[POLSAT] Idol (2002-2005, 2017)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak, były nawet plotki, że Urbańska i Brzozowski wystąpią w drugiej edycji "TTBZ", a w rzeczywistości chodziło o nowy show Endemola w TVP2 pt. "SuperSTARcie". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

dddennykravitz pisze:Powrót MBTM byłby dosyć komiczny patrząc na to co mówił Rock oraz sama Nina na temat tego formatu przed powrotem "Idola".
Moim zdaniem lepiej byłoby może odpuścić muzyczne show,a na jesień spróbować z czymś nowym niż po nieudanej wiośnie z Idolem na jesień znowu robić muzyczny program.

Może odkopią X Factora albo Jak oni śpiewają.Chociaż to może zbyt szalone pomysły.Mało się na tym znam,ale ciekawi mnie co to mogłoby być.
Całkowicie popieram. Nic się widzom na siłę nie wciśnie. Muzyczne talent show to póki co oklepany temat. Niech Polsat odpuści chociaż na te 3-4 sezony z tymi programami. Z powodzeniem wystarczy im "TTBZ" :P
A za Idola w środy proponowałbym Supermodelkę Plus Size. Z pewnością nie będzie pogromcą swojego pasma i przegra z TVP2 i, być może, z TVN-em ale będzie mogła powalczyć o dobre udziały w grupie komercyjnej :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Myślę, że inaczej się nie da niż ta nieszczęsna środa. Choć i tak ciężko będzie odczarować to pasmo.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Może kiedyś wrócą do Top Chefa , tego zwykłego bez gwiazd . Przez wiele sezonów radził sobie bardzo dobrze :-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ostatnia edycja ze zwykłymi kucharzami, nawet w grupie komercyjnej nie radziła sobie tak dobrze. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Lekko zmieniając temat niezbyt podoba mi się postać Kamila Baleji w telewizji.
W Idolu niepotrzebne,nic nie wnoszące rozmowy.Nie było to dobre posunięcie,dziwie się że Polsat zapraszałby go do prowadzenia dużego muzycznego show na Jesień - chyba,że chcą na siłę wykreować kogoś nowego.W sumie przydałoby się - patrząc na Rocka w ostatnim Idolu.
Na jesień mamy juz Mam Talent! na TVN,którego fenomen trwa nadal - szkoda,że nie wykorzystali dobrze luki w talent show na Wiosnę.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

TVN na szczęście od lat jest dosyć konsekwentny i MT robi raz na rok na jesień, co sprawia ze w porównaniu do innych, jeszcze sie całkowicie nie przejadło.
mcl1
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: Siemianowice
x 6
x 8

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mcl1 »

Bo takie są warunki formatu "Mam talent". Może być tylko raz w roku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

dddennykravitz pisze:Lekko zmieniając temat niezbyt podoba mi się postać Kamila Baleji w telewizji.
W Idolu niepotrzebne,nic nie wnoszące rozmowy.Nie było to dobre posunięcie,dziwie się że Polsat zapraszałby go do prowadzenia dużego muzycznego show na Jesień - chyba,że chcą na siłę wykreować kogoś nowego.W sumie przydałoby się - patrząc na Rocka w ostatnim Idolu.
Na jesień mamy juz Mam Talent! na TVN,którego fenomen trwa nadal - szkoda,że nie wykorzystali dobrze luki w talent show na Wiosnę.
W porównaniu z pierwszymi edycjami (obecnie średnia wynosi ok. 3 mln widzów), to ciężko nazwać "Mam Talent!" fenomenem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

W obecnej telewizji chyba tylko Kuchenne Rewolucje są fenomenem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i "Milionerzy" też, a przede wszystkim "Rolnik szuka żony". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Moze fenomen to lekka przesada z mojej strony,ale ogladalnosc jest na dobrym poziomie. Jednak 3 mln na talent show dzis to niezly wynik
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

W 2018 powraca w USA "American Idol" - ciekawe jak przyjmie się ten powrót. W jury ma zasiąść m.in. Katy Perry za rekordową sumę - 25 mln dolarów. Chyba jednak format nie jest aż taki zły i staromodny - chociaż trudno porównywać tamtejszy rynek do naszego.
Sprawa "Idola" absolutnie nie daje mi spokoju,jeśli Idol padnie to z muzycznych programów zostanie nam tylko The Voice - którego oczywiście nie neguję.Mimo wszystko wpływy z reklam przynajmniej katalogowe są dosyć wysokie jak na oglądalność - ale pewnie wlasnie dlatego,że podane jest bez rabatów,a spodziewano się sukcesu programu.

Chyba najgorszą rzeczą w całym Idolu były te okropne product placement'y gdzie rozmowy toczyły sie tylko po to zeby w trakcie pic Jacobsa,albo stac przy stole z puszką oranżady,nie wspominając oczywiście o robieniu z uczestników stojaków na telefon LG.
W sumie pamiętam pokój Rexony w dawnym "Idolu" - chociaz to jednak byly inne czasy. Wg mnie problem nie jest w tym,ze Idol teraz nie jest taki jaki był kiedyś - wg mnie problemem jest to,że Idol teraz jest wlasnie taki jak kiedyś. Nic nowego - moze produkcja gorzej i szczegolnie pozniej zostala zrealizowana po kosztach - jak cos zaczelo sie dziac z ogladalnoscią.
Patryk M

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Ciekawi mnie jednak dlaczego Polsat upatrywał w Idolu wielki hicior. Przecież poprzednie edycje nie miały jakiejś rewelacyjnej oglądalności. Edycję 2003 obejrzało średnio 3,4 mln widzów. Jak na tamte czasy to średni wynik. Z kolei edycja 2005 miała już tylko 1,8 mln średniej widowni. Nawet jak na dzisiejsze czasy to słabo. Must be the music pomimo 11 edycji nigdy nie spadło poniżej 2 mln średniej widowni. Zatem jego ewentualny powrót po paru latach będzie bardziej uzasadniony. Idola Polsat mocno przecenił :P
dddennykravitz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:10

[POLSAT] Idol

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dddennykravitz »

Jesli doniesienia pressu o muzycznym show Polsatu na jesien sa prawdziwe to jak myslicie,kiedy mniej wiecej dowiemy się czegos oficjalnie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości