Wiosna 2018

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
konradTV
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 13 lip 2008, 11:30
x 18
x 1

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradTV »

Oto, co na tą chwilę wiemy o wiosennych ramówkach w stacjach telewizyjnych.

TVP1:
-19 sezon "Ojca Mateusza"
-2 sezon "Wojennych dziewczyn"

Prawdopodobnie zobaczymy również nowe odcinki teleturnieju "The Wall - Wygraj marzenia". Jeszcze nie wiemy co dalej z teleturniejem "Rodzina wie lepiej".

TVP2:
-prawdopodobny 11 sezon "Kocham Cię, Polsko!"
-8 sezon "O mnie się nie martw"

Wiosną zobaczymy też kontynuacje "Jednego z dziesięciu", "Familiiady". Nie wiadomo jeszcze co dalej z "Kołem Fortuny", "Bake Of - Ale Ciacho" oraz z "Pierwszą randką".

Polsat
-21 edycja (ósma w Polsacie) edycja "Dancing With The Stars - Taniec z Gwiazdami"
-2 sezon serialu "W rytmie serca"
-prawdopodobny 4 sezon "Kabaretu na żywo"

Prawdopodobnie nie zobaczymy "Idola" oraz programu "The Brain - Genialny Umysł" ze względu na słabe wyniki oglądalności. Być może pojawi się też nowy program rozrywkowy ale jeszcze nie wiemy jaki.

TVN:
-nowe odcinki "Milionerów"
-3 edycja "Masterchefa Juniora"
-3 edycja "Agent Gwazdy"
-nowy teleturniej o hipnozie

Nie wiadomo jeszcze w sprawie siódmej edycji "Top Model" oraz drugiego sezonu serialu "Belle Epoque" Prawdopodobnie przerwę na jeden sezon będzie miał serial "Druga Szansa". Mają się jeszcze pojawić jakieś nowe programy, ale o nich jeszcze nie wiadomo.

To będzie wyjątkowy okres, ponieważ ramówki wypadną między Zimową Olimpiadą, a pierwszymi o 12 lat piłkarskim mundialem z udziałem reprezentacji Polski.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 21:50 przez konradTV, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

W TVN pewnie jeszcze się pojawią nowe sezony paradokumentów i Kuchennych rewolucji.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

"Belle Epoque" ma być wiosną, ale 2019 roku ;) Miszczak niedawno mówił, że na jesień chce zdjęcia. W TVN czeka nas prawdopodobnie show Majdanów.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 18:38 przez Captain_M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

konradTV pisze: TVP1:
-nowy serial w niedzielne wieczory, jeszcze nie wiem jaki.
Nie będzie nowego serialu, bo pojawi się kolejny sezon "Wojennych dziewczyn".
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Morgan94 pisze:"Belle Epoque" ma być wiosną, ale 2019 roku ;) Miszczak niedawno mówił, że na jesień chce zdjęcia.
A ja myślałam, że w tym roku będą zdjęcia do drugiego sezonu i że emisja ma być jesienią 2018 r. :huh:
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Z tego co wiem, to "Przyjaciółki" będą miały kolejną serię w Polsacie.
Jeszcze TVP2 ma pokazać dwunasty sezon "Rodzinki.pl".

Ciekawe czy program "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie miał IX edycję wiosną... moim zdaniem konieczna jest w tym przypadku przerwa, taką jaką miał "Taniec z gwiazdami". Już VIII edycję przestałem oglądać po półmetku niestety.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Alek1224
Thinker
Posty: 5517
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Ja bym zrobił 9 edycję jako All-star (zwycięzcy 8 edycji plus DJ Adamus i K. Kwiatkowska w jury) i zakończył format.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No i to byłoby nawet ciekawe zwieńczenie tego formatu, który jest już zdecydowanie na wypalonej pozycji.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

TTBZ przerwa się przyda - ta edycja to koszmar. Antkowiak śpiewa wszystko swoim głosem, a tu ciągięty do finału kosztem Sabata albo Moś. Bez wymiany jury ten program będzie się tylko wypalał. No i bez przerwy. Albo ostatnia edycja ze zwycięzcami. W sam raz jest ośmiu, więc to byłoby fajne zwieńczenie programu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Na dzień dzisiejszy wiemy na pewno, że wiosną w TVP1 zadebiutują serialowe produkcje: "Za marzenia" i "Lesniczówka".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Wobec sytuacji w TVP stwierdzenie, że wiemy coś na pewno, to jednak dość niefortunna kontaminacja. ;)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

konradTV pisze:
Nie wiadomo jeszcze w sprawie siódmej edycji "Top Model" oraz drugiego sezonu serialu "Belle Epoque" Prawdopodobnie przerwę na jeden sezon będzie miał serial "Druga Szansa". Mają się jeszcze pojawić jakieś nowe programy, ale o nich jeszcze nie wiadomo.

To będzie wyjątkowy okres, ponieważ ramówki wypadną między Zimową Olimpiadą, a pierwszymi o 12 lat piłkarskim mundialem z udziałem reprezentacji Polski.
Druga Szansa nie będzie mieć przerwy bo zdjęcia ruszyły w listopadzie jakoś. Tak samo jak i Diagnoza więc oba seriale wrócą na wiosnę, nie wiadomo tylko o jakich porach emisji i dniach. Co do Top Model 7 edycja jest potwierdzona i podejrzewam że będzie wiosną ale ruszy nieco pózniej lub dopiero jednak na jesień dadzą, gdyż jeszcze chyba castingów nawet nie rozpoczęli a ramówka wiosenna TVN za niespełna tuż tuż.

Co do Olimpiady już ktoś powiedział że będzie w godzinach nocnych emisja więc na wyniki żadnej stacji nie będzie to mieć wpływu chyba. A Mundial dopiero w czerwcu. Zdążą ramówkę skończyć i podejrzewam że skończą z dniem 31 maja kiedy to wypada Boże Ciało. A paradokumenty pewnie w pierwszym tygodniu czerwca.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

TM ma być jesienią, bo DS5 ma być ostatnim sezonem albo w ogóle, albo przed przerwą.

Pytanie co do ramówki TVN w tygodniu jest tylko jedno. Czy we wtorek będzie Diagnoza (powinna być, bo ma o wiele lepsze wyniki), czy Agent Gwiazdy (widzę to raczej w środy jak Azję Express - mogliby przy okazji zrobić ep chociaż 75 minut z reklamami).
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Diagnozę powinni zostawić w wtorki bo w poniedziałki spadnie z wynikami to na pewno. Swego czasu Kryminalni mieli powtórki we wtorki kiedyś nie pamiętam czy 6 czy 7 sezon i miały lepsze wyniki niż w soboty więc Diagnozę z zmienionym dniem emisji spiszą na straty. Agent Gwiazdy w środy bym dał bo z kolei poprawi wyniki
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

Wiosna 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Diagnozę chętnie będę oglądał, ale żadnego Agenta nie mam zamiaru.
Straciłem ochotę do reality show.
Mnie interesują programy informacyjne filmy i seriale.
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości