wielkim Finale wystąpią wszystkie zespoły 3 edycji programu. Choć na razie Wielki Finał (mimo, że będzie świetnie realizowany) zapowiada się jako najmniej emocjonujący ze wszystkich.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Rzeczywiście finał nie zapowiada się zbyt emocjonująco gdyż to raczej Piasek, który praktycznie zwyciężył każdy odcinek wygra tą edycję, chociaż wszystko może się jeszcze zdarzyć.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... F121109478 - Wielki Finał już w sobotę, a dzień później zostanie nagrany specjalny odcinek świąteczny, który TVP2 pokaże podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Oprócz tego - możliwe, że niektóre zespoły z trzech edycji "BnG" pojawia się na Sylwestrze TVP2, który tak jak w latach wcześniejszych odbędzie się we Wrocławiu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Na coś takiego czekałem (jako że bardzo lubię okres świąteczny ; ) ). Ostatni raz na krok w postaci specjalnego odcinka świątecznego tego typu programu zdecydował się chyba Polsat w 2007r., który też był wcześniej nagrany. Myślę, że pomysł na świąteczny odcinek jest dużo lepszy, niż na specjalny odcinek zwycięzców (tak jak w poprzedniej edycji).

Czy informacja o zespołach podczas sylwestra to informacja zaczerpnięta z jakiegoś źródła, czy to przypuszczenie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Także w 2007 roku TVP2 wyemitowało tydzień po finale nagrany wcześniej specjalny świąteczny odcinek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" pt. "Świąteczna Gala na Lodzie". Akurat oba programy (zarówno "GTnL" TVP2 i "Jak oni śpiewają" Polsatu) produkował wtedy Rochstar.

Swoją drogą po finale jedynej amerykanskiej edycji "Bitwy..." pt."Clash of the Choirs" w 2007 roku także został wyemitowany specjalny świąteczny odcinek programu.

A co do Sylwestra to oczywiście na razie przypuszczenie - to może zależeć m. in. od tego czy TVP zorganizuje Sylwestra m. in. z Radiem Zet z którym od prawie dwóch lat współpracuje.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Co do Jak oni śpiewają? - powstał także w grudniu 2007 roku specjalny odcinek pt. Jak oni świętują. Uczestnicy zaśpiewali tam kolędy i piosenki świąteczne. Ten program (tak jak Świąteczna gala na lodzie) nie był nagrany na żywo i wszystko poszło z taśmy (a raczej płyty?). W tamtejszym programie pary taneczne tańczyły do piosenek świątecznych, a Doda śpiewała tam Cichą noc.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wygląda na to, że Golden Media Polska (do nie dawna Mastiff Media Polska) będzie walczył o 4 edycję "Bitwy" w TVP2. Na Facebooku pojawił się post z zapytaniem - kogo widzieliby fani na trenerów, a kogo na jurorów w kolejnym sezonie show.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości