Tede

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Patryk M

Tede

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Słucha ktoś tutaj Tedego? Albo słuchał dawniej? Ja kiedyś przesłuchałem tylko jedną jego płytę pt. "3h hajs hajs hajs". Oprócz niego słuchałem też wielu innych hip-hopowców i raperów ale w pewnym momencie ten rodzaj muzyki mi się znudził a obecnie w ogóle mi nie podchodzi, mimo że kiedyś bardzo to lubiłem :P
Często słyszy się o Tede w kontekście jego konfliktu z innym raperem czyli Peją. Albo pod postacią beefów albo poprostu najzwyklejszych docinek za pośrednictwem mediów. Warto też wspomnieć o tym że był w związku m. in. z Weroniką Rosati, Magdaleną Schejbal oraz Dorotą Gardias (choć to bardziej był przelotny romans). Oraz o tym że jako raper jest rekordzistą jeśli chodzi o liczbę albumów która zadebiutowała na OLiS-ie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Tede

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pamiętam tego rapera. Udziałem w "Fabryce Gwiazd" jako juror skutecznie zahamował swoją dalszą karierę.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości