[POLSAT] Fabryka Gwiazd (2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

dumbo93: Pomieszałeś wszystko.
Czyżby? Ja słyszałem jak Tede mówił w ten sposób do Bisia (odwrócił głowę w jego stronę) a Mateusz (w trakcie tego oceniania) powiedział, że nie wie co robi Tede w jury. :D A Krautwurst znany jest z ciętego języka - kiedyś pojechał Figurskiemu w ''Nowej Generacji'' w podobny sposób. ;) Ale sprzeczać się nie będę.

Co do 'profesjonalności' jury - tylko Kayah i Bisio dobrze czują się w tym programie i wiedzą co mówią. Dutkiewicz mógłby trochę więcej mówić, otwarcie wyrażać swoje zdanie, a Tede'go to mogłoby w ogóle nie być. Tak myślę.
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

dumbo93 ma rację. To Maliszewski odpyskował TEDE. Możesz to zobaczyć dokładnie na iPLA.
W ogóle przyjęcie tego rapera do programu, to jakaś pomyłka. Jeśli będzie druga edycja, to mam nadzieję, że producenci pomyślą nad zmianą czwartego jurora. Poza tym dziwię się, że go przyjęli, bo ponoć wielu artystów się zgłosiło by oceniać młode talenty
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Jury to zdecydowanie najsłabszy punkt tego programu. Zostawiłbym tam tylko Kayah i Bisiorka (choć drażni mnie ten człowiek). Na miejscu Tede widziałbym Katarzynę Kanclerz*, a Dutkiewicza mógłby zastąpić np. ten Szwed, o którym wspominała Nina Terentiew, że rzekomo miał być na 100 %.

* - wydaje mi się, że "Nowa Generacja" miała lepszych jurorów, niż FG ;/
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Ja za Tedego wolałbym już Urszulę Dudziak, albo chociaż tego wspomnianego przez Ciebie Szweda-Janego Schellę czy jak on się tam zwie.
Polsat-Włącz Emocje!
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Wbrew pozorom Tede jest bardzo inteligentny, nie okazuje tego siedząc w tej komisji, ale jego wypowiedzi after show są rozsądne i naprawde mądre. Np. Bisiorka nazwał człowiekiem który jest dyrektorem radia które zabija muzykę (jak się z tym nie zgodzić?)..
Pawel

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Również jury mnie kompletnie nudzi. Zdecydowanie najsłabszy punkt tego programu. Brakuje kogoś, kto trochę ostrzej wypowiadał by sie na temat uczestników. Pamiętacie tego gościa z Radia Zet bodajze na Sopot Festival w TVN? Właśnie kogoś takiego mi brakuje.
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Tylko, że Kozyra wcale nie jest lepszy od Bisiorka. Sam lansuje szmirę w Zetce, a potem raz do roku na festiwalu w Sopocie wszystkich krytykuje jakby był jakimś ważnym i cenionym dziennikarzem w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

dumbo93 pisze:Co Ci się znowu nie podoba Kisiel ? Podzielam zdanie Artura że 2 odcinek był znacznie lepszy niż premierowy. Widzowie mają więcej czasu na głosowanie a nie tylko 10 minut jak w pierwszym odcinku.
Według mnie takie długie dawanie czasu znacznie wydłuży program po względem tygodni emisji. A poza tym 2 programy w których przez tydzień trzeba wysyłać SMS'y to już za dużo.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Chyba Kisielku nie znasz formatu Fabryki Gwiazd. Tydzień temu wywalono jedną uczestniczkę po to by skrócić tygodnie. W każdej edycji Star Academy jest tak, że dwójka nominowanych ma tydzień czasu na przekonanie widzów by to właśnie oni zostali w programie. Dlatego ten program jest porównywany m.in. do Big Brothera.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Mi ten program "Big Brothera" ani trochę nie przypomina... :/ A szkoda, bo "Big Brothera" bardzo lubiłem... A programów ze "śpiewami" nie lubię, wiec "Fabryki..." nie oglądam.
2008-2023
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

kisiel205: A poza tym 2 programy w których przez tydzień trzeba wysyłać SMS'y to już za dużo.
Kisiel - bez komentarza. W ogóle nie wiem czy to co napisałeś jest takie istotne? Oczywiście, że nie. Twoje teorie - przepraszam, że to napiszę - są idiotyczne... Co ma piernik do wiatraka? Jeżeli chodzi o wydłużenie emisji - po prostu nie znasz zasad program ''Fabryka Gwiazd''.

Co do Kozyry - ten człowiek nie nadawałby się na jurora takiego programu. Tak jak powiedział Artur - sam promuje szmirę w Zetce, uważa się za cenionego dziennikarza muzycznego choć takim nie jest. W ogóle myślę, że nie powiedzxiałby nic sensownego, tylko gnoiłby uczestników. I nic więcej. To nie Wojewódzki.

A ''Big Brothera'' miał przypominać?!!! ''Fabryka Gwiazd'' to odpowiednik ''Star Academy''! Dlatego cieszę się, że Polsat sprowadził jeden z moich ulubionych formatów do Polski.
Pawel

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

ARTUR B. pisze:Tylko, że Kozyra wcale nie jest lepszy od Bisiorka. Sam lansuje szmirę w Zetce, a potem raz do roku na festiwalu w Sopocie wszystkich krytykuje jakby był jakimś ważnym i cenionym dziennikarzem w naszym kraju.
Tyle że na pewno miałby bardziej niewyparzony jezyk niż Bisiorek. W takim programie musi być w jury jakaś kontrowersyjna postać bo inaczej będa nudy tak jak to jest w Fabryce Gwiazd. Niestety na chwilę obecną jak dla mnie jest to jeden ze słabszych programów w TV (ci uczestnicy też jacyś tacy nijacy).
ARTUR B.

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Pawel pisze:Tyle że na pewno miałby bardziej niewyparzony jezyk niż Bisiorek. W takim programie musi być w jury jakaś kontrowersyjna postać bo inaczej będa nudy tak jak to jest w Fabryce Gwiazd. Niestety na chwilę obecną jak dla mnie jest to jeden ze słabszych programów w TV (ci uczestnicy też jacyś tacy nijacy).
Kozyra jest przede wszystkim chamem! A jeśli chodzi o resztę, to niczym się nie różni od Bisiorka jako dziennikarz muzyczny. Poza tym ten program ma się skupiać na uczestnikach, a nie jurorach czy prowadzących jak to ma miejsce w TVN-ie. Kontrowersje wzbudzają sami uczestnicy. Najiwęcej się mówi o Julicie Woś, czy też Marcinie Szymańskim. Jak już kiedyś mówiłem - nie warto u nowych wokalistów szukać na siłę artystów z przeszłości. Dzięki takim programom jak Idol i Fabryka Gwiazd widzowie mają jakiś wpływ na polską scenę muzyczną, bo to my możemy wybrać przyszłych piosenkarzy. A Fabryka Gwiazd ma taką zaletę, że zwycięzca nie zostanie sam tak jak to było w przypadku Idola.
Pawel

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

ARTUR B. pisze:Kozyra jest przede wszystkim chamem! A jeśli chodzi o resztę, to niczym się nie różni od Bisiorka jako dziennikarz muzyczny. Poza tym ten program ma się skupiać na uczestnikach, a nie jurorach czy prowadzących jak to ma miejsce w TVN-ie. Kontrowersje wzbudzają sami uczestnicy.
No to na razie niespecjalnie im to wychodzi. Zresztą mimo wszystko ciekawe jury jest potrzebne, a tutaj kiedy wypowiadają się jurorzy to mam chęć po prostu przełączyć na inny kanał. Nudy na całego. Może lepiej niech wywalą jury skoro to uczestnicy są najważniejsi ;). Tak wiem, licencja na to nie pozwala.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

No nie! Do projektu dołączył się nie kto inny jak ATM Grupa. Pod koniec napisów zauważyłem, że piszę przy pomocy (tu wymieniony ATM) i na stronie głównej programu na dole zauważamy logo ATM Grupy.
Ogólnie program taki sobie, akademia i studio fajnie wyglądają. Obecność Tede w jury mi się nie podoba on tam nie pasuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości