[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)/[TVP2] Star Voice - Gwiazdy Mają Głos (2020)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie na stronie, a na nieoficjalnym portalu TVPolsat.info.
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Oj przepraszam, mój błąd :(
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Star Voice - Gwiazdy mają głos! (2020)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W "Pytaniu na śniadanie" ogłoszono nowe rozrywkowe show Dwójki emitowane od 28 lutego w piątki o 20:35. W jury Majka Jeżowska, Helena Vondrackova i Mariusz Kałamaga.

Nazwę taką podała Anna Lewandowska podczas "Czerwonego Dywanu", jednak może jeszcze ona ulec zmianie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Śpiewające gwiazdy?

Okropne jury. Zarozumiała, zbotoksowana Majka, nieśmieszny Kałamaga...

Pora emisji także fatalna, zamiast promować Osiecką i zawalczyć, sami sobie robią konkurencję.
Matrix2001r
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix2001r »

https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Voice_of_India

Podobny program do The Voice of Poland TVP
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z tego, co mi wiadomo - to będzie produkcja własna TVP.

Raczej nie ma się co fajerwerków przy tym programie spodziewać, skoro o nim dowiadujemy się dopiero na trzy tygodnie przed premierą (jak przed "SuperSTARciem" :evil:). Główną pozycją piątkową będzie "Osiecka" na siostrzanej Jedynce, a poza tym "DDD" też mało nie kosztuje.
pulkownik pisze: 07 lut 2020, 8:43 nieśmieszny Kałamaga...
Z tym się nie zgodzę. Rok temu godnie zastąpił Igora Kwiatkowskiego w programie "Śpiewajmy razem - All together now", a w odcinku "Czaru Par", gdzie był gościnnym udało mu się przyćmić nawet Macieja Kurzajewskiego. Fakt, że jury zdecydowanie jest stworzone pod target 60+. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Matko... Kałamaga już zawalił ATN (oglądalność spadła w słabszym jednak wiosennym sezonie), a oni go do kolejnego muzycznego szoł...

Do tego mdła i przesłodzona totalnie Majka, no i odkurzany dzbanek malowany 50 lat temu :o

Uparł się Kurski na te piątki, a potem będzie płacz, że jak Osiecka może mieć 1.5-2mln jak ruska German miała 5 milionów? Ano dlatego...




Już jestem ciekaw jakie to "gwiazdy" uda im się na ostatnią chwilę zaprosić :P




PS. Z drugiej strony cieszę się i oddycham z ulgą, że nie wzięli Masked Singer ;)
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Ja na pewno zobaczę nowy program . Ale trochę mnie zaskoczyli
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jordi pisze: 07 lut 2020, 9:24 Matko... Kałamaga już zawalił ATN (oglądalność spadła w słabszym jednak wiosennym sezonie), a oni go do kolejnego muzycznego szoł...
Nie przesadzałbym z tym, że to Kałamaga zawalił "Śpiewajmy razem - All together now". Format był co prawda nie żenujący, ale marny, przereklamowany, a druga edycja w Polsce i tak powstała na siłę. Poza granicami - też fajerwerków nie było. Zwycięzca brytyjskiej edycji zajął "spektakularne" - pierwsze od końca miejsce w finale Eurowizji, a edycja francuska z Garou poleciała z ramówki już po dwóch odcinkach.

A tu informacja o nowym programie Dwójki pod koniec materiału: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46543 ... 022020-cz2

Odp. do P. S.: Nie chcę Cie denerwować @Jordi, ale nie mów hop i poczekaj do jesieni. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No ale niewątpliwie był o wiele gorszy od Igora. Irytujący, pseudozabawny, wkurzający jak zawsze :P


PS. No wiem, że Jacek może wpaść na pomysł, ale liczę, że jednak do TVP to nie trafi... Bo na serio byłoby mi szkoda tego formatu, a w TVP ryzyko klapy i zawalenia z czymś jest duże...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dla mnie wcale wiele od Kwiatkowskiego nie odstawał, a wkurzający, to może był z Cichopek podczas "Tylko nas Dwoje", ale nie przy "All Together Now". :P

Kolejny P. S. : Gdziekolwiek "TMS" by nie trafił, to jednak i tak będzie miał bardzo duże szanse, by i w Polsce stać się hitem. To jednak format poniekąd wyczekiwany u nas, jak wcześniej m. in. "The Voice Kids", czy "The Voice Senior". Nawet TVP wcale nie byłaby dużym ryzykiem, szczególnie po tak świetnie zorganizowanej i wyprodukowanej Eurowizji Junior, zresztą właśnie z powodu programu z czerwonymi fotelami nawet do pasuje w TVP. A w TVN-ie program by pewnie poprowadził pewien ulubieniec Miszczaka. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Ktoś chciał Voice'a przez cały rok, no to proszę, wasze błagania zostały spełnione :lol:
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tylko nie ten wariant wówczas miałem na myśli.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Matrix2001r
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix2001r »

Już wolę the voice teens niż Star voice.
Ale może obejrzę ten program.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP2] Star Voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Zapowiada się kolejna Super klapa do darcia dołów tabeli oglądalności, czyli godny następca "Czaru par". :P

Co do jury: głupkowaty Kałamaga, mądralińska pani od piosenek dla dzieci (miałem kiedyś z nią przyjemność i nie wspominam tego dobrze). Jedynie broni się jako tako Vondrackova, choć tutaj na azie ciężko cokolwiek więcej powiedzieć.

Niech jeszcze dowalą osobowość roku "TT" jako prowadzącego, po uczestnikach też się nie spodziewam rewelacji patrząc jak mozolnie im już szło kompletowanie składu programu z trzema literkami "D".

Jacek tak bardzo chce przebić wynikiem "TzG" a kiedy na prawdę nadarza się realna okazja by to uczynić wali sobie konkurencję na siostrzanej stacji, brawo. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości