Zapomniani artyści muzyczni

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Frontowiec » 27 sty 2017, 13:04

W tym wątku muzycznym będziemy wspominać zapomnianych już artystów muzycznych, którzy przed laty byli popularni. Wczoraj słuchając wieczorem Radiowej ''Jedynki'' natrafiłem na Maxa Raabego - popularnego w latach 90-tych niemieckiego piosenkarza, który w poważnym stylu parodiował najpopularniejsze utwory muzyczne we własnej aranżacji (np. Britney Spears), razem ze swoją ''Pałacową Orkiestrą'' (oryg. ''Die Palast Orchester'').

Także wielu polskich artystów muzycznych jest zapomnianych - i to nawet sporo!, np. Kuba i Maciej Molęda - bracia, którzy w 1997 roku stworzyli zespół muzyczny ''L.O. 27'' wykonując jeden przebój ''Mogę Wszystko'', który niektórzy uważali za plagiat piosenki ''MMMBop'' zespołu Hanson.

Ciekaw jestem jakich wy pamiętacie zapomnianych artystów muzycznych?.
Awatar użytkownika
Lex
VIP Expert

Postautor: Lex » 05 sie 2017, 19:30

Wczoraj pojawił się nowy singiel amerykańskiej piosenkarki Anastacii: https://www.youtube.com/watch?v=iRf2vOr0rwc
Po ilości wyświetleń widać, że świat coraz bardziej o niej zapomina. We własnym kraju nie zrobiła kariery, ponieważ muzyką zajęła się zbyt późno - w wieku 28 lat. Uratował ją rynek w Europie i Australii. Niemcy i Włosi ją wręcz ubóstwiają.

Wróć do „Muzyka i multimedia”