[TVN] Rozmowy w toku (2000-2016)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: Manieq » 25 maja 2016, 13:18

Ech... gdyby program do dziś byłby w pełni z prawdziwymi ludźmi i zapraszanymi gwiazdami (oczywiście oprócz miernych discopolowców pokroju Niecika) to na bank byłaby większa oglądalność. Programu szybko pewnie nie zdejmą także z sentymentu, bo "RwT" są drugim po "Faktach" programem z najdłuższym czasem emisji w TVNie (w tym roku mija 16 lat od emisji pierwszego wydania). Szkoda, że z świetnego codziennego talk-show zrobiono za przeproszeniem taką "szopkę", gdzie "prawdziwi ludzie z prawdziwymi historiami" inkasują 5 dyszek, za to żeby powiedzieć jakieś sztuczne kwestie.

A co do Drzyzgi, gdyby program zlikwidowali, to mogłaby śmiało wrócić do RMF FM, gdzie pracowała w latach 90-tych. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: wiatriwoda » 25 maja 2016, 13:31

Dla Drzyzgi spokojnie mogło by się znaleźć miejsce -na moje oko by pasowała do DDTVN , ale ona pewnie nie chce pracować w Wawie , w KRK ma na miejscu bez wysiłku , luz. W sumie to ona się nawet zmarnowała w tym programie, ale na własne życzenie. Myślę , że codzienne program nawet o tej samej porze, choć bardziej później ,ale w formie wywiadu z gwiazdami, aktorami, sportowcami , coś jak w Roli głównej-byłoby sto razy lepsze.
kamil2505
VIP Expert

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: kamil2505 » 26 maja 2016, 1:02

I pomyśleć, ze kiedyś ten program potrafił przyciągnąć nawet po 3-4 miliony widzów. :)

Przyznam szczerze, ze trochę się dziwie, że decydują się na pozostawienie pasma bez zmian i emisję "RwT" o 15:00, a "Szkoły" o 16:00. Przy wcześniejszej kolejności (odpowiednio 16:00 i 15:00) programy te miały nie tylko większą liczbę widzów, ale też i lepsze udziały. Tym bardziej, że "RwT', które już od wakacji 2007 roku są emitowane w paśmie po 16-tej miały od tamtego czasu w miarę stabilną widownię, a "Szkoła" o 15:00 była bezkonkurencyjna - szczególnie w grupie komercyjnej z wynikiem ponad 19%.

Ktoś pisał o nowym paśmie dla "RwT" - jeszcze wcześniejszym. Szczerze w to wątpię. Już raz podczas sezonu ogórkowego program był emitowany o 12:05 i jak szybko się pojawił, tak szybko stamtąd zniknął.

Sam jestem ciekaw czy program wróci jesienią. Skoro już po raz drugi w okresie powtórkowym zastępują go powtórki "Kuchennych rewolucji" to kto wie, czy nie zostaną one na dłużej. Chociaż poszukiwania osób do kolejnych odcinków wciąż trwają, więc pewnie jesienią program się jeszcze pojawi.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: kamico7 » 26 maja 2016, 2:45

Rozmowy w Toku to bez wątpienia symbol TVN który od paru lat jest dość mocno bezczeszczony. Ewa Drzyzga to świetna prowadząca oraz dziennikarka i ona na prawdę się tam marnuje. Ten program wcale nie jest do skreślenia bo myślę że gdyby popracowano nad formułą to program byłby do odratowania. Paradoksem ale niestety prawdziwym jest to że najlepsze odcinki tego programu to rozmowy na na prawdę poważne i bardzo smutne historie. Gdybym mógł coś zaproponować to ja bym widział ten program podzielony na dwie części. Pierwsza część to materiał filmowy, reportaż przeprowadzony przez Ewę Drzyzgę a następnie rozmowa w studiu z zaproszonymi gośćmi (bohaterowie reportażu albo jacyś inni komentatorzy) i publicznością. Program w tak zmienionej formule widziałbym bardziej w TTV i zmniejszą ilością odcinków np. raz czy dwa na tydzień
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Re: [TVN] Rozmowy w toku

Postautor: Direct » 26 maja 2016, 7:44

Wyjdzie "Sprawa dla reportera", tyle, że z publicznością.

Dla mnie RWT są spalone. Ewa mogłaby się jeszcze w innym programie wykazać (jako prowadząca DDTVN na przykład), ale "Rozmowy..." są nie do odratowania. Na OLX roi się od ogłoszeń dot. tego programu, z których wyraźnie wynika, że chodzi o Kraków, program TV i że będzie zapłata, a Ewa opowiada w wywiadach, że te historie są prawdziwe...
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: matik » 26 maja 2016, 8:19

kamil2505 pisze:Sam jestem ciekaw czy program wróci jesienią.

Raczej tak, nagrywane są nowe odcinki.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontaktowanie:

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: Ama18 » 28 maja 2016, 22:01

Co powiedzieć? Widocznie stacja, jak i twórcy programu nie mają niczego do dodania. Tylko jak to zarabia na siebie? Plan zdjęciowy nieco mniejszy, niż w paradokumencie, ale większe wydatki na statystów i gości.
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: CiachooStatysta » 29 maja 2016, 8:22

Direct pisze:... Na OLX roi się od ogłoszeń dot. tego programu, z których wyraźnie wynika, że chodzi o Kraków, program TV i że będzie zapłata, a Ewa opowiada w wywiadach, że te historie są prawdziwe...

W dużych stacjach TV to normalna praktyka ( nie mówię o TVP) że goście którzy przyjeżdzają do dużych programów z innych części Polski mają zagwarantowany dojazd, hotel i gratyfikacje za udział w programie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: Rektor » 29 maja 2016, 10:52

Nie wiem jakiego rodzaju są te ogłoszenia, ale podejrzewam, że uniwersalne, czyli ktoś się zgłasza, a potem dobierają mu rolę.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Postautor: Direct » 29 maja 2016, 11:19

Wystarczy poszukać w dziale praca na OLX "program tv" i będą setki ogłoszeń. Rola jest w każdym określona, co w praktyce oznacza, że można się do niej do dopasować.
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontaktowanie:

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: CiachooStatysta » 01 wrz 2016, 4:06

Jako uczestnik tego i innych programów w tej stacji to weryfikacja faktów jest bardzo wnikliwa, owszem czasem zdarzają się sytuacje że ktoś sprzeda świetną bajerkę i go wezmą ale niewiele jest takich sytuacji... bardzo fajnie opisał to kiedyś pracownik RwT na AMA na Wykopie.

Ktoś wyżej napisał o 50 zł za udział - prawda - ale to dotyczy WIDOWNI ;-) Na szczęście coraz mniej jest programów w TVN, POLSAT czy TVP gdzie publiczność jest na zasadzie ( przyjechałeś - fajnie i tyle). Honorarium za widowni jest czymś normalnym... Nagrywanie JEDNEGO odcinka RwT trwa 3-4 h :P a program trwa zaledwie pół godziny...więc nikt raczej nie chciałby tyle siedzieć za frajer....

https://www.instagram.com/p/BCPtCfKLU9O ... y=maciejwo

Foto 2 :
https://www.instagram.com/p/sozlX4LU9v/ ... y=maciejwo
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: Trzeciak » 05 wrz 2016, 16:26

Kto pamięta programy "Decyzja należy do Ciebie" w TVP1 i "Kto ma rację?" Ibisza w Polsacie - ten wie, że to nie jest żadną nowością :D: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w ... 10421.html

Tak nieprzychylnej widowni wobec jednej strony to ja dawno nie widziałem. A tematy są wręcz na granicy absurdu. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: kacper3100 » 05 wrz 2016, 16:42

CiachooStatysta pisze:(...)program trwa zaledwie pół godziny...(...)

45 minut to dla ciebie pół godziny? I to jeszcze ZALEDWIE?
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontaktowanie:

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: mateusz_71 » 07 wrz 2016, 12:31

26 i 27 września zostaną wyemitowane specjalne odcinki nagrane w Wielkiej Brytanii. Pierwszy będzie o sukcesach Polaków w Anglii, a drugi o Polkach, które znalazły tam egzotycznego partnera.
http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 10970.html
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontaktowanie:

[TVN] Rozmowy w toku

Postautor: CiachooStatysta » 07 wrz 2016, 23:16

kacper3100 pisze:
CiachooStatysta pisze:(...)program trwa zaledwie pół godziny...(...)

45 minut to dla ciebie pół godziny? I to jeszcze ZALEDWIE?

Jak na tyle godzin nagrywania to dosyć krótki czas ;-) Zwracam honor, 45 min ;-)

Wróć do „Programy TVN”