[TVP2/TVP INFO/TVP1] Magazyn Kryminalny 997 (1986-2010, 2017-2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale żenada, myślałem że nic mnie nie zdziwi, a jednak... Czekam tylko na kolejne pisane na kolanie oświadczenie TVP o "serwisie Pudelek kolportującym fake newsy uderzające w spółkę" :lol:
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Takich "jaj" to bym się nie spodziewał. Czyli Wolski nie jest "reliktem komuny", ale Fajbusiewicz już tak? Beznadziejna decyzja ze strony TVP.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Zdjęli ''997'' tylko dlatego, że Witoldowi Gadowskiemu kojarzył się z komunizmem - moim zdaniem jest to bezsensowna decyzja Kurskiego i TVP.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

No cóż, to bardzo profesjonalne zagranie - zdejmować program po jednym odcinku. W TVP różne rzeczy się działy, ale coś takiego to już jest szczyt wszystkiego. Jesteś w "Pytaniu na śniadaniu" we wtorek, ale jeszcze nie wiesz, że już od czwartku programu nie będzie. Przecież taka decyzja nie została podjęta z dnia na dzień! Szczyt bezczelności.

A Gadowskiemu marzy się prowadzenie 997 i dlatego nazywa Fajbusiewicza "towarzyszem"? Dobrze, że prognozy pogody nie chce się zdekomunizować, bo też przecież w PRL była emitowana.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Szczyt żenady. No ale czego się spodziewać po TVP Kurskiego. I to wszystko jest przez Gadowskiego, halo!

Więcej takich ruchów, a TVN 7, TV 4 i inne dogonią TVP.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To co robi Kurski dobitnie pokazuje, że nie liczy się TVP, nie liczą się widzowie, nie liczy się oglądalność i kasa za reklamy, liczy się tylko polityka, jego podległość pisowi i propaganda, nic więcej.Skutek może być jeden, upadek TVP czy to w wymiarze prawnym, ekonomicznym czy społecznym.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Kurski to jednak człowiek bez jaj - taka marionetka w cudzych rękach... Narzędzie w rękach możnych (ojca z Torunia i prezesa z Żoliborza). Zastanawiam się tylko jak on może spojrzeć sobie w lustro ? Pieniądze wszystko załatwiają ? A przyzwoitość, poczucie godności ? No właśnie, widocznie dla niego od dawna się nie liczą...

Kurczę, a jeszcze pół godziny temu cieszyłem się na nowy odcinek ! Coś jednak nie dawało mi spokoju, jakieś delikatne przeczucie jednak miałem, że po telewizji Kurskiego wszystkiego można się spodziewać... Nie spodziewałem się jednak, że dojdzie do tak gwałtownego posunięcia i że program zostanie zdjęty z dnia na dzień :rolleyes:

Nie mam już szacunku do TVP - nie pasował im program, oglądalność czy nawet prowadzący ? Okej, ale mogli wyemitować serię jak cywilizowana stacja i zdjąć dopiero potem a nie w taki sposób...
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Chciałbym tylko zauważyć, że tak naprawdę nie wiemy, czy rzeczywiście tylko krytyczne recenzje prawicowych dziennikarzy przyczyniły się do tak radykalnego kroku, jak nagłe zdjęcie programu z anteny. Nie wierzę, że doszło do tego tylko tylko za sprawą tekstu Gadowskiego. Tutaj musi być coś więcej, musimy poczekać na jakiś komunikat prasowy lub inną wypowiedź kogoś z TVP. Chcę tylko przypomnieć, że program już pojawił się w ramówce pod koniec sierpnia, a potem zniknął, więc w tej sytuacji wszystko jest możliwe.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Na stronie TVP 997 widnieje w programie na 19.10. Skąd informacja, że w kolejne czwartki też wyemitują dokumenty? Może przenieśli 997 na inny dzień? Poczekajmy na oficjalny komunikat, a nie czerpmy informacji od tajemniczego informatora z Pudelka.
mk22
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 sie 2017, 23:11
x 2

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mk22 »

Nie wierzę, że to się dzieje.. Nawet nie ma słów, żeby to opisać, jeśli jest to prawda. Ja włącze dzisiaj tv i mam nadzieję, że po prostu zobaczę drugi odcinek 997. Jeśli jednak tak się nie stanie, to takiego hamstwa ze strony Kurskiego chyba jeszcze nie grali. Możecie podrzucić materiał Pnś z Michałem?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

MaciejOlek pisze:A tymczasem kogoś w TVP pogrzało. Pomimo tego, że w tym tygodniu emitowane były zwiastuny, nie ma dzisiaj emisji "997". Nie będzie jej też w kolejne czwartki. Zmiana została wprowadzona dzisiaj i obowiązuje od dzisiaj: http://www.tvp.pl/prasa/zmiany_programo ... 111351.txt
Dziś na przykład w zamian dokument o uchodźcach. W następne czwartkowe wieczory też jakieś filmy dokumentalne. 2 listopada w Zaduszki film zacznie się wcześniej, a 9 listopada w zamian... Rodzinka.pl. Nie wytrzymam. Nie ma nic innego na powtórki, tylko Boscy?
A tak w ogóle to przegięcie. Już po jednym odcinku zdejmują program? Takie rzeczy tylko w TVP Kurskiego. Słaba oglądalność? Jakieś inne powody? To mi zakrawa na kuriozum.
Tu kolega opisał zmianę ramówki na kolejne czwartki. Oczywiście mogą to jeszcze zmienić, bo dzisiejsza TVP jak widać do ostatniej chwili może namieszać w ramówce choćby.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

mk22 pisze:Możecie podrzucić materiał Pnś z Michałem?
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/343345 ... ezpiecznie - tu jest ten wywiad. We wtorek rozmawiasz w programie, a w czwartek programu już nie ma, po cichu i skandalicznie skasowany... Takie rzeczy to tylko u Kurskiego.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Jest oświadczenie TVP. Program ma wrócić w ciągu następnych dwóch tygodni po przemontowaniu pewnych elementów.

https://centruminformacji.tvp.pl/343725 ... czenie-tvp
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Ciekawe co będą przemontowywać. Oby nie wycięli Fajbusiewicza.

Mimo wszystko, decyzja wladz TVP niezwykle kuriozalna. W poważnej spółce publicznego nadawcy nie powinno do czegoś takiego dojść.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP2/TVP INFO] Magazyn Kryminalny 997

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Śmierdzi tu na kilometr. Spodziewam się, że po dzisiejszej aferze Kurski przywraca program, tylko po to by w mediach nie wyjść na popychadło i głupka, choć i tak wszyscy go za takiego uważają, ale on sobie z tego nie zdaje sprawy ;) Czyli jak zwykle tylko pozory.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości