Buty do biegania - jakie?

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, boks, itd.
Patrykesowicz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2012, 23:31

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrykesowicz »

Jakie buty do biegania polecilibyście amatorowi, znaczy poczatkujacemu?
Kupuję markowe ciuchy (np na Sarafis.pl) i nie weim na które buty się zdecydować: Nike, Adidas - może nie powinien się w ogóle marką kierować?
Pomóżcie (laik?)
dmytrodoncow
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2013, 14:07
Kontakt:

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dmytrodoncow »

Nie jestem autorytetem w tej dziedzinie, chociaż kilka razy w tygodniu biegam po 8km.
Buty kupuję tanie, bo uważam, że na bieganie po dworze innych zwyczajnie szkoda: deszcz, sól, brud i fantastyczne chodniki.
Też wkrótce będę kupować sobie nowe i kluczowe jest dla mnie jedno: mają być trochę większe a'la adidasy z lat '90 w porównaniu do np. nike, które są cieniutkie.
Obowiązkowo potrzeba też kilku warstw wkładek. Żeby nogi nie bolały :)
nefretete21
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 03 kwie 2014, 7:10

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nefretete21 »

Mi przypadły do gusty buty do biegania z Reebok, aczkolwiek jak przedmówca wyżej też ekspertem nie jestem ;)
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nikon »

Ja biegam od kilku lat , wybieram buty z tej najniższej półki cenowej ,z reguły wybieram tanie buty męskie . ale znanych marek. Jeszcze nigdy mnie nie zwiodły, obecnie biegam w Nike Revolution dobrze w nich rozkład się ciężar stopy podczas biegania. Bardzo dobrze trzymają stopę.
marek911
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2014, 19:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marek911 »

Ja polecam Buty adidasa - w go sport była promocja i można było za 100zł kupić (i dają gwarancję, że się nie rozlecą). Ogólnie dobry wybór.
superFaustyna
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 14 gru 2016, 16:12

Buty do biegania - jakie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: superFaustyna »

Ja na początku zaczęłam biegać w zwykłych piankowych do biegania, kupionych na aukcji za jakieś grosze. Potem zainwestowałam w lepszy markowy model, ale szczerze mówiąc różnicy nie widziałam. Szczerze mówiąc największą różnicę zauważyłam jak pozbyłam się już kilku kilogramów i w wyniku czego poprawiła się moja kondycja. Gdyby ktoś szukał sposobu na szybsze efekty treningów to polecam dołączyć do nich suplement diety Berrator. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator- ... z-tluszczu
Mnie zdecydowanie poprawił metabolizm, dzięki czemu odchudzanie stało się o wiele bardziej skuteczniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości