Zapomniani artyści muzyczni

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Zapomniani artyści muzyczni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

W tym wątku muzycznym będziemy wspominać zapomnianych już artystów muzycznych, którzy przed laty byli popularni. Wczoraj słuchając wieczorem Radiowej ''Jedynki'' natrafiłem na Maxa Raabego - popularnego w latach 90-tych niemieckiego piosenkarza, który w poważnym stylu parodiował najpopularniejsze utwory muzyczne we własnej aranżacji (np. Britney Spears), razem ze swoją ''Pałacową Orkiestrą'' (oryg. ''Die Palast Orchester'').

Także wielu polskich artystów muzycznych jest zapomnianych - i to nawet sporo!, np. Kuba i Maciej Molęda - bracia, którzy w 1997 roku stworzyli zespół muzyczny ''L.O. 27'' wykonując jeden przebój ''Mogę Wszystko'', który niektórzy uważali za plagiat piosenki ''MMMBop'' zespołu Hanson.

Ciekaw jestem jakich wy pamiętacie zapomnianych artystów muzycznych?.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Lex

Zapomniani artyści muzyczni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Wczoraj pojawił się nowy singiel amerykańskiej piosenkarki Anastacii: https://www.youtube.com/watch?v=iRf2vOr0rwc
Po ilości wyświetleń widać, że świat coraz bardziej o niej zapomina. We własnym kraju nie zrobiła kariery, ponieważ muzyką zajęła się zbyt późno - w wieku 28 lat. Uratował ją rynek w Europie i Australii. Niemcy i Włosi ją wręcz ubóstwiają.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Zapomniani artyści muzyczni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Kilka lat temu do łask wrócił znany z lat 80 zespół o imieniu mongolskiego wojownika Dżingis Chana.
Ich występy są jeszcze lepsze niż dawniej - poniżej dla przykładu utwór Moskau:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-lPline ... e=youtu.be[/youtube]
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości