[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
ARTUR B.

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ja mam nadzieję, że jednak program się nie pojawi wiosną,. Wtedy będzie szansa na powrót "The Voice" albo jakiś nowy format rozrywkowy
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

W obecnej sytuacji nie wiem, czy jakiekolwiek duże show w TVP to dobry pomysł, bo jednak dochody z reklam są dosyć małe, oglądalność mała, udziały niskie.
ARTUR B.

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ale na samych serialach też daleko nie zajadą. Jak nie będzie inwestycji, to widzowie byle czego nie będą oglądać.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Myślałem, że w TVP2 dobrym pomysłem byłby program na wzór Polsatowskiego "Piotr Bałtroczyk na żywo" (czy jakoś tak), bo jednak obecne kabarety są niskich lotów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

ARTUR B. pisze:Ja mam nadzieję, że jednak program się nie pojawi wiosną,. Wtedy będzie szansa na powrót "The Voice" albo jakiś nowy format rozrywkowy
Myślę, że przy obecnej taktyce i pomysłowości władz TVP (a raczej jej braku) na program 4 edycja "Bitwy" wcale nie jest wykluczona. A jeśli nie będzie kolejnej edycji "Bitwy", to raczej być może wejdzie to drugie (czyli tak, jak @matik podał - mógłby to być jakiś tańszy program kabaretowy). Bo wątpię, czy powrót "The Voice of Poland" wchodzi w grę? Wiele być może będzie zależeć od finału. Jeśli finał przekroczy poziom 2,4 mln widzów - kolejna edycja jak najbardziej jest możliwa. Jeśli zanotuje wynik poniżej 2,1 mln - to raczej kolejna edycja programu już nie powstanie.

Swoją droga - odcinek specjalny (który zostanie wyemitowany notabene pod koniec grudnia - a właśnie w tym okresie TVP2 oficjalnie rozpoczynała promocję kolejnej edycji "Bitwy") może być m. in. promocją kolejnej edycji programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Gościem specjalnym finału 3 edycji "Bitwy na głosy" będzie półfinalista i jednocześnie zdobywca 3 miejsca w drugiej edycji programu - Mezo. Więcej o finale: http://www.teletydzien.pl/rozrywka/bitw ... nId,708132.

Jutro rozpoczną się próby do sobotniego odcinka finałowego. Tradycyjnie zjadą się wszystkie ekipy, które uczestniczyły w kończącej się edycji programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

No i wygrał zespół Andrzeja Piasecznego. Finał otwierała i zamykała piosenka zespołu Pink Floyd pt. Another brick in the wall. Zespoły śpiewały po dwie piosenki. A 22 grudnia 2012 zobaczymy świąteczne wydanie BnG.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
Posty: 1925
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:01
Lokalizacja: Katowice
x 88
x 85

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

ŹLE. :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Miała wygrać Farna. Miała dużo lepszy zespół, poza tym była też lepszą trenerką.
Od 13 lat jako piszący, trochę dłużej jako czytający :D
ARTUR B.

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Kolejne talent show, które się zakończyło tej jesieni. Jednak w tym przypadku, to mogło się zakończyć na dobre.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Mam nadzieję że to już koniec tego programu. To już jest nudne.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dawno tak wesołego Andrzeja Piasecznego nie widziałem, kiedy dowiedział się, że jego zespół wygrał tą edycję "Bitwy...". Swoją drogą - bardzo się z tego cieszę. Wygrał "team", który do tego programu nadaje się idealnie. Ich wykonania były perfekcyjne i jednak przewyższały konkurencję. Żałuję tylko, że w tej edycji nie było specjalnej nagrody dla "wicemistrza", czyli drużyny Ewy Farny, bo jej drużyna także miała przygotowane występy godne finału (choć sądząc po tym, jak w drugiej edycji zespół Ryszarda Rynkowskiego otrzymał czek na 10 000, podczas, gdy w pierwszej - Urszuli Dudziak na 50 000 zł - gdzieś się tego spodziewałem ).

Poziom występów w finale był naprawdę wysoki. Warto też wspomnieć, że Mezo wystąpił razem z zespołem Juli. A występ drużyny Tomsona i Barona z Afromentalu, a szczególnie śpiew Moniki Urlik - genialny - i znów muszę napisać, że władze TVP powinny się mimo wszystko zastanowić, czy nie warto reaktywować "The Voice of Poland". Poza tym - po występach specjalnych - rozmowy przeprowadzał Hubert Urbański.

Ponadto - tak jak w finałach "MBTM" i "GTD" pokazano najciekawsze teksty ekspertów, jakie padały w zakończonej już edycji programu. Wraz jeszcze z podsumowaniem Facebooka i Piotra Kędzierskiego i opinii ekspertów nt. finału finał przedłużył się o prawie 15 minut, a miał się skończyć ok. 22:00.

Swoją drogą - utwór który rozpoczął i zakończył finał "Bitwy na głosy" 11 miesięcy temu zakończył także pierwszą edycję "The Voice of Poland" :P.

Tak więc 3 edycja "Bitwy..." to już historia (choć jak wspomniał @Grzelich1996 22 grudnia zobaczymy świąteczny odcinek "BnG", który dziś jest nagrywany). Choć była to najlepiej zrealizowana edycja, niestety była ona najgorsza jeśli chodzi o poziom zespołów, który czasem pozostawiał trochę do życzenia - całe szczęście finał trochę "zatarł" nieco słaby poziom wykonań w ciągu tej edycji. Eksperci - nie słodzili tak, jak w poprzednich dwóch edycjach, ale trochę z krytyką jednak przesadzali. Poza tym tak jak niestety wspomnieli poprzednicy - format jest już zgrany i dość monotonny (mimo, że się różni on od tych, które są emitowane u konkurencji), i nawet jeśli powstanie 4 edycja (pewnie we wtorek na Wirtualnych Mediach dowiemy się, czy TVP planuje umieścić ten program w wiosennej ramówce), to mam nadzieję ewentualna czwarta będzie już ostatnią (bo inaczej może jej grozić taki los, jak w "TzG", gdzie w późniejszych edycjach zapraszano coraz więcej "gwiazdeczek). Niemniej jednak za tą i za dwie ostatnie - spore brawa dla Mastiff/Golden Media Polska za pewną ambicję i pomysłowy scenariusz przy realizacji tego programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Chciałem pochwalić Golden Media Polska za ciekawe intra i filmiki przed występami...ale przypomniałem sobie, że w You Can Dance były one podobne... :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

Byłem dzisiaj na nagraniu świątecznego odcinka, zostanie wyemitowany 22 grudnia o 20.
Nagrane zostały 3 teasery (czterech kapitanów drużyn, i dwa teasery prowadzących).
Scenografia na świąteczną się jakoś bardzo nie zmieniła. W miejscu gdzie byli eksperci siedziały ściśnięte 4 nie występujące drużyny.
Każdy zespół śpiewa po 2 piosenki + występ finałowy (czyli łącznie 9 piosenek).
Reszta niech pozostanie niespodzianką... :)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Bez świątecznej scenografii? To nieciekawie.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Być może dostawili tylko choinki, lampki i świąteczne ozdoby - jak na święta Bożego Narodzenia ;).
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości