Telewizja internetowa

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
jutrzenka
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2012, 12:13

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jutrzenka »

Jeżeli uznamy weeb tv za telewizję internetową, to tak oglądam ją :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Kacper pisze:(...)
No dobra, przedstawię swoją grupę, oraz też wymienię kilka innych, lubianych na forum (pierw chciałem wymienić wszystkie grupy, ale nie chciałem krytyki za reklamowanie dzieci neo):
Sieć NPT to moja grupa TV internetowych. Emituje takie kanały jak: NPT (główny kanał działający od marca 2009, do marca 2013 jako SuperTV), TV10 (kanał młodzieżowo-powtórkowy, działający od marca 2009, do marca 2013 jako ZuchTV), DTV (kanał informacyjny działający od marca 2010, do marca 2013 jako InformacyjnaTV), TV Juszka (kanał lokalny dla Wołowa działający od kwietnia 2010, do marca 2012 jako TV Wołów, obecnie częściowo retransmitują NPT), oraz zdobyte 1 października kanały od Rodinowców: RodzinnaTV (kanał główny), Floating Box (kanał muzyczny) i TV3 (trzy kanały lokalne dla Warszawy, Łodzi i Pomorza; obecnie częściowo retransmitują NPT). W najbliższym czasie dojdzie do zmniejszenia kanałów (prawdopodobnie zostaną tylko NPT, DTV i stacje lokalne).
TV Maestro jest właścicielem następujących kanałów: TV+1 (kanał główny), TV+2 (kanał powtórkowy z dodatkiem programów własnych), TV+4 (kanał informacyjny), TV+3D (TV+1 w 3D), TV+1 Meteo (kanał pogodowy) i TV+1 INW (dla niesłyszących).
GrupaTelewizyjna zajmuje się takimi stacjami jak TV GENE (kanał główny), TVNEWS (kanał informacyjny), Pyrzycka1 (kanał regionalny dla Pyrzyc), ZTV (prawdopodobnie kanał zawieszony) i TVA (nieznany Mi kanał, wymieniony w "Gap się").
KubaTV już istnieje od prawie 5 lat i jest tworzona przez dwie osoby oraz kilku współpracowników. Stacja jest dość znana i lubiana, ponieważ emitowała InfoBelkę, była przykładem dobrej telewizji w Paincie, nie słuchała się hejtów "profesyonalystuf", oraz dlatego, że przetrwała wakacje 2010, kiedy masowo zaczęto zamykać stacje Pulsar Boomu. Oprócz tego nadaje jeszcze kilka innych kanałów.
qbTV to profesjonalna telewizja, ponieważ - porównując z TV+1 - umieją używać Vegasa na poziomie profesjonalnym. Pracujący tam Tomasz jest też właścicielem TVT, kanału dla Trizondalu.
(...)
Teraz to już się trochę zmieniło. Z telewizji internetowych na YouTube wymienionych wyżej zostały tylko: TVM i KubaTV. W 2016 powstały nowe: SuperWizja, TVK, CTV1. W 2015 powstała Intromedia, kontynuacja CyberkaTV, która na szczęście już nie funkcjonuje, AllTV, które zlikwidowano na początku 2016, ale zostało zreaktywowane we wrześniu tego roku (i przejęte przez twórcę TVK i SuperWizji), a rok później zlikwidowane zostały tematyczne stacje TVM Tiger i TVM Pogoda. Intromedii nie ma, bo twórca ma studia i nie ma czasu na tworzenie telewizji, z TV+1 zrezygnowałem, bo wolę zajmować się tylko TVM, a wkrótce znikną SuperWizja, AllTV i TVK, bo ich twórca nie chce już tworzyć telewizji. Na krótko powstała też niedawno bardzo słaba telewizja KJ TV, której produkcje wyglądały jak z lat 80., na szczęście twórca to coś zlikwidował.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

KubaTV też nie istnieje, bo od marca 2016. Ale jest problem - bo były dwa stacje o takiej samej nazwie, ale skoro tego kanału bez spacji w nazwie nie ma, to inny kanał o takiej samej nazwie z spacją między Kuba a TV jest :) Polecam to obsaić - https://www.youtube.com/user/KUBEK7CZ/videos ;) To jest adres kanału.
CTV1 to telewizja usera @Kacper, choć jest trochę nieaktywna, to i też może zniknąć.
Intromedia ozyskała ogromny sukces dzięki profesjonalizmie oraz programom: TeleZgaduj, Bluestar (jedyny teletext w TV internetowej) czy News4All. Niestety, szybko telewizja upadła i to 1 września 2016.
SuperWizja, TVK i AllTV należy do jednej grupy - Grupy TeleKuba (fan Formuły 1 czy kostek domino, polecam ;D ). A skąd wiesz, że twórca nie chce już tworzyć ani jednej z tych trzech stacji? Bo nigdzie gdzieś o tym nie słyszałem.
https://www.youtube.com/channel/UCYARzA ... b2A/videos - kanał Grupy TeleKuba
Co ciekawe, z grupy Maestro było jeszcze TVM Extra, choć szybko też zamknięto. I co ciekawe, skróty TVM są różne - "Telewizja Minimalistyczna", "Telewizja Maksymalna" czy też... "Telewizja Maestro". Kiedyś do grupy Maestro należał niemal zapomniany TV Sheez, który też szybko zniknął. I to kilka lat temu. No i dobrze...
Choć w sumie... telewizji internetowych było znacznie więcej, ale większość to nie były żadne telewizje internetowe, tylko po prostu... jakieś g***a, których wam nie podam.
Intromedia należała do "Wielokątu Partnerskiego", w którym znajdował się też Kuba TV HD, ale teraz już pewnie upadł. A GENE to już wogóle po 11 latach nadawania nie nadaje już, i to na zawsze (ostatnia oprawa kanału jaka była na antenie była wzorowana na oprawie TVP3 2002-2003), ale za to... właściciel GrupyTelewizyjnej coś zrobił, proszę bardzo ;) I mam jeszcze jedną niespodziankę - a mianowicie ciekawostka. Jak wy oceniacie tę poniższą telewizję? Wiem, że takie niby TVP w kogoś wykonaniu, do tego... powiatowe i kopia np. muzyki z Wiadomości czy logo z TVS, czyli średnia ocena, ale spróbujcie podzielić się gustami:
https://www.youtube.com/channel/UCZTkul ... INw/videos
https://telewizjastargardszczecinski.jimdo.com/
Na razie ode mnie tyle ;-) Wiem, że ocena może być wg was gorsza (np. Kacper tak zrobił), ale cóż... to też nie telewizja, tylko masowe g*****iane sztuczki. Dobrze że tego Kurski nie widział, bo zaraz by umarł na zawał serca od czegoś takiego :evil:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2017, 19:18 przez Jaccob, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

KubaTV jest tylko jeden i istnieje nadal. Jeżeli chodzi o TheKubaTV, było to zwykłe konto nietelewizyjne. TVM ja stworzyłem, nie TV Sheez.
I ja się pytam, człowieku, co to ma być? Wymieniłeś jakieś niszowe paintowo-moviemakerowe gów... konta w temacie o telewizjach internetowych? Moje oczy krwawią od twojego postu.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2017, 19:01 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Wiem, że Kuba TV istnieje nadal, ale chodzi mi o te "TheKubaTV". Zamknięte było już 26 marca 2016, proszę zobaczyć:
https://www.youtube.com/xthekubatvx/videos
Wiem, że to ty jesteś autorem TVM, ale nie o to mi chodziło :angry: Mam na myśli samą Grupę Maestro... człowieku, nie rozumiesz mojego postu.
A to, że podałem paintowe masakryczne telewizje, muszę mówić tylko jedno - wielkie bulwy to są, i jak mawia przysłowie: "gdzie inni się boją, tam ziemniak spada z buta". Krwiste i dramatyczny przykłady ich podałem, cóż, dobrze że TVS z Stargardu jest mistrzem Painta. Jak mówiłem - możecie oceniać sam kanał jego, bo niedawno odkryłem, że ten sam właściciel (no pewnie że chyba tak, ten sam) miał ten kanał jeszcze... bardziej związany z TVP:
https://vimeo.com/tvpstargard/videos
Miał też twór o nazwie "TVP Powiaty" w 2013, i to konto nadal żyje - a tak wogóle, nie podam wam linka do tego, bo go nie pamiętam i zgubiłem :(
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
jas06
Junior
Posty: 1332
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 338
x 198

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Jaccob pisze:KubaTV też nie istnieje, bo od marca 2016. Ale jest problem - bo były dwa stacje o takiej samej nazwie, ale skoro tego kanału bez spacji w nazwie nie ma, to inny kanał o takiej samej nazwie z spacją między Kuba a TV jest :) Polecam to obsaić - https://www.youtube.com/user/KUBEK7CZ/videos ;) To jest adres kanału.
CTV1 to telewizja usera @Kacper, choć jest trochę nieaktywna, to i też może zniknąć.
Intromedia ozyskała ogromny sukces dzięki profesjonalizmie oraz programom: TeleZgaduj, Bluestar (jedyny teletext w TV internetowej) czy News4All. Niestety, szybko telewizja upadła i to 1 września 2016.
SuperWizja, TVK i AllTV należy do jednej grupy - Grupy TeleKuba (fan Formuły 1 czy kostek domino, polecam ;D ). A skąd wiesz, że twórca nie chce już tworzyć ani jednej z tych trzech stacji? Bo nigdzie gdzieś o tym nie słyszałem.
https://www.youtube.com/channel/UCYARzA ... b2A/videos - kanał Grupy TeleKuba
Co ciekawe, z grupy Maestro było jeszcze TVM Extra, choć szybko też zamknięto. I co ciekawe, skróty TVM są różne - bo kiedyś to miał być skrót od "Telewizji Mazowieckiej" (zresztą sam TVM to miał być kanał dla Mazowsza), teraz "Telewizja Minimalistyczna", "Telewizja Maksymalna" czy też... "Telewizja Maestro". Kiedyś tę grupę założył niemal zapomniany TV Sheez, który też szybko zniknął. I to kilka lat temu.
Choć w sumie... telewizji internetowych czy też amatorskich/fikcyjnych/wyimaginowanych było więcej:
1ne.tv Polska (od stycznia 2014)
Telewizja RMW (własność poprzedniego właściciela AllTV, od 2016)
TPŁ HD Polska ("Transmisje z pozytywnego łącza", od początku 2016, przejął program "TeleZgaduj" od ś.p. Intromedii)
Dobry Dzionek TV (od 2016, trochę amatorka...)
Krzyś TV HD/Krzyś 7 (od 2014 do 2016)
Telewizja Płock (od czerwca 2016, szczyptę amatorki tuż też czuć, choć spokojnie, będzie dobrze...)
Minesat (od okolic 2016)
TVZ Polska (od 2014 do 2015, ten sam właściciel tego ma stworzyć nową telewizję EXT HD, która jeszcze jest w budowie, więc nie wystartowała)
TVBlack (od września 2016, tu amatorsko wyszło... wyszło jak wyszło!)
ExtraTV/NTV (od 2015 do 2016)
TV3 Polska (od 2016, to również wielkie paintowe g***o)
Wacowski TV/Wacowski+ (2014-2015, z przerwami)
Janek+ oraz Informacje+ (ten sam właściciel co Wacowski+, tyle że już w lepszej formie, od okolic 2016r.)
Intromedia należała do "Wielokątu Partnerskiego", w którym znajdował się też Kuba TV HD, ale teraz już pewnie upadł. Zaś Dobry Dzionek TV należy do "Grupy Owoc". A GENE to już wogóle po 11 latach nadawania nie nadaje już, i to na zawsze (ostatnia oprawa kanału jaka była na antenie była wzorowana na oprawie TVP3 2002-2003), ale za to... właściciel GrupyTelewizyjnej coś zrobił, proszę bardzo ;) I mam jeszcze jedną niespodziankę - a mianowicie ciekawostka. Jak wy oceniacie tę poniższą telewizję? Wiem, że takie niby TVP w kogoś wykonaniu, do tego... powiatowe i kopia np. muzyki z Wiadomości czy logo z TVS, czyli średnia ocena, ale spróbujcie podzielić się gustami:
https://www.youtube.com/channel/UCZTkul ... INw/videos
https://telewizjastargardszczecinski.jimdo.com/
Na razie ode mnie tyle ;-)
Coś ci się w głowie zwariowało? Niektóre stacje np. Telewizja Płock, czy nawet Janek+ , to nie są żadne telewizje internetowe.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Grupa Maestro, nieistniejąca już, należała zawsze do mnie. Ja się pytam, po co podałeś te g... kanały dzieci, które bawią się w telewizję? Przecież te kanały są poniżej krytyki.
Tak poza tym sam autor TheKubaTV przyznał, że nie była to telewizja, tylko zwykłe konto YouTube.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

A może zmienić tytuł tematu na "Telewizja internetowa i fikcyjna"?
@Kacper: możesz to potwierdzić, ale jest mi pech, że ciebie nie ma... Po co ty wogóle oglądasz cały czas TVRegionalną?
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Po 1. nie da się zmienić tematu.
Po 2. telewizje fikcyjne nie są telewizjami.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

A jednak odkryłem, że Grupa Maestro to twój pomysł.
Musiałem napisać o TV Sheez, a to dlatego, że ten masowy kicz należał właśnie do twojej grupy... I ja cię pytam: Po co???
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

TV Sheez to nazwa konta na YT Wiktora, który nigdy ze mną nie współpracował ani do mnie nie należał.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

To czemu na jego koncie wymieniono coś o nazwie "Maestro"?
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster
Posty: 1792
Rejestracja: 30 gru 2015, 11:15
Lokalizacja: Słupsk
x 8
x 46

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper130700 »

kacper3100 pisze:Po 1. nie da się zmienić tematu.
Zdradzę ci taki mały sekrecik ;) Owszem, da się zmienić tytuł tematu tylko trzeba grzecznie o to poprosić Administratora lub któregoś Moderatora. No i gitara ;)
Ruda wrona orła nie pokona
#JestemProblememTuska
Nie oglądam propagandy Tuska i Sienkiewicza
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

No to ja wiem, ale wymyślone "Telewizje fikcyjne" to tak naprawdę zwykłe, najczęściej śmieciowe, konta YouTube chcące zostać telewizją, a w rzeczywistości takie nie są, a ten temat (już pewnie zniszczony przez pana Jaccoba) dotyczy telewizji internetowej.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Tak, prawdziwej TV netowej.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości