[TVP2] Szansa na sukces

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
maciuso
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 02 lip 2012, 18:08

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciuso »

jedyny program, gdzie jest publiczność i nikt nie musi wysyłać głupich sms. Wspaniały program i rewelacyjny prowadzący!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

I niestety już go nie ma.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://www.teletydzien.pl/rozrywka/news ... nId,616343 - w wywiadzie dla "TeleTygodnia" Skrętkowska powiedziała, że myśli nad nowym programem.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Za nami kolejny archiwalny odcinek Szansy na sukces z udziałem Piotra Szczepanika. Odcinek ten pochodzi z 2001 roku. Wygrali go 16-letnia Marta Masłowska ze Szczecina, która śpiewała piosenkę pt. Kochać, oraz zaledwie 20-letni Michał Rudaś, urodzony 14 sierpnia 1981, urodzony w Warszawie, a zamieszkały w Piasecznie, nieopodal właśnie Warszawy. Rudaś zaśpiewał w programie piosenkę pt. Chciałbym kiedyś. Artysta jest absolwentem wydziału lokalnego Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Szopena w Warszawie, a w latach 2000-2005 był chorzystą w gospelowej TGD (Trzeciej Godzinie Dnia), później w 2004 śpiewał w Mojej krwi (był to program rozrywkowy w TVN), a w tym samym roku rozpoczął pracę wokalną w teleturnieju pt. Jaka to melodia?, a jeszcze do niedawna śpiewał w Tańcu z gwiazdami.

Wyróżnienia w tym odcinku otrzymali 25-letni Szymon Wydra i prawie 18-letnia Ewa Olszewska. Szymon Wydra urodził się 11 marca 1976 roku w Radomiu, w którym dorastał. Był finalistą I edycji programu Idol - zajął trzecie miejsce. Jest założycielem, wokalistą i liderem grupy rockowej Szymon Wydra & Carpe Diem (założonej w 1992 roku), a w lutym 2002 ponownie wystąpił w Szansie na sukces, tym razem w odcinku z Ryszardem Rynkowskim (który drugi raz był gościem - pierwszy raz w odcinku z niedzieli, 22 listopada 1998). W 2008 roku wziął udział w Gwiezdnym cyrku (emitowanym w Polsacie wiosną 2008 roku), a tam odpadł po sześciu odcinkach, zajmując piąte miejsce. Szymon Wydra z zawodu jest technikiem-mechanikiem (po szkole podstawowej poszedł do któregoś technikum w Radomiu), a studiuje obecnie w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Razem ze swoją partnerką Anną wychowują córkę Simonę.

A jeżeli chodzi o Ewę Olszewską, pochodzącą z Chabrowa - ona uczęszczała wiosną 2001 roku (w momencie nagrania tego odcinka) do III klasy któregoś liceum ogólnokształcącego we Wrocławiu. W programie Olszewska zaśpiewała piosenkę pt. Zanim zaśniesz.

Natomiast Wojciech Stach z Torunia wykonywał piosenkę pt. Zabawa podmiejska. Ten występ też jest ciekawy - refren tej piosenki wykorzystany był w czołówce zrealizowanej w 2003 roku II serii serialu pt. Tygrysy Europy.

Tradycyjnie, na początku odcinka pokazano fragment poprzedniego odcinka - był to odcinek z Jerzym Połomskim (jest to jego drugi występ - pierwszy raz pojawił się w 19. odcinku programu w duecie ze Sławą Przybylską). Wygrał go Marcin Ziółkowski.

Za tydzień TVP2 pokaże odcinek z 1 stycznia 2006, w którym wybrano nową solistkę zespołu Blue Cafe - a jest nią Dominika Gawęda.

Mam jeszcze dwie wiadomości, jeżeli chodzi o Szansę na sukces - dobrą i złą. Ta dobra to taka, że 4 sierpnia 2012 TVP Historia pokaże 20. odcinek tego programu (ostatni, jaki był pokazany w 1995 roku) z udziałem zespołu Alibabki. Natomiast zła jest taka, że z powodu transmisji XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie TVP2 nie puści żadnego odcinka Szansy na sukces.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Wczoraj wyemitowano kolejny archiwalny odcinek Szansy na sukces. Było to niecodzienne wydanie tego programu, bo w tym odcinku wybrano nową wokalistkę zespołu Blue Cafe - została nią Dominika Gawęda, urodzona 30 kwietnia 1985, pochodząca z Bielska-Białej (w której mieszkają dwaj moi kuzyni od strony mojej matki, a mający już swoje żony - żona starszego ma już dwie córki). Ona pierwotnie miała studiować muzykoterapię. Co ciekawe, Dominika Gawęda również w 2000 roku ukończyła (jako ostatni rocznik) jedną z 8-klasowych szkół podstawowych w Bielsku-Białej. Odcinek ten był emitowany 1 stycznia 2006 (ja go wtedy oglądałem). Wcześniej Dominika Gawęda rozwijała swoje talenty w innych zespołach muzycznych, a w 2002 roku wygrała jeden z odcinków Drogi do gwiazd, emitowanej kiedyś na TVN, w 2004 roku brała udział w eliminacjach do czwartej edycji Idola (pokazanego niegdyś na Polsacie), lecz odpadła w etapie odbywającym się w teatrze, jeszcze przed pierwszym koncertem finałowym, a jeszcze niedawno, bo w 2012 roku, otrzymała nominację do SuperJedynek (w kategorii SuperArtystka).

W tym odcinku Szansy na sukces Gawęda zaśpiewała piosenkę Christiny Aguilery pt. Walk away. Później zespół Blue Cafe, właśnie z tą artystką, był gościem tego programu w odcinku wyemitowanym 28 listopada 2010.

Co ciekawe, w tym odcinku niektóre z ośmiu uczestniczek wcześniej brały udział w Szansie na sukces. Jedną z nich była Paulina Ignaciak z pewnej miejscowości między Poznaniem a Kaliszem, od 1999 roku mieszkająca w Warszawie. Ona zaśpiewała piosenkę pt. Hunting high and low, a wcześniej brała udział w programie, ale nie wiem, w jakim odcinku pojawiła się.

Drugą była Kaja Karakjos, Polka pochodzenia greckiego, mieszkająca w Krakowie. Śpiewała piosenkę pt. Just the two of us (aranżacja refrenu tej piosenki później była wykorzystana w czołówce programu Tylko nas dwoje, emitowanego wiosną 2010 roku w Polsacie), a wcześniej pojawiła się w odcinku z Budką Suflera.

Trzecią była Emilia Tobolska, studiująca w roku akademickim 2005/2006 IV rok socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. Śpiewała piosenkę Edith Piaf pt. Milord (w wersji normalnej, a nie tej, którą śpiewała włoska piosenkarka In-Grid), wcześniej pojawiła się w odcinku z zespołem Ich Troje.

Na koniec odcinka Elżbieta Skrętkowska składała widzom życzenia noworoczne na nowy rok 2006, a potem Dominika Gawęda zaśpiewała piosenkę Tiny Turner pt. Simply the best. Wtedy też napisy końcowe były na ekranie w studiu, a nie nakładane na wideo, jak przed jesienią 2004 roku.

Jesienią 2012 roku Dominika Gawęda poprowadzi pochodzącą z Bielska-Białej jedną z ośmiu drużyn Bitwy na głosy.

Mam jeszcze dwie wiadomości - dobrą i zła. Dobra jest taka, że 11 sierpnia 2012 TVP Historia wyemituje dwudziesty pierwszy już odcinek programu, a jego gwiazdą był zespół Perfect. Odcinek był emitowany 21 stycznia 1996. Natomiast zła - 12 sierpnia 2012 nie zobaczymy na TVP2 żadnego archiwalnego odcinka Szansy na sukces - powodem jest transmisja XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Za nami mamy kolejny archiwalny odcinek Szansy na sukces, wyemitowany po raz pierwszy chyba jesienią 2005 roku. Gwiazdą tego odcinka był zespół Wilki (po raz drugi, wcześniej wiosną 2001 roku). Odcinek ten wygrała urodzona 18 marca 1988 w Kielcach Anna Józefina Aleksandra Lubieniecka, która śpiewała piosenkę Here I am. Później wzięła udział w programie jeszcze raz - w odcinku specjalnym z Niedzieli Wielkanocnej - 8 kwietnia 2007, śpiewając piosenkę pt. Psalm dla ciebie, a od maja 2007 do lutego 2010 była solistką Piotra Rubika, m.in. wzięła udział w nagraniach na płytę pt. Santo Subito, a obecnie, bo od 2010 roku, jest wokalistką zespołu Varius Manx (z tym zespołem pojawiła się też w odcinku z 3 kwietnia 2011, a wcześniej nagrała z nim album pt. Eli). Lubieniecka jest absolwentką liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. W 2004 roku w Teatrze Studio Buffo wystąpiła w spektaklu Janusza Józefowicza pt. Romeo i Julia.

Na końcu odcinka Anna Józefina Lubieniecka śpiewała piosenkę pt. Urke, którą w części konkursowej śpiewała 13-letnia (czyli urodzona 20 lat temu, w 1992 roku) Małgorzata Polak, pochodząca z Przystani (30 kilometrów od Częstochowy).

Oprócz Lubienieckiej, odcinek wygrał też pochodzący z Berezy Kartuskiej (na Białorusi) Loska Henadzi (tak się czyta), który śpiewał piosenkę pt. Ja ogień, ty woda.

Dla mnie ciekawy był występ 49-letniego Krzysztofa Tatarka z Częstochowy, handlarza spożywczego oraz podróżnika międzynarodowego, który zaśpiewał piosenkę Baśka, jednak śpiewał ją z przyspieszeniem o kilka minut (chyba o dwie?), a tylko refren po I zwrotce śpiewał normalnie.

Jako ostatnia wystąpiła Marzena Nowak z podkieleckiego Korczyna, studiująca wtedy I rok prawa. Zaśpiewała ona piosenkę pt. Bohema, która promowała wydaną w 2004 roku płytę pt. Watra. Co ciekawe - piosenki z tej płyty ukazywały się w tym odcinku programu.

Zespół Wilki powstał 21 lat temu w Warszawie. Jego wokalista - Robert Gawliński - poprowadzi jesienią 2012 roku jedną z dwóch warszawskich drużyn w Bitwie na głosy. Casting do tej drużyny odbędzie się w środę, 25 lipca w Centrum Artystycznym "Sen Pszczoły" przy ul. Inżynierskiej 3 (naprzeciwko budynku studia K&R, w której nagrywana jest Familiada) w Warszawie o godz. 10:00.

Tradycyjnie, na początku programu, pokazany został fragment poprzedniego odcinka, a był to odcinek ze Zbigniewem Wodeckim i Wawelami. Odcinek ten wygrała Andżelika Wdowczyk.

18 sierpnia 2012 TVP Historia pokaże 22. już odcinek Szansy na sukces, wyemitowany 11 lutego 1996, a gwiazdą tego odcinka była Halina Kunicka. Natomiast 19 sierpnia 2012 TVP2 pokaże odcinek z Justyną Steczkowską, wyemitowany 29 listopada 2009.

A za tydzień - w TVP2 z powodu transmisji XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie rozpoczyna się trzytygodniowa przerwa w archiwalnych odcinkach Szansy na sukces.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Odkopuję ten temat po półtorym tygodniu. 26 sierpnia 2012 TVP2 pokaże odcinek Szansy na sukces z zespołem Blue Cafe, emitowany 28 listopada 2010. Natomiast 2 września 2012 (w ostatni dzień letniej ramówki) TVP2 pokaże jeden z archiwalnych odcinków Szansy na sukces.

A 25 sierpnia 2012 - w TVP Historia kolejny, 23. odcinek tego programu, tym razem z Ireną Jarocką. Odcinek ten emitowany był chyba 26 maja 1996. Natomiast 1 września 2012 nie zobaczymy żadnego odcinka - na następne poczekamy później.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Za nami mamy archiwalny odcinek Szansy na sukces, którego gwiazdą była Justyna Steczkowska (która wiosną 1994 roku dwa razy wzięła udział w tym programie - pierwszy raz w 5. odcinku z zespołem Trubadurzy, drugi raz odcinek później, zaśpiewając Boskie Buenos i to ona wygrała finał pierwszego sezonu tego programu). Odcinek ten pokazany był 29 listopada 2009.

Zwyciężczynią tego odcinka była Małgorzata Janek, która zaśpiewała utwór pt. Grawitacja. Janek wychowała się w Węgorzewie, ale dni wolne i święta spędziła w Warszawie. Jej marzeniem była muzyka. Zwyciężczyni wystąpiła (i zwyciężyła) także w koncercie laureatów XVII sezonu SnS. Koncert ten miał dwie części - pierwsza była emitowana 5 września 2010, druga - 12 września 2010.

Drugie miejsce zajęła Monika Szczot ze Szczydnika, studiująca I rok muzyki na uniwersytecie w Kaliszu. Śpiewała piosenkę pt. To tylko złudzenie.

Trzecie miejsce zajęła Izabela Kopiasowa, urodzona w Czechach, ale jej matka jest Polką. Śpiewała piosenkę pt. Za karę. Co ciekawe, Kopiasowa poznała ten program, odbierając na granicy polsko-czeskiej TVP1 i TVP2.

Justyna Steczkowska już po debiucie w SnS w 1994 roku wystąpiła jako gwiazda jeszcze w dwóch (lub trzech) odcinkach. Ale wiem, że Justyna Steczkowska była gwiazdą odcinka emitowanego 3 października 2004 (XII sezon).

2 września 2012 TVP2 pokaże odcinek z zespołem Bajm, emitowany 14 listopada 2010. Natomiast TVP Historia w dniach 8 i 15 września 2012 pokaże po jednym archiwalnym odcinku tego programu. I tak:
- 8 września 2012 - odcinek 24 - Lombard
- 15 września 2012 - odcinek 25 - Świat operetki

Następnych odcinków SnS w TVP Historia spodziewajmy się później. Na Wikipedii edytuję artykuł z listą odcinków tego programu - dokładnie we wszystkich sezonach. Odcinki z lat 1993-1996 zaczerpnąłem z programu dla prasy TVP Historia, odcinki z lat 2006-2012 - z programu dla prasy TVP2, do niektórych pozostałych - z web.archive. Link do tego artykułu jest taki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odci ... _na_sukces - tam zamieściłem już niektóre odcinki (z dokładnymi datami ich pierwszej emisji) z lat 2001-2006.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Ostatnio na YT pojawił się fragment świątecznego odcinka Szansy na sukces z 25 grudnia 1996 (dokładnie jest to odcinek 31.). Fragment ten zawierał występ premiera RP, Donalda Tuska (ówczesnego polityka Unii Wolności), który zaśpiewał kolędę pt. Wśród nocnej ciszy. Materiał ten należy do Telewizji Polskiej. A film ten znajduje się pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=k7g3YKurDxw

Dodam jeszcze, że ten fragment był kiedyś na YT, a zamieścił go OULED37 (na forum znany jako @ouled1). W programie udział wzięli jeszcze m.in. śp. Jan Suzin (zaśpiewał Gdy śliczna Panna) i Grażyna Torbicka (która była aniołem). Około 2008 roku był emitowany bardzo krótki (ok. 2-minutowy) materiał o Grażynie Torbickiej, w którym pokazano fragmenty programów z jej udziałem. Wśród tych fragmentów był też fragment Szansy na sukces, dokładnie tego samego odcinka i właśnie z jej udziałem.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych postanowiłem odkopać ten temat. Otóż, w swojej historii program pt. Szansa na sukces miał 8 odcinków bożonarodzeniowych: 5 z kolędami (1996, 2002, 2004, 2009 i 2011), 1 z Arką Noego (2001), zimową piosenką (2005) i Drupim (2010). Natomiast, jeżeli chodzi o odcinki wielkanocne, to były one następujące:
- z 1998 (pewnie pieśni ludowe śpiewane pewnie przez dzieci znanych rodziców, między innymi Grzegorza Ciechowskiego, wiem tylko, że była tu wtedy 10-letnia Weronika Ciechowska, córka właśnie śp. Grzegorza Ciechowskiego)
- z 1999 (z piosenkami włoskimi, debiutował Paolo Cozza)
- z 2001 (z udziałem zespołu Golec uOrkiestra, wygrała Magdalena Rzemek)
- z 2002 (nie wiem jaki, ale jednym z jurorów był Michał Gasz)
- z 2004 (z udziałem zespołu Krywań)
- z 2005 (nosił tytuł Tradycje wielkanocne na świecie)
- z 2007 (z Piotrem Rubikiem)
- z 2008 (poezja ks. Jana Twardowskiego)
- z 2010 (m.in. koncert wielkanocny kościoła luterańskiego, gościem była Trzecia Godzina Dnia)
- z 2011 (pieśni ludowe śpiewały dzieci znanych gwiazd)
- z 2012 (po raz drugi z Piotrem Rubikiem).

Poszukuję informacji na temat odcinka wielkanocnego z 1998 roku (pewna dziewczynka, na której było imię Kasia, w trakcie przedstawienia informacji o sobie śpiewała Wlazł kotek na płotek). Nie wiem, jaki zespół tam gościł. Pewnie tam były też pieśni ludowe. A co do odcinka wielkanocnego z 2002 roku - nie wiem, ale jedno, co wiem, to opisałem powyżej.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 311
x 25

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

A co byście powiedzieli na program wzorowany dokładnie na tym właśnie programie, tyle że amatorzy tam wykonują utwory disco polo. Nadawałoby się takie coś na Polo TV.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież masz podobny program na tej stacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Nosi on tytuł Disco Star.

A naprawdę musiałeś to dodawać. Chyba każdy się domyślił o co chodzi. [Trzeciak]
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Odkopuję wątek, bowiem 5 lat i dni temu minęło od ostatniego wydania programu, w którym to amatorzy śpiewali utwory napisane przez śp. Jacka Skubikowskiego! 8) Mnie, a także wielu widzom, b. brakuje tego programu, chociaż ost. sezon show udowadniał, że jest schematyczny i nie wywołujący emocji jak kiedyś (może przez zbyt nowoczesną scenografię i zwł. te szerokie ekrany, na których pokazywano też spowolnione teledyski)... ale jakby program miał kiedyś wracać, to byłbym jak najbardziej za (problem w tym, że Skrętkowska nie oddałaby go ot tak!), bo to 1 z hitów dzieciństwa i powiedzmy, wczesnej młodości, a odnowioną wersję mógłby prowadzić wspomniany wcześniej Andrus (ze względu na podobny typ humoru) albo Halama! :D

Na przestrzeni lat program oceniałem następująco: w przedszkolu był mi obojętny i wgl inne rzeczy interesowały, choć nie lubiłem tej 1. czołówki z granatowym tłem, kostką ułożoną z kadrów i napisami wokół niej w różnych kolorach, za to w podstawówce już go lubiłem (w latach 2001-05 to nawet uwielbiałem), w gimnazjum już mniej mnie rajcował, ale też chętnie oglądałem, a w szkole średniej był już dla mnie powtarzalny i tak nie "poruszał" jak kiedyś (o czym wspomniałem wcześniej)!

Pamiętam też, że autorka wspominała w kilku wywiadach, iż w "Szansie" gościli prawie wszyscy znani i cenieni piosenkarze, ale miała problem z namówieniem Ewy Demarczyk i Niemena na udział w ocenianiu uczestników (ostatecznie artysta się zgodził)... muszę jednak przyznać, że było też wiele grup i wokalistów, którzy nie wystąpili w tym popularnym cyklu czyli KSU, Kult, Róże Europy, UNIverse, Stare Dobre Małżeństwo, Sztywny Pal Azji, Brygada Kryzys, Lech Janerka, Edward Hulewicz, Kasia Sobczyk, Marlena Drozdowska i Patrycja Kosiarkiewicz! 8)

Za to teraz pewnie gościliby różni absolwenci talent-shows (jak Brzozowski, Enej, LemOn czy Lisowska) i nieco ambitniejsi artyści (np. Mela Koteluk), ale ten program ceniłem przede wszystkim za różnorodność gatunków muzycznych!
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 23:32 przez telemaniak92, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Program nie wróci, bo w pewnym sensie znaleźli się jego następcy. Mowa tu o "O!Polskich Przebojach" TVP1 i oczywiście "The Voice of Poland" TVP2 (tam też jest spora różnorodność muzyczna). :) Rzeczywiście - trudno uwierzyć, że 29 kwietnia minęło już 5 lat od ostatniej emisji programu. A w przyszłym roku jesienią minie 25 lat od premiery programu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, dlukasz, k+b, patryk.nowak i 7 gości