Formuła 1

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, boks, itd.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Robert Kubica wystartuje w GP Węgier w najbliższy wekend!!!!!!!

Będzie pierwszym Polakiem który wystartuje w F1!!!!!
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Widzę mały problem. Brak samochodu porównywalnego z najlepszymi. Nawet Schumacher byłby nikim gdyby jeździł kiepskim wozem. Kiepskim - znaczy wolniejszym od tych z paru innych stajni.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jak narazie to liczy się tylko to że będzie mógł wystartować. Wiadomo że nie dostanie super bryki na samym początku. Powinniśmy trzymać kciuki aby osiągał jak najlepsze czasy na tym czym będzie obecnie jeździł
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

W ogóle nie dostanie super bryki bo bmw-sauber nie ma takiej :) To jest trochę jak z Rickardssonem który właśnie skończył karierę: był świetny, ale i motory miał przez parę lat najlepsze.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Akurat w Żużlu są tylko 3 producenci sprzętu: JAVA, GM i KTM, więc o lepszych motorach nie ma ty mowy :) Wiem o tym bo gadałem z Lorkiem i mi mówił to :)

A możliwości bolidi BMW Sauber tak naprawdę nikt nie zna :) Heitfield i Vilnueve tak naprawdę to przeciętniacy są, a kanadyjczyk to szczególnie (mie wiem jak mógł 9 lat temu MŚ zdobyć).

A Schumacher swoje pierwsze MŚ, też nie zdobywał w jakimś super wozie - ot w zwykłym Benetoie :)
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Tyle tylko że diabeł tkwi w szczegółach i dobrze wiesz że są mechanicy którzy zajmują się silnikami dla poszczególnych żużlowców. Wydaje mi się że Tony sam sobie przygotowywał motory i miał je najlepsze :) Nie ma znaczenia że to jawa czy gm. Ważne kto przy tym majstruje. Choć na jawach już nie chcą jeździć. Nawet słynny T.Gollob zdaje się że coś narzeka - o ile dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

W niedzielę Robert Kubica zadebiutuje w wyścigu Formuły 1. Polak stanie na starcie zawodów o Grand Prix Węgier.
"Ścigałem się na tym torze w 2001 roku - w moim pierwszym roku w zawodach Formuły Renault i był to pierwszy wyścig, w którym zdołałem nawiązać rywalizację z czołówką. Na tym torze non stop się hamuje i przyspiesza. W bolidzie Formuły 1 jeszcze na nim nie jechałem" - powiedział 21-letni Polak.

W 1997 roku Kubica na torze Hungaroring po raz pierwszy obserwował na żywo zawody o Grand Prix Formuły 1. Tamten wyścig wygrał Kanadyjczyk Jacques Villeneuve - zawodnik, którego Polak zastąpi w niedzielę w składzie zespołu BWM-Sauber.
"Byłem tam w 1997 roku - to było pierwsze i zarazem ostatnie Grand Prix, które obserwowałem na żywo. Po zawodach powiedziałem do wszystkich - nie lubię oglądać zawodów i nigdy nie przyjdę na kolejne Grand Prix, jeśli nie będę w nim startował. To zabawne, że kiedy miałem 12 lat, widziałem jak Jacques tu wygrywa, a teraz jesteśmy współpracownikami" - wyznał 21-letni kierowca.

Villeneuve - etatowy kierowca BMW, nie doszedł jeszcze do siebie po wypadku, jakiemu uległ podczas Grand Prix Niemiec w poprzedni weekend. Oznacza to, że w jego miejsce wystartuje kierowca testowy zespołu - czyli Kubica.

"Jacques poinformował nas, że nie jest gotowy do ścigania się po wypadku na Hockenheim. Dotychczasowa postawa Roberta podczas testów i piątkowych treningów przed wyścigami Grand Prix zrobiła ogromne wrażenie na zespole. Teraz zobaczymy, jak się spisze w wyścigu Formuły 1. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, kto będzie się ścigał w pozostałych wyścigach sezonu oraz w przyszłym roku" - przyznał dyrektor BMW Motorsport Mario Theissen.

Kubica będzie pierwszym Polakiem, który weźmie udział w wyścigu Formuły 1.
Villeneuve to jesty agnet - musiałsię poraz 3 rozbić w tym sezonie aby wreszcie coś mu się stało. Szkode jednak że to w ten sposób Robert dostał miejsce w bolidzie na GP
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mad85 »

Nie przypadkowo Kubica wygrywał sesje trenigowe. To nie jest moze Ferrari ale kto powiedział, ze Kubica ma walczyc o zwyciestwo odrazu. Dla niego zodbycie 1 ptk juz bedzie duym osiagnieciem. Jego Bolid gwarantuje mu spokojnie miejsce punktowane przy dobrej jezdzie. A co do Zuzle co z tego, że sa 3 producenci. wtsraczy dac ten sam motor 2 róznym mechaniką i efekty juz beda inne.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

A jednak stało, Kubica bedzię na pewno pierwszym Polakiem w Formule 1. Przypomniał mi się pierwszy dzień istnienia Wizji Sport i imprezę inaugurującą stację. Kubica był na niej jako 14-letni chłopak i już wiedy mówiło się o nim jako polska szansa na F1 :). Były rozmowy z jego ojcem. Widać niektórym, marzenia się spełniają :).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Jakby ktoś nie wiedział to 0 14.oo są dziś kwalifikacje w tv4. Natomuiast w GW jest artykuł dziennikarza tv4. Same odkrywcze rzeczy typu: pierwsze okrężenie to jeszcze nie start, ale jedno ważne stwierdzenie: nie da się ukryć że bolidy bmw-sauber to nie super-maszyny :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

gosciu strasznie pesymistyczne podejscie masz do wystepu pierwszego Polaka w F1. Czemu tak?
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

A znasz już wyniki kwalifikacji i słyszałeś jak cały czas przekonywali w tv4 że to świetny wynik i mówili, że BMW dopiero wchodzi do F1 i ma słabe bolidy?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Mi jak arazie wystarczy informacja że Polak startuje w F1 i tym się cieszę. Na wyniki przyjdzie jeszcze czas....
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

gosc pisze:A znasz już wyniki kwalifikacji i słyszałeś jak cały czas przekonywali w tv4 że to świetny wynik i mówili, że BMW dopiero wchodzi do F1 i ma słabe bolidy?
Bo to prawda. wynik jest dobry, a Sauber nie jest zbyt mocny.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Formuła 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

gosc pisze:Widzę mały problem. Brak samochodu porównywalnego z najlepszymi. Nawet Schumacher byłby nikim gdyby jeździł kiepskim wozem. Kiepskim - znaczy wolniejszym od tych z paru innych stajni.
Co z tego ze niema samochodu porównywalnego na 7 miejsce zajoł i to cały czas na oponach na mokre nawiezchnie....
Brawo, niespodziewałem sie 7 miejsca! Debiut i odrazu 2 punkty na konto!

Tylko martwie sie o mechanika Reno, co niedokrecił dobrze śrób w boildzie....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości