Gap się, Gap się Extra i Gap się News - opinie

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Gap się i Info Media - opinie

Postautor: Medyk24 » 18 wrz 2014, 23:11

Jacko09 pisze:[spoiler]Niejaki GONTI,który mnie strasznie irytuje i prezes.[/spoiler] Ale powiem jeszcze, że tematy poruszane też mi się bardzo podobają.

A ja mam wręcz odwrotne odczucia, więc suma sumarum wszyscy powinni zostać :)
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Postautor: Jacko09 » 19 wrz 2014, 8:55

Nie powiedziałem,żeby ich wyrzucić tylko może np. zamienić na kogoś innego, to nie będzie rzucał prymitywnymi hasełkami jak np. [spoiler]...Pocałujcie misia w... [/spoiler] [spoiler]Jak dla mnie takie odzywki są żenujące[/spoiler]
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 19 wrz 2014, 11:44

Rozumiem, że nie chcesz zmniejszać liczby prowadzących, ale... czym jest "zamienienie na kogoś innego", jak nie wyrzuceniem?!
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Spooky
VIP Expert

Postautor: Spooky » 19 wrz 2014, 21:54

Fakt jest taki, że największe zaangażowanie w ten program wychodzi od Prezesa (mnie) i Gontiego ;) Ginter ostatnio z programu sam zrezygnował na pewien czas.
Gap Się | Gap Się News | Gap Się Extra
http://www.facebook.com/GapSieTV
http://www.youtube.com/GapSieTV
Awatar użytkownika
MazowszeSercePolski
Obserwator

Postautor: MazowszeSercePolski » 23 wrz 2014, 18:40

Adek z Ginterem sami nie daliby rady prowadzić. Najwięcej w tym programie do dyskusji zawsze mają własnie niejaki p. Gonti i mój przedmówca czyli Prezes.
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 29 wrz 2014, 3:00

Tak sobie pomyślałem, że jeśli nie macie pomysłu na temat odcinka, moglibyście wizualnie i merytorycznie ocenić najlepsze wydania serwisów info ośrodków TVP. Wspomniałem o tym w odpowiednim wątku. Ciekawe co by z tego wyszło. Takie spojrzenie na lokalne serwisy z perspektywy ludzi, którzy jednak widzieli w mediach nieco więcej niż tylko nasze "podwórko".
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
adekpabianice
Obserwator
Kontaktowanie:

Postautor: adekpabianice » 07 paź 2014, 21:20

Tym razem o nieco innym temacie niż Gap Się. Powraca po przerwie Info Media. Będę starać się żeby wydania wychodziły systematycznie i regularnie bo teraz wyszło z dwudniowym opóźnieniem, Zapraszam do obejrzenia. Zapewne będziecie mieć wiele szyderczych uwag jak zwykle na mój temat xD
http://tvgene.pl/info-media-s4e1/
Awatar użytkownika
adekpabianice
Obserwator
Kontaktowanie:

Postautor: adekpabianice » 12 paź 2014, 18:21

Związku z tym że załoga Gap Się nie może się skompletować do nagrań (Nie mają czasu), chciałbym jeszcze raz zaprosić nie do Gap się a do Info Media Extra na wywiady, komentarze czy luźną dyskusję. Od siebie chciałbym zaprosić (Nie kisielku narazie ty nie, nie nie pisz odpuść sobie bo jak będziesz potrzebny to napiszę :P ) : TiMa, Snola, Lord_info, Zesepo, Trzeciak oraz innych co by chcieli.

Wznawiam sprawę poszukiwaczy lektorów do programów (Info media, łmk, oraz inne) związku ze Mateusz czy Piotrek nie zawsze mają czas żeby dla mnie nagrać tekst (tutaj też się odbija czkawką na Gap Się) Poszukuje osób które czują się na siłach i chciały by dla mnie czytać. W zamian mogę dać reklamę tu i tam oraz w filmach autopromocję czy lokowanie produktu. Napisałem już wiadomość do :Zesepo.

Wszelkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na Gadu Gadu: 46249041
albo na kontakt poprzez facebook jeżeli ktoś nie ma gadulca: https://www.facebook.com/grupatelewizyjna
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Lord_info » 05 lis 2014, 8:43

Coś dla Prezesa ;)
http://dai.ly/x29cmij

@adekpabianice, wiadomość na priv
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Spooky
VIP Expert

Postautor: Spooky » 06 lis 2014, 18:57

No proszę, nie wiedziałem, że będą to eksploatować częściej niż w Texie Extra :D Ogółem całość to była typowa ustawka.
Gap Się | Gap Się News | Gap Się Extra
http://www.facebook.com/GapSieTV
http://www.youtube.com/GapSieTV
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 07 lis 2014, 7:04

adekpabianice pisze:Związku z tym że załoga Gap Się nie może się skompletować do nagrań (Nie mają czasu), chciałbym jeszcze raz zaprosić nie do Gap się a do Info Media Extra na wywiady, komentarze czy luźną dyskusję. Od siebie chciałbym zaprosić (Nie kisielku narazie ty nie, nie nie pisz odpuść sobie bo jak będziesz potrzebny to napiszę :P ) : TiMa, Snola, Lord_info, Zesepo, Trzeciak oraz innych co by chcieli.

Wznawiam sprawę poszukiwaczy lektorów do programów (Info media, łmk, oraz inne) związku ze Mateusz czy Piotrek nie zawsze mają czas żeby dla mnie nagrać tekst (tutaj też się odbija czkawką na Gap Się) Poszukuje osób które czują się na siłach i chciały by dla mnie czytać. W zamian mogę dać reklamę tu i tam oraz w filmach autopromocję czy lokowanie produktu. Napisałem już wiadomość do :Zesepo.

Wszelkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na Gadu Gadu: 46249041
albo na kontakt poprzez facebook jeżeli ktoś nie ma gadulca: https://www.facebook.com/grupatelewizyjna

A czemu by nie drogi Adku? Jak to mówią lepszy rydz niż nic.
Tak przy okazji mam nadzieje że chłopaki się ogarną a przynajmniej Prezes i/lub Ginter bo bez Gontiego możemy się obejść i "Gap się" wróci na nasze ekrany :)
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
michal
VIP Expert

Postautor: michal » 07 lis 2014, 23:48

@Poland: Trudno, żeby po publikacji takich wpisów ktoś chciał Cię zaangażować do "Gap się":
mediaf pisze:Oby nie. Popsułeś cały program ;).

TiM pisze:Jeżeli Kisiel ma być stałym "ekspertem" w programie, to niestety podziękuję. Opinie gościa oglądającego telewizję HDTV na telewizorze CRT i mówiącego, że "Nie widzi różnicy" nie są wiele warte. Piotrek, nie idź tą drogą...

mediaf pisze:Niestety, zgadzam się. Kisiel plecie głupoty, nie chce się tego słuchać, zwłaszcza o MUX-ach. Lepiej róbcie program w dwie osoby. Mam nadzieję, że to był ostatni program z jego udziałem.

P.S. Skontaktuj się z Jump Radiem. Może pracownicy tej rozgłośni będą chcieli przeprowadzić przynajmniej jeszcze jeden wywiad z Tobą. Myślę, że niejeden pasjonata mediów posłucha tych rozmów z ogromnym zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 08 lis 2014, 22:38

Jeżeli dobrze się orientuje to Jump Radio chyba już nie istnieje a mimo tego ja i tak miałem epizod w radiu - niedawno pojawiłem się w Muzo.fm gdzie mówiłem o tym w jakich miejscach możemy być zagrożeni atakami terrorystycznymi.
Poza tym nie przejmuj się michale opiniami dwóch osób :D
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
MazowszeSercePolski
Obserwator

Postautor: MazowszeSercePolski » 17 lis 2014, 13:19

Zróbcie odcinek o ramówce stacji telewizyjnych na święta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 17 sty 2015, 9:40

Mam bardzo dużą nadzieje że mój ulubiony program internetowy czyli "Gap się" już niedługo wróci na wizję ponieważ jest jedyny w swoim rodzaju :)

Wróć do „Hyde Park”