[AVROTROS] Wie is de mol?

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Z jednej strony Stine miała trudne pytania, z drugiej to było podejrzane, z trzeciej trochę za proste, by na oba źle odpowiedzieć :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Jej wystarczyło raz wytrącić 500E, bo miała z tyłu głowy, że Trójka zielona może grać na euro jak sami siebie uratują.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Jestem właśnie po obejrzeniu kolejnego odcinka. Poziom rewelacyjny, zbliżony do pierwszego. Ciekawe zadanie w hotelu, duża dawka śmiechu w drugim z przeprowadzką i bardzo interesujące ostatnie, w którym odpowiadając na pytania mieli możliwość wpłynięcia na wyniki testu :) Fajnie było by zobaczyć to ostatnie zadanie w polskiej edycji.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Nowy odcinek bardzo ciekawy. To zadanie z malowaniem mostu bardzo fajne, tylko że moim zdaniem agent wiele nie zadziałał, ale zadanie z paczkami było bardzo chaotyczne i rzeczywiście - agent wtedy zadziałał. Z programu odpadła
[ Spoiler ]
. Co raz bardziej upewniam się w przekonaniu, że agentem jest
[ Spoiler ]
choć od 1 odcinka to
[ Spoiler ]
była u mnie najbardziej podejrzana.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

sebastiannn pisze:Nowy odcinek bardzo ciekawy. To zadanie z malowaniem mostu bardzo fajne, tylko że moim zdaniem agent wiele nie zadziałał, ale zadanie z paczkami było bardzo chaotyczne i rzeczywiście - agent wtedy zadziałał. Z programu odpadła
[ Spoiler ]
. Co raz bardziej upewniam się w przekonaniu, że agentem jest
[ Spoiler ]
choć od 1 odcinka to
[ Spoiler ]
była u mnie najbardziej podejrzana.
W odcinku odpadł mój główny kandydat na agenta :P Teraz to już totalnie nie mam pojęcia, kto może nim być, ale mimo wszystko uważam, że na 99% nie jest to
[ Spoiler ]
. Tak jak już ktoś napisał pod filmem,
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

To jeśli agentem nie jest
[ Spoiler ]
to jest nim albo
[ Spoiler ]
albo
[ Spoiler ]
.
[ Spoiler ]
raczej nie jest agentem, jakoś mi w ogóle nie pasuje.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Malowanie mostu porównałbym do przedstawienia w edycji z Nikaragui, gdzie Mol nie mógł nic za bardzo zrobić, tylko cieszyć się z pomocy i niesienia radości. Trochę kwas z tym otwarciem mostu, myślałem, że kilka osób z lokalnej społeczności ten moment zobaczy :D
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Byłem w ogromnym szoku gdy Stine odpadła. Naprawdę nie mam pojęcia kto może być agentem. Owszem Ruben wydaje się być podejrzany, jednak został skarbnikiem przed zadaniami w których agent nie miał dobrej pozycji do sabotażu. Co ciekawe, na stronie WIDM pojawiła się tabela w której jest przedstawione kto ile zebrał pieniędzy w 7 różnych zadaniach. Ruben zebrał najwięcej, a najmniej... Jan: https://wieisdemol.avrotros.nl/nieuws/follow-the-money/

Na stronie WIDM jest również 20-sekundowy filmik w którym widać jak z pociagu wypada jedna paczka: https://wieisdemol.avrotros.nl/afleveri ... -de-trein/
W tym samym momencie widać Jana i Rubena z drugiej strony wagonu czyli oni raczej nie mogli tej paczki wyrzucić. Oznacza to, że to raczej sprawka Olcay lub Simone. Naprawdę już nie wiem kto jest agentem :lol:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nie wierzę, aż tak pokazują aktywność agenta? Dziwne... ja obstawiałbym montaż.
A nie, cofam. Holendrzy to kretyni pierwszej klasy albo to było przypadkowe i przy okazji chcą zwalić na kogoś innego winę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No wreszcie obejrzałem. Fajne zadania, ostatnie najlepsze. W pierwszym Olcay świetnie grała agenta, choć na nią stawiam cały czas , trochę jakby to za proste było, to wychodzenie z pokoju kontrolnego, to przecież czyste agentowanie, prawdziwy agent by aż tak się nie odkrył, Stine ze swoją nieporadnością była u mnie na 3 miejscu listy, ale jak widać, ta nieporadność była naturalna i odpadła. Most, to taka zabawa była w sumie, ale z paczkami już się działo. I tu na moje podejrzenia zasłużył niespodziewanie Jan. Zawsze zaangażowany, zakręcony i niby walczący o kasę, ale jednak to tworzenie chaosu z kupą paczek wydaje mi się podejrzane. Bardzo ciekawy moment, gdy Stine pilnuje Rubena, a Olcay jej coś mówi. Wydaje mi się, że obie głosowały na Rubena, Stine niby twierdzi, że nie znała po prostu odpowiedzi na pytania, ale jak było tego jeszcze nie wiemy. Ruben faktycznie dziś został w zadaniu z paczkami mocno pokazany jako agent, z drugiej strony te błędy uczestnika mogą być pokazane, bo przecież może być to celowe zmylanie tropu.Szkoda, że nie podano o jakie paczki chodziło,kto je układał. Mętlik jest, bo intuicja od początku mówiła Olcay i Ruben, a dziś Jan mocno mnie zaskoczył. Od dziś moja kolejność to Jan, Ruben i Olcay.
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Jan mial wg mnie dziwny pomysl z ta wodka i muzyka. W ten sposob spowolnilby ludzi. No i sposob w jaki organizowal pudla w wagonie. Zawsze on pierwszy daje pomysl, jak podejsc do dzialania. Tak jakby wiedzial wczesniej, jakie zadanie bedzie i ma przemyslane kogo do czego dobrac. Ale Olcay ze swoimi managerskimi zdolnosciami czasami krzyzuje mu plany :) .
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Montaż jest świetny jak zawsze w WIDM, a nawet powiem, że znacznie lepszy niż w tamtym sezonie, gdzie dość szybko odgadłem agenta, w tym jest trudniej. Bo to tak na prawdę produkcja tym steruje, co pokaże, dlatego uczestnikom jest łatwiej odgadnąć agenta niż nam.
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

Półfinał wg mnie jak najbardziej zaskakujący,
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Po dzisiejszym odcinku jestem niemal pewny, że agentem jest
[ Spoiler ]
.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fenomenalny odcinek, najlepszy w sezonie. Świetne zadania, karaoke rozwaliło system, padłem ze śmiechu :) Rzeka była też fantastyczna. Ale do meritum. Wszyscy powiedzieli, ze stawiają na Rubena. Podejrzane, myślałem, że wyleci dziś i dlatego to ujawniono. Jeśli wszyscy stawiają, to nie może być przypadek. Od początku stawiałem na Olcay i Rubena, po dzisiejszym odcinku bardziej na Rubena, bo wg mnie przy 1, 2 i 3 zadaniu działał mocno. Jan zarobił dużo kasy w 2 zadaniu jak i Olcay, z drugiej strony ktoś zerwał czerwone tuby w 3 zadaniu. Oczywiście może się okazać, że Jan tak świetnie gra, ale prawdopodobieństwo jest co raz mniejsze, choc te 2 odcinki gra świetnie. Simone dawno odpadła, nie pasowała na agenta. Tak czy siak ostatnie odcinki zapowiadają się pasjonująco, ale jeśli faktycznie to Ruben, to nie będzie to bomba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości