[POLSAT] Fabryka Gwiazd (2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 09 kwie 2008, 20:03
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzyniu_ibiza »

Szczerze mówiąc program średnio udany. Uczestnicy niby ciekawe głosy, ale osobowości nijakie. Nie ma tam kogoś w kim upatrywałbym prawdziwą gwiazdę, kogoś o kim będę pamiętał przez lata. Nie chce się tutaj rozwodzić o cechy charakteru, typy osób jakie w Fabryce występowały, ale jako tako wybijali się posród innych dwie osoby - Martyna właśnie, i Nick. Czarni mają dobry słuch muzyczny - to jednak fakt. A propo oglądalności programu - było słabo, ale nie dziwie się bo ''Mam talent'' udał sie TVN niebywale, serio. Zawsze TVN był dla mnie stacją kiczu, z beznadziejnymi serialami i programami. Dwie pozycje jednak zdobyły moje pełne poparcie - Pierwsza edycja BB (zdecydowanie najciekawsza ze wszystkich) i Mam Talent - kapitalni uczestnicy, dobre jury, kampania reklamowa - o programie było głośno. Szkoda, polsat miał pecha.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Dopiero teraz zauważyłem, że willa w której mieszkali uczestnicy Fabryki Gwiazd została wybudowana kilka lat temu!!! Otóż, w odcinku pt. "Willa" w serialu Całkiem Nowe Lata Miodowe, jest właśnie pokazana ta willa.

Link: http://pl.youtube.com/watch?v=6GSsBML73Lc
(od 8:20)
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

To było raczej wiadome, że na potrzeby tego programu nie zostanie wybudowana nowa willa. Solorz by się na takie coś nie posunął, bo nie wiadomo było czy program odniesie sukces. FG poniosło niestety porażkę, więc budowanie domu specjalnie dla tego show tym bardziej nie miało większego sensu.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Nie w tym rzecz. Wytłumacz mi po co budować na taki program willę? Przecież są osobne kompleksy z których można skorzystać. Tak też się robi w innych krajach. W sumie to chyba i tak bez znaczenia czy to było budowane czy jak ja to mówię ''wynajmowane''.

''Fabryka Gwiazd'' odniosła porażkę jeśli chodzi o widownię, ale finansowo - wręcz przeciwnie - to taka ciekawostka. ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

To że FG przyjęło się w innych krajach (np. we Francji) nie oznaczało, że program przyjmie się w Polsce. Dlatego dobrze że Polsat nie wybudował wilii specjalnie na potrzeby programu tylko ją sobie jak Ty to mówisz "wynajął".
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

dumbo93: To że FG przyjęło się w innych krajach (np. we Francji) nie oznaczało, że program przyjmie się w Polsce.
Oczywiście. Tylko, że nie potwierdzono jednocześnie, że program w ogóle nie pojawi się w najbliższym czasie. Może pojawić się, ale po długiej przerwie, ale to inny temat dyskusji, którego nie ma sensu ruszać.
dumbo93: Dlatego dobrze że Polsat nie wybudował wilii specjalnie na potrzeby programu tylko ją sobie jak Ty to mówisz "wynajął".
Sugerujesz mi, że jakby program odniósł sukces wybudowano by na drugą edycję nową willę? :lol: Przecież korzystali by z tej samej zmieniając tylko wnętrze. Tu nie chodzi o sukces. Zresztą od dawna przed emisją pierwszej edycji programu wiedziałem, że Polsat nie będzie budował takiego kolosa, tylko skorzysta z gotowca, co było dla mnie normalnym posunięciem. I skorzystałby nawet przy kolejnych edycjach.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Nie, chodziło mi wybudowanie wilii jeszcze przed rozpoczęciem I edycji "Fabryki gwiazd".
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
vivir
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:13

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vivir »

No i koniec fabryki gwiazd.Nina Terentiew chyba z niej zrezygnuje.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Póki co nic o tym nie wiadomo. Ona nadal pokłada nadzieję na ten program. Co najważniejsze - nie potwierdziła przecież, że format już więcej się nie pojawi w Polsacie. Co oznacza, że zarząd jeszcze nie zdecydował czy Fabryka Gwiazd ponownie zawita, a jeśli zawita to kiedy. Dalsza taka dyskusja bez podania konkretów jest bezcelowa.
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Wydaje mi się, że Polsat wymyśli inny muzyczny talent show, bo FG jest bardzo drogim formatem. Może program dużo zarobił, ale nie wiemy ile na niego wydano. Mam nadzieję, że uczestnicy nie pozwolą o sobie szybko zapomnieć, bo niektórzy mają bardzo duży potencjał w sobie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja też mam taką nadzieje. Taka Marta Maćkowska na pewno nie da o sobie zapomnieć właśnie nagrywa płytę a wśród tego piosenkę którą wystawi do "Piosenki dla Europy" czyli polskich preselekcji do Eurowizji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

TO BARDZO NIEPOTWIERDZONA PLOTKA, WIĘC PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ

W Twoim Imperium przeczytałem, że w II edycji FG (o ile takowa będzie) Kayah w jury zastąpi Doda. Nawet gdyby miała być druga edycja to uważam że jury będzie jeszcze większą porażką niż dotąd.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Lepsze, zważywszy na kontrowersyjność tych osób. Jeżeli to prawda to jestem uradowany, bo wreszcie nie będzie się usypiać przy tym programie podczas opinii jurorów. :D Mówi się też o Robercie Kozyrze w roli jurora. No, ale informacja niepotwierdzona.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

No tak, Doda namiesza trochę w jury, ale bez Kayah zostaje tylko "bezbronny" wobec reszty jury Marek Dutkiewicz, który razem z Kasią oceniał uczestników w miarę normalnie. A Tede i Bisiorek będą dogryzać Dodzie i na odwrót, no chyba że rapera zastąpi Kozyra.
Polsat-Włącz Emocje!
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Kozyra to strzał w 10. Oby ta informacja się potwierdziła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości