Wiosna 2018

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

kamil2505 pisze:Czytając te wszystkie posty zastanawiam się czy niektórzy robią coś innego oprócz oglądania telewizji i skąd wogóle mają na to czas. :)
A masz coś przeciwko temu? Chyba telewizor jest od oglądania, prawda?
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Post trochę z tyłka bo chyba ciężko na forum medialnym nie interesować się czymś innym. Poza tym to nie musi być oznaka braku czasu. Po coś są sewisy typu vod czy player by w wolnym czasie nadrobić zaległości.
Lex

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Karol pisze:Ja pewnie to samo, co jesienią. Nic :-) Chyba, że "Kuchenne Rewolucje" na Player.pl.
Mam tak samo. Czasami się zastanawiam co ja tutaj robię? :DD
Cyklicznych programów rozrywkowych właściwie nie oglądam. Chyba, że jest jakaś nowość, to obejrzę pierwsze 3 odcinki by zweryfikować z czym to się je. Seriale to już tylko oglądam na platformach VOD. Telewizja właściwie mi służy do oglądania ważnych wydarzeń sportowych, informacji oraz eventów na żywo.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ja tam oglądam około dziesięć programów takich regularnych w TV i jest dobrze - oczywiście głównie wieczorami, bo w ciągu dnia są obowiązki i zazwyczaj nie tak dużo wolnego czasu, poza weekendami. Czasem się zdarzy, że zobaczę coś, co nie oglądam już z takim zainteresowaniem - ostatnio miałem tak np. finałowym odcinkiem "Mam talent!". Ostatnio "Koronę królów" oglądam na TVP VOD. A tak w ogole to jeszcze się tak naprawdę nie przekonuję do platform streamingowych typu Netflix, HBO GO. Może dlatego, że jednak bardziej mnie kręcą filmy, niż seriale :)

Widzę, że dyskusja w temacie zeszła na boczny tor :lol:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ja wiosną będę oglądać:
POLSAT: obowiązkowo TTBZ, TzG i Top Chef i na ipli będę zerkać na "Take Me Out" i "Wyjdź za mnie" oraz "The story of my life"
TVN: Agent Gwiazdy, MasterChef Junior, Kuchenne Rewolucje, Ugotowani, Milionerzy i pewnie dopiero powtórki na Player "Iron Majdan" i "Hipnoza"
SUPER POLSAT: Joker, Taxi Kasa (jeśli w ogóle wystartuje) oraz Gwiazdy Rocka (od kiedy w ogóle emisja?)
TVP1: The Wall Wygraj Marzenia
TVP2: Koło Fortuny, Kocham, Cię Polsko, Bake Off. Ale Ciacho
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Widzę, że wrzuciłem przysłowiowy "kij w mrowisko". Pisząc mój wczorajszy post po prostu nie mogłem się nadziwić, że niektóre osoby będą wiosną oglądały po kilkanaście pozycji. Jak dla mnie to nie do ogarnięcia. Jest przecież jeszcze oprócz tv - praca, dom, rodzina, znajomi, obowiązki... Gdzie na to wszystko czas?

Żeby nie było off-topu to i ja coś od siebie dodam. Na pewno ze stałych pozycji zobaczę "Agenta". Od czasu do czasu Wojewódzkiego. Zerknę też na "Kruka" -
nowy serial Canal+ - być może wciągnie mnie jak pierwszy "Belfer". :) Poza tym od czasu do czasu jakiś film, mecz i... to by było na tyle. :)

PS: nie uczę się do egzaminów (bo ich nie mam - przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo). :D
2008-2023
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jakby co informuje że "My3" się przyjęły, więc pojawią się także na wiosnę i tu jest nawet data premiery :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Ja na pewno nie mam czasu i zamiaru oglądać tyle, co niektórzy wypisali :) Zobaczę nowy sezon Kuchennych rewolucji, Agenta i kilka odcinków Milionerów. Z TTBZ oglądam zawsze jedynie same występy, podobnie zrobię pewnie w niektórych przypadkach w TzG.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Informacje o wiosennej ramówce TVN7 2018 rok między innymi drugi sezon Lucyfera

http://[link zakazany]/artykul/dr ... owo-w-tvn7
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro połowa sezonu za nami, to myślę, że czas na pierwsze podsumowania.

Przede wszystkim to niezwykle rozczarowujący, by nie rzec żenujący sezon. Na temat seriali wiele nie będę pisał, bo to zrobią lepiej inni, ale jeśli chodzi o rozrywkę, to szczególnie wśród nowych propozycji mamy dramat. Jedynym programem, który bardzo dobrze się obronił jest "The Story of My Life - Historia mojego życia". Jako tako przyzwoicie wyszły "Iron Majdan" i "Big Music Quiz". Reszta to dramat. "Hipnoza" jest nieśmiesznymm i infaltylnym show, który sukces może by odniósł przed debiutem "Mam Talent!", ale nie w dzisiejszych czasach. "Take Me Out" to katastrofa. Panowie jak panowie, ale panie nie mają tam za bogatego języka, skoro albo używają teksty na poziomie wczesnej podstawówki, albo takie, które sugerują tylko jedno. Dodajmy do tego jeszcze słabą realizację i kiepskie prowadzenie Gumulca, który nie ma ani warsztatu, ani charyzmy. Jednak o ile wszyscy właściwie wiedzieliśmy, że i "Hipnoza" i "Umów się ze mną" będą słabymi programami, tak "Wyjdź za mnie" stał się dla mnie sporym rozczarowaniem tej wiosny. Nieco lepiej wyglądający od dwóch powyższych - to fakt, ale epatujący niezwykłą sztucznością i sztucznym kreowaniem emocji. Widać, ż JV nie wyciągnął wniosków ani z "Hell's Kitchen", ani "Wyspy przetrwania".

Obraz takiego sezonu dopełniły również słabe nerwy prezesa Kurskiego. Gdyby nie one - to TVP mógłaby wygrać ten sezon, ale fail wizerunkowy ze zmianą stacji "Big Music Show" Sławomira, czy inne niespodzianki typu nagła premiera filmu "Smoleńsk" tylko dopełniły obraz tak kiepskiego sezonu.

Mam wrażenie, że jeden z najsłabszych sezonów w ostatnim czasie zawdzięczamy temu, że szefowie programowi niekiedy uwierzyli w "ciemny lud, który kupi wszystko". Oby przyszłoroczna wiosna (bo jesień już zapowiada się nieco lepiej) była znacznie lepsza od tej obecnej.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Manieq i 12 gości