Listy do M.

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na konferencji ramówkowej TVN-u miała miejsce premiera spotu "Listów do M. 3". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Właśnie pokazano zwiastun nowej części, zajeżdża lekko jedynką (i dobrze, bo 2 cześć zamiast bawić, dobijała), niestety nie ma Stuhra i Gąsiorowskiej, lukę ma chyba wypełnić drewniana Różczka :/
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

http://[link zakazany]/m/artykul/tv ... d-miszczak
TVN rozważa kontynuację Listów do M. na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

I będą tak ciągnąć i ciągnąć w nieskończoność. Twórcy znacznie lepszego "Love Actually" jakoś potrafili zakończyć historie w świetnym stylu. Film aż sam prosił się o drugą część, lecz pomimo ogromnego sukcesu kasowego do tej pory nie powstała pełnometrażowa kontynuacja. "Listy do M. 2" już były słabsze od poprzednika, a teraz, po odejściu od świetnego wątku Stuhra i Gąsiorowskiej, obawiam się, że będzie jeszcze gorzej. Swoją drogą ciekawe jak film wyglądałby w wersji serialowej, rozwijającej znane nam już historie. Skoro chcą na tym zarabiać, to może warto byłoby zastanowić się nad takim rozwiązaniem? W sezonie zimowym TVN miałby murowany hit ;)
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Właśnie pokazano zwiastun nowej części, zajeżdża lekko jedynką (i dobrze, bo 2 cześć zamiast bawić, dobijała), niestety nie ma Stuhra i Gąsiorowskiej, lukę ma chyba wypełnić drewniana Różczka :/
Podpisuję się pod całością :) Rzeczywiście zajawka zajeżdża "jedynką" , co mnie nawet zachęca do obejrzenia, w klimacie przedświątecznym lubię się jeszcze czymś podkręcić, bo lubię ten czas. Do "dwójki" zniechęciła mnie już przede wszystkim zajawka i reżyser, Okorn zrobił to zdecydowanie lepiej i żałuję, że nie zrobił "trójki".
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Obrazek Finalny Plakat listów do M 3 na plakacie jest oznakowanie 20 lat TVN
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Nina pisze: Podpisuję się pod całością :) Rzeczywiście zajawka zajeżdża "jedynką" , co mnie nawet zachęca do obejrzenia, w klimacie przedświątecznym lubię się jeszcze czymś podkręcić, bo lubię ten czas. Do "dwójki" zniechęciła mnie już przede wszystkim zajawka i reżyser, Okorn zrobił to zdecydowanie lepiej i żałuję, że nie zrobił "trójki".
Już przesadzacie z tą krytyką Listów do M 2 to była najlepsza część jak dotąd. Pierwsza część już się zestarzała a dwójka? nie zestarzeje się przez najbliższe lata... trzecia część jednak ma szanse być najlepszym filmem póki co z trylogii

Moim zdaniem te kontynuacje Listów do M na przestrzeni lat bez przesady... moim zdaniem i mam nadzieję powinni zostać na trylogii. Nie widzę potrzeby to ciągnąć bo wyjdzie tasiemiec. Trylogia ok! Tetralogie, saga zdecydowane nie! Ale cóż hajs musi się zgadzać ;/ ewentualnie jakiś spin off Listów do M mogliby zrobić. I to by bardzo mi pasowało ale nie na przestrzeni lat. Trylogia wystarczy i mam nadzieję że na tym zostaną
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Jesteś chyba wyjątkiem, bo nie znam nikogo, komu podobałaby się druga część, za to pierwsza podobała się nawet mi, a kompletnie nie gustuję w komediach romantycznych. Na dwójce miałem nieszczęście być w kinie i wyszedłem przed końcem, co praktycznie mi się nie zdarza. Tzn. myślałem, że już koniec, ale okazało się, że zostało parę minut i jakoś nie bardzo mi się chciało wracać na miejsce. :D

Zgadzam się natomiast, że jeśli kolejna część to raczej spin off. Robić po raz czwarty ten sam schemat to trochę za dużo. Lepiej np. wziąć Karolaka i wokół jego postaci stworzyć komedię kryminalną/familijną, ale już nie romantyczną i bez kilkunastu aktorów, każdy ze swoim wątkiem.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Też wolałem drugą część od pierwszej co wcześniej pisałem w tym wątku, więc chyba też należę do mniejszości :P
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Ja też zdecydowanie bardziej lubię drugą część.:)
Pozdrawiam Jacko09
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Druga część lepsza niż pierwsza ;)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

U mnie to wygląda tak

Listy do M 2 8/10
Listy do M 7/10 :)
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Nowy zwiastun. No szykuje się dobra produkcja :) chociaż minimalnie Listy do M 2 mieli lepszy zwiastun.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

3 listopada o 20:00 TVN premierowo pokaże "Listy do M. 2"

5 listopada o 12:15 w TVN-ie kulisy powstawania filmu "Listy do M. 3".

Z kolei 6 listopada o 19:30 i 19:50 w TVN-ie relacja z uroczystej premiery filmu "Listy do M.3".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Listy do M.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Właśnie pokazano zwiastun nowej części, zajeżdża lekko jedynką (i dobrze, bo 2 cześć zamiast bawić, dobijała)
Mnie dobiła zajawka którą widziałam w kinie przy okazji innego filmu. I wcale nie zajeżdżała jedynką, co też mi się wydawało po zajawkach telewizyjnych. Stenka klnie jak szewc, z resztą nie tylko ona, na ekranie jakiś chaos i hałas, ale w telewizji jest bardzo grzecznie, czyżby nie chcieli zniechęcać widzów...
W każdym razie dla mnie czar filmu prysł i poczekam na kilka a raczej naście recenzji zanim się wybiorę, jeśli w ogóle :-\ W entuzjastyczną recenzję Korwin Piotrowskiej nie wierzę, bo mam swoje zdanie na temat jej recenzji :P Żałuję, że filmu nie reżyserował Mitja Okorn, bo przecież to on w dużym stopniu był ojcem sukcesu "Listów do M", stworzył wspaniały klimat w pierwszej części i taki klimat chciałabym zobaczyć znowu. Na szczęście niedługo wchodzi do kin "Król rozrywki" z Hugh Jackmanem i "Morderstwo w Orient Expressie", widziałam zajawki, obydwa filmy bardzo stylowe, drugi ze świetną obsadą, po "Listach ..."płakać nie będę, chociaż nie ukrywam, że jestem rozczarowana :(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości