Telewizja w Skandynawii

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Telewizja w Skandynawii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jakie jest wasze zdanie na temat skandynawskiego rynku telewizyjnego ? Dla mnie przykładem dobrego zarządzania mediami jest szwedzki nadawca telewizyjny SVT i to nie tylko za "Melodifestivalen" czyli preselekcje do Eurowizji (gdzie nadawca ma taki dystans że tworzy piosenki z sobą w tekście) ale i za bardzo dobry serwis informacyjny "Aktuellt" oraz wysoką jakość transmisji z wydarzeń nie tylko muzycznych ale i sportowych :)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2017, 1:38 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

Telewizja w Skandynawii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co najciekawsze - wszystkie telewizje publiczne krajów skandynawskich w ogóle nie emitują reklam. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja w Skandynawii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Poland pisze:Jakie jest wasze zdanie na temat skandynawskiego rynku telewizyjnego ? Dla mnie przykładem dobrego zarządzania mediami jest szwedzki nadawca telewizyjny SVT i to nie tylko za "Melodifestivalen" czyli preselekcje do Eurowizji (gdzie nadawca ma taki dystans że tworzy piosenki z sobą w tekście) ale i za bardzo dobry serwis informacyjny "Aktuellt" oraz wysoką jakość transmisji z wydarzeń nie tylko muzycznych ale i sportowych :)
Jak już, mogę pochwalić też duńskie DR :D Oni mają fajny serwis, niezłą jakość transmisji i... wogóle, naprawdę fajnie!
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Telewizja w Skandynawii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No serwis DR (tamtejszej jedynki) należy zdecydowanie pochwalić choć nieco mniej po ostatniej zmianie oprawy. Ciekawostką jest to że NRK i DR praktycznie nie zmieniły loga podczas kiedy szwedzkie SVT i fińskie YLE miały już kilka zmian na swoim koncie. Bardzo podoba mi się też dosyć ładne logo islandzkiej telewizji RUV.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości