[POLSAT] Ranking Gwiazd (2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Ranking Gwiazd (2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wirtualnemedia pisze:Telewizja Polsat zdecydowała się na realizację polskiej wersji formatu 'Ranking the Stars'. W programie wezmą udział między innym Kasia Cichopek, Edyta Herbuś oraz Joanna Liszowska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.


W programie, który ma realizować firma Rochstar, dziesięć znanych kobiet będzie weryfikować wyobrażenia o sobie, poddając się wzajemnej ocenie. Ich opinie zostaną zestawione z głosem społeczeństwa.

Stacja skompletowała już uczestniczki programu, obecnie trwają poszukiwania prowadzącego, który będzie zarazem ich przeciwnikiem. - Mężczyzna, który zmierzy się z niezwykłymi i pięknymi gwiazdami formatu musi być odważny i przebojowy - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Ranking gwiazd" będzie emitowany przez 10 tygodni w soboty i niedziele. Półgodzinne odsłony programu kanał pokaże prawdopodobnie po "Wydarzeniach" o 19.30.
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego (konfrontacji Dody z Wiśniewskim czy czegoś w tym stylu). Ale i bez tego sądzę że show może wypalić.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Troche pora wczesna i będzie im ciężko rywalizować z Wiadomościami. Ale zobaczymy jednak ja wolałbym 1h ale raz w tygodni, a nie dwa razy po 30 minut. Zobaczymy. Zapowiada się narazie ciekawie, ale chciałbym aby to był program pikanty i ostry, a nie typu Ładną miałaś ostanią sukienke.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Wczoraj widziałem spot promujący Ranking gwiazd.Z auta wychodzi któraś z bohaterek programu (Liszowska), a pracujący obok kopacze zakładają się która ma takie nogi.Na końcu ustalają, że zrobią taki ranking.
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądał ten program. Lista uczestniczek prezentuje się naprawdę imponująco :D Polsat postarał się także z doborem prowadzącego, bo ja obawiałem się już, że ten program poprowadzi Zygmunt Chajzer... Szkoda tylko, że nie wiadomo kiedy pojawi się pierwszy odcinek. Najlepiej byłoby gdyby program wystartował razem z czwartą edycją "jak ONI śpiewają?", czyli 6 września o 19:30, ale znając Polsat program pojawi się dopiero w drugiej połowie września :(
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Ruszył już profil programu na oficjalnej stronie Polsatu.

http://www.polsat.pl/#serial.36

Opis programu nie jest bardzo interesujący. Podobnie nie zachwyca także studio programu. Jednak doskonały dobór uczestniczek być może przyciągną widzów i sprawią, że program odniesie sukces. Wszystko zależy od tego jak bardzo kontrowersyjne będą pytania. Jeżeli pytania będą podobne co w amerykańskiej wersji program będzie zapewne hitem...
ARTUR B.

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

To nie jest jakieś duże show, że musi być wypasione studio z dużymi efektami świetlnymi. To studio jest podobne do tych zagranicznych edycji. Studio jest kameralne i eleganckie
ARTUR B.

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Piszę post pod postem z tego względu, że mój ostatni został napisany 28 sierpnia

Co do programu mam mieszane uczucia. Trochę było to sztuczne. Chyba najbardziej Edzia Górniak wiedziała o co w tym formacie chodzi. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie lepiej, bo to naprawdę dobry program i myślę, że wzbudzi duże zainteresowanie wśród osób, które czytają serwisy plotkarskie.
Awatar użytkownika
JaSiO_sZyMpAnS
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:22

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaSiO_sZyMpAnS »

Obejrzałem wczorajszy odcinek tego programu, i powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony. Ładne studio, prowadzący super, tylko szkoda, że program trwa tylko 0,5 godz. Dzisiejszy odcinek obejrzę na 100%.
POLSAT:Włącz emocje!
TVN:Od 10 lat programowo najlepsza!
PULS:Żyje pulsem twojej rodziny.
itd...
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2008, 20:00

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: majkel »

mnie się też podobał - edzia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i tak jak napisal ARTUR B. to ona wiedziała jak się zachować w tym programie - napewno zobaczę kolejny odc .... wg. mnie program powinien zostać wydłużony do godziny
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Ja na tym programie się baaardzo zawiodłem.... Założeniem tego programu miały być kontrowersyjne pytania i kontrowersyjne odpowiedzi "gwiazd", a tymczasem.... jest jedno wielkie lizanie sobie d***. Nic kontrowersyjnego w tym programie nie obyło - jedyną fajną rzeczą jest prowadzący. Plus dla Borysa Szyca, który naprawdę dobrze sprawdził się w tej roli, jednak porównywanie go do Szymona Majewskiego to OGROMNA przesada.

Poza tym program okropnie nudy i wcale nie odkrywczy. Wcale nie dziwię się fatalnej oglądalności, która z pewnością jeszcze spadnie z odcinka na odcinek. Kolejny niewypał Polsatu....Program na jeden sezon. Niestety
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Wcale nie dziwię się fatalnej oglądalności
Oglądalność nie jest wcale taka tragiczna. Nie zapominaj, że w tym czasie nadawane są największe serwisy informacyjne, a Polsat ze swoim ''Rankingiem Gwiazd'' lepiej wypada w godz. 19:30 - 20:00 niż z wcześniejszymi pozycjami programowymi. Jeżeli nadal oglądalność będzie przyzwiota jak na 19:30 to program raczej będzie kontynuowany.
A program mi się spodobał. To też zależy czy ktoś lubi programy z gwiazdami czy też interesuje się plotkami na temat naszych ''gwiazdeczek''. Mimo, że nie zaliczam się do tej grupy program uważam za przyzwoity.
Tv Puls
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 02 wrz 2008, 20:15

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tv Puls »

Ranking Gwiazd to jedyny program który oglądam na polsacie, naprawde spodobał mi się. Dużo w nim humoru i śmiechu, świetny prowadzący i gwiazdy, a szczególnie Edytka, naprawde pozytywnie mnie zaskoczyła.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Ice pisze:
Wcale nie dziwię się fatalnej oglądalności
Oglądalność nie jest wcale taka tragiczna. Nie zapominaj, że w tym czasie nadawane są największe serwisy informacyjne, a Polsat ze swoim ''Rankingiem Gwiazd'' lepiej wypada w godz. 19:30 - 20:00 niż z wcześniejszymi pozycjami programowymi. Jeżeli nadal oglądalność będzie przyzwiota jak na 19:30 to program raczej będzie kontynuowany.
A program mi się spodobał. To też zależy czy ktoś lubi programy z gwiazdami czy też interesuje się plotkami na temat naszych ''gwiazdeczek''. Mimo, że nie zaliczam się do tej grupy program uważam za przyzwoity.
Owszem oglądalność nie jest zła, choć te 1,7 mln to i tak za mało... Ale jakby nie patrząc w porównaniu z 1 odcinkiem oglądalność drugiego wzrosła, o prawie 300 tys. widzów :). Myślę, że wraz z następnymi odcinkami oglądalność wzrośnie chociaż odrobinkę, ale dobrze by było gdyby "Ranking Gwiazd" utrzymał te 1,7 mln.
Polsat-Włącz Emocje!
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Program jest nie jest zły. Oglądalność mają dość dobrą jak na tą porę (Wiadomości TVP1 ) Wiosną mogą czasem pojawić się "Diwy" zamiast Rankingu Gwiazd. A dziś było pikantnie "Która gwiazda wzięła by udział w trójkącie?"
ela
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2008, 19:56

[POLSAT] Ranking Gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ela »

Ranking gwiazd już jest w telewizji od kilku tygodni, ale co tam robi Ola Kwasniewska, co to za gwiazda !!!
Wystarczy tylko urodzic się z odpowiednim nazwiskiem.

niepodoba mi sie ten program

EDIT Maciek23: Połączyłem 2 posty w 1. Proszę o pisanie z użyciem polskich znaków, i nie pisanie postu pod postem a używanie funkcji edytowania inaczej posypią się ostrzeżenia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości