[TVN] Mamy Cię! (2004-2005, 2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiesz wątpię, żeby komercyjna stacja na to poszła mimo wszystko :P Ale fakt ograniczyć do minimum te wywody ProHoły, bo jak w MT są super, tak tutaj suchary fruwają, że aż się odechciewa momentami na to patrzeć.

Tylko raz Puls tej wiosny Wróżki premierę dał bez reklam, co mnie zaskoczyło xD
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Jordi pisze:Moim zdaniem niegłupim pomysłem byłoby danie tego w poniedziałek o 21:30, ale w "godzinnym" wydaniu z 2 gagami. Innej pory specjalnie nie widzę...
No nie wiem, Top Model gromadził w tym czasie 2,2 mln widzów, więc wątpię by "Mamy Cię!" wcisnęli tutaj, a byłby to poważny błąd, i ciężko byłoby dorównać widownią TM... jestem przeciwko temu by były 2 gagi, tradycyjnie powinny być zawsze trzy, a w 60 minut wraz z reklamami i gadką (ale oby nie długą) to zmieszczą.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiesz innych godzin specjalnie dla tego nie widzę... TM wolałbym w środy, gdzie pierwsze edycje miały pod 3 miliony widzów, a potem niech sobie puszczają ten szit Jastrzębskiej...

Sobota po południu?? Rewolucje powtórka ma pod 2 miliony - też ryzyko. Niedziela niby wolna zostaje 17:30-19:00, ale tam wolałbym Ugotowanych w starej formule...

Ciekawi mnie własnie jak Miszczak wybrnie z ułożeniem ramówki na jesień. Ta porażka niedzielna MC i MCNM utrudniła bardzo zadanie...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Albo Miszczak zostawi "Top Model" w poniedziałek (z racji wciąż bardzo dobrych wyników, teraz YCD gromadzi mniej zdecydowanie), a "Mamy Cię!", będzie o 21:30 w środę, przed absolutną porażką X-lecia. W sumie to też jakieś rozwiązanie, mimo wszystko.
Gorzej będzie, jak zostawi to tak jak teraz wygląda, i nadal będzie w niedzielę, ale jakoś nie wierzę w taki - powiedzmy sobie szczerze - dość dziwny ruch.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie no Masterchef pociągnie nowość. Podejrzewam, że mimo wszystko da tam jeden z nowych seriali, tylko 1 ep musi być naprawdę dobry, bo inaczej wszyscy pójdą na Rolnika i może te 5% na słabawe MTBM.

Chociaż fakt mnie nawet nowy serial nie przytrzyma. Czekam na Rolnika jak na nic innego na jesień XD
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W jednym z odcinków wkręcana miała być Majka Jeżowska jednak ostatecznie się w nim nie pojawiła i dziś o 20:00 na stronie programu premiera wkrętu, który wypadł z programu ze względu na zdemaskowanie - https://www.facebook.com/mamycietvn/vid ... =2&theater
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

I ten gag był nawet niezły, może nie powalił, ale był Ok.

Na nim widać trochę wady gagów, znów brakło jakiejś końcówki, zwrotu akcji. Majka wyszła spoko, szczególnie jak powiedziała do dyktafonu na koniec.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Gdzie w gagu z Majką Jeżowską jest zdemaskowanie? Przecież dała się wkręcić...
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie mam pojęcia:)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tymczasem w najbliższą niedzielę pemiera wkrętu z Maciejem Musiałem - http://mamycie.tvn.pl/wideo,2946,v/spec ... 28142.html

Jak widać będzie to ten sam schemat jak w przypadku gagu z Grażyną Wolszczak i Robertem Kudelskim.

Swoją drogą czyżby jednak program miał się nie doczekać kolejnego sezonu i wszystkie jak dotąd nieemitowane wkręty będą publikowane co tydzień na stronie MC.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Też mi to przyszło do głowy. Choć możliwe, że jak nie są super wolą puścić do internetu , a na jesień przygotować coś lepszego.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Z letniej ramówki całkowicie usunięto program. W poniedziałek zastąpi go Na Wspólnej i... W-11. W soboty Na Wspólnej Omnibus. Chyba zmniejsza to szanse na kontynuację
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Też mam takie odczucie, dodatkowo info o nowym programie "Aplauz, aplauz" jeszcze mocniej przekreśla kolejny sezon jesienią.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Nie dziwię się że teraz nie będzie powtórek, sezon po reaktywacji nudny, mało śmiesznych gagów, więcej wzbudzających zażenowanie. Hołownia do tego programu zupełnie nie pasował. Prokop ujdzie w tłoku ale bez rewelacji, mógłby to prowadzić sam. Dodatkowo za dużo było rozmów w studiu. Lepiej było za czasów Szymona Majewskiego.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No i bardzo fajnie. Szczerze mówiąc, wolę powtórki W-11, niż te kiczowate zanudzania. No i w poniedziałki, co też jest wielkim plusem, dają programy znane z TTV. Likwidacja MC z letniej ramówki, wyjdzie TVN-owi na dobre.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości