[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.

Najlepszy serwis VOD to

Ipla
23
29%
Netflix
19
24%
Player
28
35%
Showmax
3
4%
inny (kliknij i napisz w poście)
7
9%
 
Liczba głosów: 80
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Grzelich1996 »

Uważam, że IPLA jest najlepsza (np. pojawiły się oczywiście nowe programy, takie jak Supermodelka - Plus Size czy My3).
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: kajtek900 »

Tylko Netflix! Ludzie Netflix to wybitne produkcje, genialna jakość i mobilność, a Wy Player wybieracie, bo rezyserowana Domów była??? :'( :'( :'( :'( :(
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: kacper3100 »

Każdy wybiera to, co chce.
Tylko Player!
Solder
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 26 sty 2014, 0:05

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Solder »

Netflix oprócz seriali nie ma nic interesującego do zaoferowania. Filmy to powtórki ze stacji premium, a nawet naziemnych.

Zagłosowałem na inne serwisy VoD: Amazon Prime Video i HBO GO
Obrazek
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: N-O-R-O-N »

Co kto lubi. Dla mnie ten cały Netflix jest przereklamowany, a same seriale to troszkę za mało by mnie przyciągnąć :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
parkingowy
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: parkingowy »

Oddałem głos na player.
Ipla jest jednak o tyle dobra, że programy z Polsat Cafe i Play można oglądać od razu po emisji bezpłatnie. A na Player za programy z kanałów temetycznych trzeba płacić aż do zakończenia powtórnej ich emisji
A TVP VOD się zacina i klatkuje w prime-time
Reklam liczba jest na player, Ipli, i Vod TVP porównywalna i duża. Nie sądzę aby na Ipli było więcej. Ja oglądam i wszędzie jest porównywalnie długo.
Pawel

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Pawel »

kajtek900 pisze:Tylko Netflix! Ludzie Netflix to wybitne produkcje, genialna jakość i mobilność, a Wy Player wybieracie, bo rezyserowana Domów była??? :'( :'( :'( :'( :(
Potem zdziwienie że stacja czy serwis oferujący ambitniejsze produkcje niż głupawki z playera czy ipli przegrywa konkurencje z kolejnym odmóżdżającym programem. A nawet na forum medialnym, jak widać, wielu woli tanią tandetę od porządnych produkcji.

PS. Jeśli w temacie tym nie ma być dyskusji na temat głosowania to prosiłbym o założenie tematu np. Mistrzowie telewizji dyskusje ogólne czy coś w ten deseń i przeniesienie tej odpowiedzi w tamto miejsce, albo inne wskazane przez moderację.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Atahan »

Ja wybieram IPLĘ :D
Solder
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 26 sty 2014, 0:05

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Solder »

Moim zdaniem, polska wersja Netflixa wcale nie jest najlepszym serwisem VoD. Nie dość, że oferta jest bardzo okrojona względem USA, to dodatkowo praktycznie nie informują o tym, do którego dnia dany materiał jest dostępny. Abonenci dowiadują się o planowanym usunięciu prawie 300 filmów na tydzień przed faktem. Mam takie wrażenie, że abonenci HBO GO i Netflixa uważają, że tylko na tych serwisach są dostępne najlepsze produkcje, ponieważ za te serwisy płacą. Nawet nie chcą przyjąć do wiadomości, że nie każda produkcja własna jest na wysokim poziomie.
Obrazek
Pawel

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Pawel »

W wersji USA też w Netflixie nie ma wielu tytułów, które z kolei są dostępne u nas. Normalna sytuacja, prawa na poszczególnych rynkach należą do innych podmiotów. Data do kiedy dostępne są tytuły oczywiście powinna być, tak jak ma to miejsce w HBO GO. Jednak nawet teraz informacje o tym jakie filmy znikają z końcem roku pojawiały się już wcześniej, nieoficjalne, ale większość się sprawdziła.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Damianou18 »

Player dla mnie od wielu lat jest liderem i dlatego głos na nich.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Tomek »

Dla mnie najlepszym serwisem VOD jest Crunchyroll - lubię oglądać anime, a skoro do tego dostaje też kilkanaście mang i dram, to mogę zapłacić około 24 złote (skutek słabnięcia dolara, dzięki Trump :P).
Pawel pisze:Potem zdziwienie że stacja czy serwis oferujący ambitniejsze produkcje niż głupawki z playera czy ipli przegrywa konkurencje z kolejnym odmóżdżającym programem. A nawet na forum medialnym, jak widać, wielu woli tanią tandetę od porządnych produkcji.
Jak całe życie ogląda się taniochę z polskiej TV, to nic dziwnego, że człowiek ma taki, a inne gust.

Z drugiej strony to też wina Netflixa, którzy ceni się za wysoko i karze płacić sobie za HD 43 złotych, pozostając tym samym usługą dla szpanujących hipsterów nagrywających recenzje seriali na youtube :P. Jak dla mnie chociaż wiele ich produkcji jest ambitnych i ma wysoki budżet, to mimo wszystko ich jakość końcowa pozostawia wiele do życzenia. Wpływ na to też ma model "wszystkie odcinki w jednym dniu". Trudno zrobić 13-godzinny dobry film :rolleyes:. Ja osobiście mam wielką awersję do nich, bo kupują licencję na aktualnie emitowane anime, po czym emitują je 4 miesiące po premierze. Pomimo, że w samej Japonii dają odcinki zaraz po emisji w japońskiej TV.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: mateusz_71 »

Biblioteka VOD i programów na życzenie w ramach aplikacji NC+go. ;-)
Pawel

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Pawel »

@Tomek, faktem jest że mają swoje odchyły. Już nie mogę się doczekać czarnego Wiedźmina :lol: .
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

[Mistrzowie Telewizji 2017] Najlepszy serwis VOD

Post autor: Viking »

Nie mogło być inaczej - Netflix.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości