[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)/[TVP2] Star Voice - Gwiazdy Mają Głos (2020)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

krystian1394 pisze:Chyba na VI edycje nie ma co liczyć bo udziały są coraz niższe.
Ciosować go będą dopóki słupki nie spadną jeszcze niżej. Na razie nie jest źle - myślę, że na szóstą edycję możemy liczyć.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

Ice pisze:
krystian1394 pisze:Chyba na VI edycje nie ma co liczyć bo udziały są coraz niższe.
Ciosować go będą dopóki słupki nie spadną jeszcze niżej. Na razie nie jest źle - myślę, że na szóstą edycję możemy liczyć.
A ja patrze i z edycji na edycje poziom spiewajacych jest coraz wyższy ale jurorów coraz słabszy mam tu na mysli Edyte Górniak.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Bo ona jest tam od rozrywki. Nie ma co się oszukiwać - w tym programie liczy się rozrywka. Jurorzy a chociaż jeden z nich - musi ją wprowadzać.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

Ice pisze:Bo ona jest tam od rozrywki. Nie ma co się oszukiwać - w tym programie liczy się rozrywka. Jurorzy a chociaż jeden z nich - musi ją wprowadzać.
Masz racje ale juz nieraz to nie wiadomo czy ona jest taka naprawde czy kazali jej grac czasami taka wariatke ;-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trwa właśnie finał 5. edycji programu "Jak Oni Śpiewają". Do ostatecznej rozgrywki dostali się Laura Samojłowicz także i Maciej Jachowski (wcześniej odpadli Robert Kudelski i Ola Ziemkiewicz). Zwycięzca oprócz statuetki Brylantowego Mikrofona i drogiego samochodu nagra także piosenkę wraz z Justyną Steczkowską (która jest autorką tekstu).

Edit: Laura Samojłowicz jest zwyciężczynią 5. edycji "Jak oni śpiewają". W nagrodę otrzymała Brylantowy Mikrofon, a także zapiewała na żywo piosenkę z Justyną Steczkowską. Drugie miejsce zajął Maciej Jachowski.
Pozdrawiam, Trzeciak
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Ciekawe czy Polsat zdecyduje się na szóstą edycję "jak ONI Śpiewają?". Oglądalność programu spada z sezonu na sezon, choć i tak "JOŚ" jest jedną z najchętniej oglądanych propozycji Polsatu. Szósta edycja z pewnością osiągnie jeszcze słabsze wyniki co jest związane z emisją drugiej edycji "Mam Talent" u konkurencji. Poza tym wydaje mi się, że producenci "JOŚ" mają spory problem z zaangażowaniem polskich aktorów do udziału w programie. Z drugiej strony jaki program mógłby godnie zastąpić "JOŚ" w Polsacie? Polsat mógłby zainwestować w jakiś nowy, interesujący format, chociaż trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ciężko o taki, zresztą inwestowanie w duże nowości w czasie kryzysu to chyba nie jest najrozsądniejsza decyzja. Być może jesienią zamiast "JOŚ" pojawi się druga edycja "Fabryki Gwiazd"? Portale plotkarskie prześcigają się w informacjach na temat zmian w programie. W jury mają zasiąść m.in. Doda, Edyta Górniak, Robert Kozyra czy Janusz Józefowicz, a uczestników uczyć tańca będzie Marcin Hakiel. Wątpię w autentyczność wszystkich tych informacji, jednak coś na rzeczy z drugą edycją programu musi być.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Poza tym wydaje mi się, że producenci "JOŚ" mają spory problem z zaangażowaniem polskich aktorów do udziału w programie
Nie tylko oni. Teraz ciągnie się do udziału w takich szołach osoby z drugiej półki.
Szósta edycja z pewnością osiągnie jeszcze słabsze wyniki co jest związane z emisją drugiej edycji "Mam Talent" u konkurencji.
Bardziej bym obstawiał na podobne wyniki jakie były w sezonie jesiennym. Wiosną oglądalność programów zawsze spada z wszelakich powodów. Jesienią pod tym względem jest lepiej. To też zależy co ciekawego wpakuje w tym slocie czasowym TVP2. Pewnie ''Tancerzy''. Wyniki tej produkcji niestety nie są zbyt dobre, przegrywają z innymi nadawcami.
Polsat mógłby zainwestować w jakiś nowy, interesujący format, chociaż trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ciężko o taki, zresztą inwestowanie w duże nowości w czasie kryzysu to chyba nie jest najrozsądniejsza decyzja.
Kryzys. Bez porównania sytuacja finansowa Polsatu jest znacznie lepsza niż w TVN, obecnie oczywiście. Poza tym Nina Terentiew już to wszystko skomentowała - zainwestują w to co jeszcze przyciąga widzów.

Druga edycja ''Fabryki Gwiazd'' staje pod znakiem zapytania.
Trochę OT, ale warto było napisać.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Szósta edycja "JOŚ" na pewno się pojawi jesienią. Co prawda wyniki oglądalności spadają, ale jeszcze nie są w krytycznym punkcie, o czym pisaliśmy w tym temacie.

Co do drugiej edycji "Fabryki Gwiazd", to bardzo wątpię, aby odbyła się ona jesienią. Władze Polsatu nie były zadowolone z wyników oglądalności, a poza tym na razie informacje o drugiej edycji pojawiały się w serwisach plotkarskich.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

3q33 pisze:Co do drugiej edycji "Fabryki Gwiazd", to bardzo wątpię, aby odbyła się ona jesienią. Władze Polsatu nie były zadowolone z wyników oglądalności, a poza tym na razie informacje o drugiej edycji pojawiały się w serwisach plotkarskich.
Tylko, że nawet nie trąbią o tym tylko portale plotkarskie. Kolejna edycja jest prawdopodobna, ale Nina Terentiew w wywiadzie Robertem Patoletą powiedziała, że ostatecznej decyzji nie podjęła. Może teraz coś się zmieniło.

Ibisz nie zaprosił na kolejną edycję JOŚ, ale już tak kiedyś było. Myślę, że kolejna edycja się pojawi. I na razie tyle powiem, bo mało wiadomo.

Chyba nie wspominaliśmy o tym na forum, że za tydzień odbędzie się specjalny odcinek programu pod patronatem Fundacji Polsat. To tak w temacie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I ten odcinek poprowadzi wspólnie z Krzysztofem Ibiszem Katarzyna Cichopek, a Joanna Liszowska będzie śpiewała podczas charytatywnego odcinka. W sumie ma zaśpiewać aż 25 uczestników wszystkich pięciu edycji (w tym rzecz jasna zwycięzcy poszczegoólnych edycji).
Pozdrawiam, Trzeciak
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Dwa tygodnie temu rozpoczęła się VI ostatnia edycja JOŚ tzw. "JOŚ - Pojedynek Mistrzów".
Formuła program już się wyczerpała i szczerze mówiąc cieszę się że już nie będzie kolejnych odsłon Jak oni Śpiewają.

PS. Choć z drugiej strony i tak w sobotę oglądam Mam Talent.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Wczoraj wieczorem z powodu złych warunków atmosferycznych (ulewa) opóźniły się kwalifikacje do GP Brazylii w F1, które miały być transmitowane w Polsacie 1.

Kwalifikacje miały się skończyć o 20:10, tymczasem zostały przerwane. O 20:20 miał się rozpocząć "wasz ulubiony" (jak mówili komentatorzy zawodów F1) program "Jak oni śpiewają?". W związku z przedłużającymi się kwalifikacjami "ulubiony program" został przełożony na czas po zakończeniu kwalifikacji. Ponieważ jednak nic nie wskazywało na to, żeby zawody były kontynuowane, ok. godz. 20:50 zakończono transmisję w Polsacie 1 i przeniesiono do Polsatu Sport Extra.

Potem na Polsacie 1 nadano długi blok reklamowy (jakieś 10 minut). W czołówce i tyłówce tego bloku było logo JOŚ z napisem "sobota 20:20". Rozumiem, że być może nie tak łatwo było poprawić godzinę, ale chyba nie powinni mieć problemu z puszczeniem zwykłej czołówki reklam zamiast tematycznej.

W końcu "ulubiony program" JOŚ zaczął się dopiero po 21:00.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i wszystko jasne. Krzysztof Respondek został najlepszym uczestnikiem w historii programu JOŚ. Agnieszka Włodarczyk zajęła drugie miejsce w edycji mistrzowskiej. Zwycięzca otrzymał statuetkę Perłowego M ikrofonu, obie najlepsze gwiazdy pojadą na wycieczki. Dodatkowo wszystkie gwiazdy tej edycji otrzymały zestawy Cyfrowego Polsatu z rocznym "VIP-owskim" abonamentem.

Jak wiadomo to był ostatni odcinek tego programu w historii. Podczas niego podsumowano całe 3 lata tego programu. Prawdopodobnie wiosną zostanie zastąpiony przez inny program (plotki mówią, że to może być "Bitwa Chórów", która pierwotnie miała być emitowana w TVP2).
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Dobrze, że to już koniec, chociaż trochę będzie mi brakować tego programu. Było kilka utalentowanych perełek. Mam nadzieję, że niektórzy artyści nie zrezygnują ze śpiewania i doczekamy się kilka płyt
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

[POLSAT] Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Ja oglądałem każdy odcinek. Szkoda, że już nie ma więcej odcinków. Uważam, że najlepsi to Artur, Laura i Agnieszka. Oni powinni pomyśleć nad płytą xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości