Premiery filmowe na kanałach naziemnych

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Premiery w lutym:
"Kick-Ass 2" z 2013 roku - piątek, 16 lutego, godz. 23:05
"Disco Polo" z 2015 roku - poniedziałek, 19 lutego, godz. 21:30

Po raz 1 w TVN "Hop", "Walkira"

"Disco Polo" w poniedziałek 19 lutego rozpocznie wiec sezon wiosennych premier. Od wtorku 20 lutego jest już "Diagnoza".
ertu_7_7
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 wrz 2016, 14:44
x 3

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ertu_7_7 »

Lutowe premiery TVP:

TVP1
''Wymarzona dziewczyna'' (2015) - niedziela, 4 lutego, godz. 21:10
''Do utraty sił'' (2015) - sobota, 10 lutego, godz. 20:15
''Dlaczego porwałem swojego szefa'' (2015) - sobota, 10 lutego, godz. 0:30
''Bezpieczna przystań'' (2007) - piątek, 16 lutego, godz. 23:30
''Wrecker'' (2015) - sobota, 17 lutego, godz. 0:15
Po raz 1 ''Generał Nil''

TVP2
''Mama Tina'' - niedziela, 4 lutego, godz. 22:35
''Zaskoczeni przez miłość'' (2015) - środa, 7 lutego, godz. 22:25
''Czerwony pająk'' (2015) - czwartek, 15 lutego, godz. 1:40 (następnego dnia o godz. 22:40)
''Barany. Islandzka opowieść'' (2015) - niedziela, 18 lutego, godz. 21:50
''Mów mi Vincent'' (2014) - wtorek, 20 lutego, godz. 23:50 (następnego dnia o godz. 22:25)
''Body\Ciało'' (2015) - czwartek, 22 lutego, godz. 22:00
''Samba'' (2014) - niedziela, 25 lutego, godz. 22:10

TVP Kultura
''Czworo do pary'' (2014) - wtorek, 6 lutego, godz. 22:15
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Znów w TVP2 lepsze premiery, w Jedynce tylko jedna, mocna premiera - "Do utraty sił". TVN w lutym przeciętnie. :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

W TVP 1 premierą jeszcze będzie film "Zakazana żona" z 2015 roku. Emisja 25.02 o 21:10.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Body/Ciało super premiera może obejrzę. Do utraty sił fajnie. Kwestia lutowej ramówki TVN trochę marnie ale są i pozycje ciekawe które obejrzę z przyjemnością.

Ciekawostka trzy ostatnie części Harry'ego Pottera czyli Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1 oraz Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 będą mieć powtórki w nocnym paśmie te dwie pierwsze po raz pierwszy w TVN. Ta ostatnia już taką emisję miała we wrześniu 2014 roku.

Rownież w niedzielę będziemy mieć emisję trylogii Hobbita powtórki w kolejne niedziele po południu zaś w ostatnią niedzielę zobaczymy Iron Man czyli tym razem nie ma cyklu w TVN sześciu części Śródziemia.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
jas06
Junior
Posty: 1333
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 338
x 198

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Jestem ciekawy, skąd o tym wszystkim wiecie o filmach które będą wyemitowane po 12 lutego, bo ja mam tylko do 11/12 lutego przewodnik po kanałach TV :'(
EDIT: Nie cytujcie mnie już, bo i tak już wcześniej znalazłem.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 16:10 przez jas06, łącznie zmieniany 2 razy.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Z tvnmedia.pl, bo Biuro Reklamy dziś otwiera sprzedaż reklam TVN na luty.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

archiwumplus pisze:Jestem ciekawy, skąd o tym wszystkim wiecie o filmach które będą wyemitowane po 12 lutego, bo ja mam tylko do 11/12 lutego przewodnik po kanałach TV :'(
PS: Nie znalazłem nigdzie na tvnmedia.pl.
To proste: https://www.tvnmedia.pl/do-pobrania/oferta?tab=2

A z TVP tutaj (pod "Opisy programów"): https://brtvp.pl/14439499/do-pobrania
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

archiwumplus pisze:Jestem ciekawy, skąd o tym wszystkim wiecie o filmach które będą wyemitowane po 12 lutego, bo ja mam tylko do 11/12 lutego przewodnik po kanałach TV :'(
PS: Nie znalazłem nigdzie na tvnmedia.pl.
To jesteś ciut zacofany xdd. W sensie niena czasie :) z internetem
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Lutowe premiery w Polsacie:
Tata kontra tata (2015) WTO, 13.02, 1:10 (powtórka - ŚRO, 14.02, 20:35)
Słaba płeć (2015) CZW, 15.02, 20:05
Co ty wiesz o swoim dziadku? (2016) WTO, 20.02, 0:35 (powtórka - ŚRO, 21.02, 20:35)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Polsat tagedia....
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 wrz 2016, 14:44
x 3

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ertu_7_7 »

14 lutego br. na kanale TV Puls o godz. 20:00 premierowo ''Piąta fala'' z 2016 roku.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Nic ciekawego ...
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ertu_7_7
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 wrz 2016, 14:44
x 3

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ertu_7_7 »

Filmy które powinniśmy zobaczyć w tym roku:

Universal Pictures | TVN
Anna Karenina / Les Misérables: Nędznicy / Mama / Noc oczyszczenia / To już jest koniec / 47 roninów / Prawdziwa jazda / Miłość bez końca / Sąsiedzi / Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie / Noc oczyszczenia: Anarchia / Get on Up / Jako w piekle, tak i na Ziemi / Pudłaki / Dracula: Historia nieznana / Diabelska plansza Ouija / Niezłomny / Haker / Chłopak z sąsiedztwa / Siódmy syn / Pięćdziesiąt twarzy Greya / Szybcy i wściekli 7 / Pitch Perfect 2 / Ted 2 / Minionki / Wykolejona / Straight Outta Compton / Wizyta / Everest / The Green Inferno / Steve Jobs / Crimson Peak. Wzgórze krwi / Jem i hologramy / Nad morzem / Krampus. Duch Świąt / Siostry / Prawdziwa jazda 2 / Ave, Cezar! / Moje wielkie greckie wesele 2 / Szefowa / Łowca i Królowa Lodu / Sąsiedzi 2 / Warcraft: Początek / Agent i pół / Noc oczyszczenia: Czas wyboru / Sekretne życie zwierzaków domowych / Jason Bourne / Bridget Jones 3 / Zwierzęta nocy

Warner Bros. | TVN
Zimowa opowieść / Veronica Mars / Rodzinne rewolucje / Jersey Boys / Tammy / Epicentrum / Powiedzmy sobie wszystko / Annabelle / W dobrej wierze / Sędzia / Wada ukryta / Focus / Nocny pościg / Cienki Bolek / Ekipa / Magic Mike XXL / Szubienica / W nowym zwierciadle: Wakacje / Kryptonim U.N.C.L.E. / We Are Your Friends / Pakt z diabłem / Praktykant / Piotruś. Wyprawa do Nibylandii / Kryzys jest zagadką / 33 / W samym sercu morza / Point Break: Na fali / Jak to robią single / Midnight Special / Batman v Superman: Świt sprawiedliwości / Keanu / Nice Guys. Równi goście / Obecność 2 / Tarzan: Legenda / Kiedy gasną światła / Legion samobójców / Rekiny wojny / Sully / Bociany / Księgowy / Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć / Ukryte piękno

Disney | TVN
Muppety: Poza prawem / Kopciuszek / Avengers: Czas Ultrona / Czas próby / Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie / Zwierzogród / Vaiana: Skarb oceanu / Ant Man / Kapitan Ameryka: wojna bohaterów / Doktor Strange

20th Century Fox | Polsat
Zaginiona dziewczyna / Niedokończony interes / Najdłuższa podróż / Papierowe miasta / Most szpiegów / Fistaszki: Wersja kinowa / Victor Frankenstein / Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa / Joy / Zjawa / Kung Fu Panda 3 / Deadpool / Eddie zwany Orłem / Po tamtej stronie drzwi / Boska Florence / X-Men: Apocalypse / Dzień Niepodległości: Odrodzenie / Randka na weselu / Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie / Morgan / Osobliwy dom pani Peregrine / Szpiedzy z sąsiedztwa / Trolle / Zasady nie obowiązują / Assassin's Creed / Dlaczego on? / Ukryte działania

Columbia Pictures | Polsat \ TV Puls
Annie / Wywiad ze słońcem narodu / Chappie / Oficer Blart w Las Vegas / Witajcie na Hawajach / Cicha noc / Wstrząs / Zmartwychwstały / Grimsby / Cuda z nieba / Angry Birds. Film / 183 metry strachu / Ghostbusters. Pogromcy duchów / Sausage Party / Inferno / Pasażerowie

Paramount Pictures | Polsat \ TVN
Uwięziona / Łowcy zombie / Odlotowa przygoda / Big Short / Anomalisa / Whiskey Tango Foxtrot / Każdy by chciał!! / Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia / Star Trek: W nieznane / Jack Reacher: Nigdy nie wracaj / Nowy początek / Sprzymierzeni / Firmowa Gwiazdka / Płoty / Milczenie

Summit Entertainment | Polsat \ TVN
Ostatni gwizdek / Transcendencja / System / Łowca czarownic / Tytuł do praw / Bogowie Egiptu / Wierna / Umysł przestępcy / Geniusz / Iluzja 2 / Mechanik: Konfrontacja / Żywioł. Deepwater Horizon / Przełęcz ocalonych / La La Land

Forum Film Poland | TVP
Złota dama / Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2. / Nienawistna ósemka / Niewygodna prawda / Zanim się pojawiłeś / Przyjaźń czy kochanie? / Ben-Hur / Kamienne pięści / Wołyń / Asy bez kasy / Lion. Droga do domu

Monolith Films | TVN \ Polsat \ TV Puls
Wolny strzelec / Bóg nie umarł / System / Rechotek / Rozumiemy się bez słów / Idol / Klucz do wieczności / Koko Smoko / Dar / Sinister 2 / Sicario / Legend / Łowca czarownic / Strategia mistrza / Kochajmy się od święta / Bella i Sebastian 2 / Sprawiedliwy / Bogowie Egiptu / Pokój / Londyn w ogniu / Wierna / Moje wielkie greckie wesele 2 / Bóg nie umarł 2 / Hardcore Henry / Dzielny kogut Maniek / Dzień matki / Mój przyjaciel orzeł / Nice Guys. Równi goście / Idol z ulicy / Jak urządzić orgię w małym mieście / BFG: Bardzo Fajny Gigant / Iluzja 2 / Kobiety bez wstydu / Złe mamuśki / Boska Florence / Mechanik: Konfrontacja / Nowe przygody Aladyna / Nerve / Blair Witch / Żywioł. Deepwater Horizon / Dziewczyna z pociągu / Przełęcz ocalonych / Zakwakani / Światło między oceanami / Zły Mikołaj 2 / Firmowa Gwiazdka / Dusigrosz / Siedem minut po północy
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 14:05 przez ertu_7_7, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Premiery filmowe na kanałach naziemnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Jeszcze zapomniałeś o Ant Manie. Poza tym jeszcze jest Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów oraz Doctor Strange te filmy też powinny być w tym roku w TVN
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości