[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Na Youtub'owym profilu prowadzonym prawdopodobnie przez samego Tadeusza Drozdę pojawiły się odcinki "Dyżurnego satyryka kraju" czyli satyrycznego programu Polsatu z lat 90 reaktywowanego na chwilę na antenie TV Pomerania w 2008 roku . Odcinki tego programu są do zobaczenia tutaj: https://www.youtube.com/user/tdrozda/vi ... shelf_id=0
W związku z tym zapraszam do rozmowy i wspomnień dotyczących tego programu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

A czy nie TV Pomerania w 2008 roku nazywała się TV7 Szczecin? Nazwa Pomerania.tv była użyta już od okolic 2009 roku.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Widzę, że na youtube powstawiane są stare odcinki. Ja bardziej ten program kojarzę z regularnego oglądania z tej nowszej serii, gdzie Drozda miał swoje studio z biurkiem. W 2002 roku codziennie po kilka razy te odcinki były powtarzane na Polsacie 2 International. Aż do porzygania, bo odnosiły się do sytuacji politycznej z połowy lat 90. A wtedy miałem dostęp tylko analogowej anteny satelitarnej i miałem m.in. tylko Polsat 2, TV Polonia itd. i tylko takie shity mogłem oglądać w telewizorze, na przemiennie z powtórkami Najzabawniejszych zwierząt świata. Aha, czasami jeszcze powtórki Przygód Leona H.

Był w tym programie jeszcze zawsze kabaret Klika, pocztówka z Chlapkowic (chyba tak to się pisało?), który prowadził taki starszy pan (kiedyś widziałem go też w Dzienniku Telewizyjnym z lat 80), był też ten facet z wąsami co przebierał się za policjanta, kącik najśmieszniejszego zdjęcia tygodnia (czy jakoś tak), śmieszne wycinki z gazet i inne fajne rzeczy, ale teraz już nie pamiętam. :D Chyba zawsze w weekend leciał program jakoś i czekałem zawsze na nowy odcinek.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Właśnie te elementy są także w tych starszyc, wstawionych wydaniach gdy już program miał swój sygnał (potem przerobiony na piosenkę) i czołówkę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[POLSAT/TV Pomerania] Dyżurny Satyryk Kraju (1995 - 2001, 2008)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Tadeusz Drozda (ufam, że to oficjalny kanał) zamieścił 193 odcinki Dyżurnego Satyryka Kraju na youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCVgmfO ... qX_e4aI9yQ

Odcinek 70 dla próbki: Ta czołówka jednego z segmentów w 3:35... aż łezka w oku mi się zakręciła :lol:.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości