[POLSAT] Idź na całość

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

kamico7 pisze:Po 15 latach program wraca na antenę! Nad programem pracuje TV4. Program ma poprowadzić Zbigniew Chajzer http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -telewizji
Zbigniew Chajzer? A któż to taki? ;)

Dobry program w swoim czasie, oglądałem bardzo. Dziś jakoś sobie nie wyobrażam tych przebierańców na widowni, ale jeśli będą konkretne nagrody, to... hmm... czemu nie :).
kacper4 pisze:PS Polszmat podstępnie ukradł TZG i zniszczył ten program. Kiedyś ten program lubiłem, a teraz nie znoszę
Po pierwsze nie ma takiej stacji jak "Polszmat", po drugie to jest wątek o "Idź na całość", a nie o złodziejach.
2009-2021
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Zygmunt Chajzer :) sorry nawet się nie zorientowałem. To przez te emocje związane z powrotem programu
Awatar użytkownika
jekyll
Junior
Posty: 1008
Rejestracja: 25 wrz 2010, 15:12
x 1

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

Mam nadzieję, że to naprawdę nie jest żart. Szkoda, że w Czwórce, Chajzer na plus, oby nie poszli po taniości.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Na plus na pewno wiadomość, że prowadzący pozostanie be zmian, bo jak pokazuje rzeczywistość powroty programów ze zmianami w składzie albo okazały się klapami, albo nie osiągnęły takiego sukcesu jak przed laty.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pewnie sponsorem programu będzie wiadoma firma a tak na serio "Idź na całość" bardziej przydałaby się w Polsacie zamiast powtórki "Naszego nowego domu" w niedziele o 17:45.
Czwórka bardziej mogłaby reaktywować swoje produkcje jak na przykład Daje słowo.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Poland pisze:Pewnie sponsorem programu będzie wiadoma firma
"W którym pudełku znajduje się tablet z superszybkim internetem LTE w Plusie?" :P
2009-2021
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

No proszę. Pamiętam, że parę lat temu plotkowano o powrocie programu do Polsatu.

Emisja w Czwórce niestety budzi skojarzenia z niesławnym Big Brotherem. Mam nadzieję, że nie przyoszczędzą na realizacji. Osobiście ciężko mi się odnieść do tego powrotu. Przebieranki w różne stroje można uznać za koloryt lat 90., a poza tym to trochę głupkowaty, ale przyjemny w oglądaniu teleturniej.

Zygmunt Chajzer dla mnie jest wypalonym dinozaurem telewizyjnym. Od lat niczego ciekawego nie firmował (poza reklamami ;) ), a i w Polskim Radiu szału nie było. Zresztą właśnie z powodu udziale w reklamach (oficjalny powód) zrezygnowano z współpracy w "Lecie z radiem".
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe czy w wymogach formatu są przebieranki-najchętniej bym z tego zrezygnował, oczywiście mało to swój urok, ale teraz już chyba nie.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Pamiętam, że z początku przebieranek nie było. Jednak format zakładał wybieranie uczestników przez prowadzącego spośród publiczności, więc wkrótce każdy przebierał się w coraz to głupsze stroje, żeby zwrócić na siebie uwagę.

Co do Chajzera - pamiętam jego wypowiedź sprzed paru lat (bodajże u Wojewódzkiego) o tym, że pod koniec prowadzenia przez niego programu wchodząc do studia miał w głowie myśl "sp***lam stąd".
2009-2021
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Hmm, wolałbym powrót programu "Grasz czy nie grasz". Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 659

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Według mnie to dobry pomysł, by program był w TV4.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Direct pisze:
Poland pisze:Pewnie sponsorem programu będzie wiadoma firma
"W którym pudełku znajduje się tablet z superszybkim internetem LTE w Plusie?" :P
Bardziej chodzło mi o firmę którą wspiera Chajzer w reklamach czyli producenta Vizira.
Co do "Idź na całość" to chyba będzie kolejny mocny powrót po planowanym powrocie na jesień "Wielkiej Gry". Gdyby jeszcze TVP2 reaktywowała "Va Banque" a Polsat "Życiową Szansę" to byłaby pełnia szczęścia.
Mam nadzieje że wraz z programem wróci Zonk w swojej normalnej postaci a nie w formie postrzępionego kota z edycji Tyńcowej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
jekyll
Junior
Posty: 1008
Rejestracja: 25 wrz 2010, 15:12
x 1

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

Nawet Filip Chajzer na swoim profilu na Facebooku poinformował, że jego ojciec wraca do telewizji w nowej odsłonie "Idź na całość". Informacja o reaktywacji również pojawiła się w serwisie NaTemat.pl. W sieci zawrzało, mam nadzieję, że TV4 tego nie zepsuje, że mają lepszych speców od reklamy niż Polsat (chociaż pewnie za autopromocję odpowiadają te same osoby) i potencjał zostanie wykorzystany.
mediaf
Obserwator
Posty: 473
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:29
x 1
Kontakt:

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

Informacja jest prawdziwa, ale oczywiście zamieszanie zrobiła sama stacja, która prosiła o publikację tej wiadomości dzisiaj, w dniu swoich urodzin. Oczywiście, serwisy nie wytrzymały. Zwracam też uwagę na to, że w oryginalnym komunikacie stacji pada "ma szansę powrócić", czyli dość ostrożna zapowiedź.
Jeden z największych hitów w historii telewizji w Polsce i na świecie – „Let’s Make A Deal”, znany z anteny Telewizji Polsat jako „Idź na całość”, ma szansę powrócić na telewizyjne ekrany, a wraz z nim: trzy bramki, Zonk, niepowtarzalne emocje i niezrównany Zygmunt Chajzer w roli gospodarza show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W związku z tym obawiam się, że to żart , oby jednak nie był. Dziś na FB się to pojawiło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości