Telekamery

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

12% głosów otrzymała Danuta Holecka, 28% głosów Tomasz Wolny, a Telekamerę głosami
i aż 54% widzów otrzymała Anita Werner, to jej trzecia.

Złotą Telekamerę odbiera ''Na Sygnale''.

Druga Złota Telekamera powędruje w ręce Barbary Kurdej-Szatan.

Kolejna złota statuetka w ręce Michała Żebrowskiego.

Serial. Statuetkę wręczy aktorka Anna Dereszowska: DIAGNOZA

A więc, 18% i trzecie miejsce zdobył serial "Dziewczyny ze Lwowa", drugie miejsce "Ojciec Mateusz", a jedną z najbardziej oczekiwanych nagród, głosami 34% widzów otrzymał serial "Diagnoza" - odczytała werdykt Anna Dereszowska
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Coś TVN w tym roku dużo Telekamer zdobywa :D chociaż raz :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mikołaj Roznerski!

W przedostatniej kategorii Aktor trzecie miejsce zdobył Krystian Wieczorek, drugie miejsce Maciej Zakościelny, a Telekamerę głosami 68% widzów zdobył Mikołaj Roznerski
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W kategorii aktor wygrywa bez zaskoczenia Roznerski, zatem czekamy na nowego zwycięzce za 3 lata. :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Maja Ostaszewska!!!

Po otwarciu koperty Deląg oznajmił, że 14% i trzecie miejsce zdobyła Katarzyna Ucherska, 30% Katarzyna Dąbrowska, a 40% głosów i Telekamerę w kategorii Aktorka zdobyła Maja Ostaszewska
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Podsumowując tegoroczne Telekamery 2018:

TVN - 5 statuetek.
TVP - 4 statuetki.
Polsat - 1 statuetka.
TV Puls - 1 statuetka.

Największym minusem była zdecydowanie nagroda dla Chajzera Juniora za ''Nadzieje telewizji''. Za to Polsat w końcu dostał po kilku latach przerwy upragnioną Telekamerę.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

TVN zgarnął 5 statuetek i triumfuje na gali, szczególnie Diagniza z 2 statuetkami i Martyna i Anita z kolejnymi, cichym i wielkim zwycięzcą TTBZ pokonujący paradoku Rolnika.

Ostaszewska na koniec walnęła tak : ''Jesteśmy tu ponad podziałami. Fantastycznie jest zarażać ludzi entuzjazmem, ale równie ważne jest to, żebyśmy mówili o tym, co jest złe. Nie możemy się zgadzać na agresję i ksenofobię, która coraz bardziej występuje w naszych kraju''.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Skoro TVN po kilku latach znów zdobył najwięcej statuetek, to może za rok pomyślą o transmisji?
darotv
Obserwator
Posty: 593
Rejestracja: 13 wrz 2017, 9:10
x 3
x 171
Kontakt:

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darotv »

Serio nawet na gali Telekamer musiała wtrącić o agresji i ksenofobii w naszym kraju?.... Dobrze że o złym rządzie nic nie mówiła
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie zmienia się to, że TVP i TVN jak zwykle podzieliły się statuetkami. Sensacyjnie ugrał coś Polsat i TV Puls, i fajnie, niech mają radochę. Natomiast cieszy mnie to, że Szpak utarł nosa Agustinowi Egurroli przed zdobyciem trzeciej "Telekamery", szczególnie po tym, jak w dość kontrowersyjny sposób zdobył w tej kategorii statuetkę rok temu.

Fakt, że zdecydowanie coś powinno się zmienić w tym plebiscycie. Szczególnie mam tu na myśli bardziej rozbudowane nominacje i ich oddanie w części czytelników "Tele Tygodnia", bo póki co nie wiadomo kto konkretnie i jakimi kryteriami przydziela nominacje.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Z tego, co wiem stacje same proponują swoich kandydatów do nominacji.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Trzeciak pisze: Natomiast cieszy mnie to, że Szpak utarł nosa Agustinowi Egurroli przed zdobyciem trzeciej "Telekamery", szczególnie po tym, jak w dość kontrowersyjny sposób zdobył w tej kategorii statuetkę rok temu(...) bo póki co nie wiadomo kto konkretnie i jakimi kryteriami przydziela nominacje.
Ja od dawna mam wrażenie, że Telekamerę dostaje ten kto ma dostać :P Dlatego nie traktuję poważnie tego plebiscytu, te co najmniej dziwne nominacje :-\ Nie pamiętam jak to było z Egurrolą, ale doskonale pamiętam jak było z Zielińską :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z Egurrolą chodziło o "bezpłatne" warsztaty taneczne w zamian za głosy SMS-owe oddane na jurora "Mam Talent". Owszem - w 2011 roku była niezła afera z głosowaniem. Urobiono czytelników w tym, że mimo głosowania SMS-owego liczyły się głosy tylko z kuponów w "Tele Tygodniu", dzięki czemu TVP (głównie z głosów jego targetu) zgarnęła niemal wszystkie statuetki, a z SMS-ów przyznano tylko Telekamerę Specjalną. Akurat wyniki od 2012 roku nie budzą zastrzeżeń, dziwią tylko nominacje, szczególnie w kategorii "Nadzieja Telewizji", gdzie Chajzer jest od wielu lat na antenie, a Krzan nawet jeszcze rok temu nie miała debiutu w telewizji.

Dodam, że TVP emituje spot, w którym dziękuje za przyznane Telekamery, zarówno zwykłe, jak i te Złote.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Trzeciak pisze:Z Egurrolą chodziło o "bezpłatne" warsztaty taneczne w zamian za głosy SMS-owe oddane na jurora "Mam Talent".
No, tak, faktycznie tak było. Od razu przypomina mi się Malitowski, który też "handlował" lajkami na instagramie, ech te gwiazdy ;)
Nominacja Chajzera co najmniej niepoważna, mimo, że nic do Niego nie mam, poza tym jak widzę listę nominowanych nazwisk to w wielu przypadkach zadaję sobie pytanie- no ale dlaczego :huh: i nigdy nie głosuję
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

Telekamery

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Trzeciak pisze: Dodam, że TVP emituje spot, w którym dziękuje za przyznane Telekamery, zarówno zwykłe, jak i te Złote.
Wspomniany spot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości