Telewizja internetowa

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Twórca CTV1 (na forum @Kacper) stworzył internetową encyklopedię telewizji internetowych, ale linku nie podam, abym nie został posądzony o reklamę.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Dobry wieczór,
Chciałbym wyjaśnić i przeprosić za fałszywe informacje i komentarze opublikowane na początku lipca w imiemiu Tele Rozrywki. Jestem jej administratorem i na czas mojego urlopu przekazałem stronę dwóm innym osobom, które postanowiły wystartować z projektem telewizji internetowej. Dopiero po moim powrocie dowiedziałem się o nielegalnej emisji filmów i programów pod nazwą mojego portalu. Chciałbym Państwa przeprosić za zaistniałą sytuację i falszywe informacje napisane w naszym imieniu. Dołożę wszelkich starań, by wyjaśnić to wszystkim (również Państwa) fanom.  Postaram się samemu odbudować markę TELE Rozrywki TV i mam nadzieję, że już jesienią sam będę mógł zaskoczyć fanów własną ofertą programową.

Zablokowani użytkownicy FB odzyskali dostęp, jednak prosimy, aby nie były to obraźliwe komentarze- czekamy na pomysły czy propozycje zmian w kanale.
Proszę też nie porównywać tego co było z tym co będzie- dajcie nam szansę... a my tym razem na pewno dopilnujemy, by wszystko odbyło się w sposób legalny.

Z wyrazami szacunku,
Portal Tele Rozrywka


Wpis na Facebooku:
Chcieliśmy również wyjaśnić kwestię naszej stacji telewizyjnej dostępnej w Internecie- niestety osoby, które dołączyły do naszego zespołu w celu tworzenia kanału, postanowiły wbrew wcześniejszym ustaleniom działać nielegalnie i dołączyli do oferty większość programów bez zdobycia odpowiednich praw, jak również aktywnie dołączyły do jednego z forum w naszym imieniu... Niestety, w naszym imieniu postanowili też napisać do kilku stron medialnych, zaś na Facebooku zablokowali osoby, które opublikowały "niewygodne" komentarze.
Mimo to, postanowiliśmy, że będziemy sami kontynuowali projekt ;)
Aktualnie rozmawiamy z twórcami programów, które mogłyby się pojawić na naszym kanale. Z nową, jesienną ramówką wystartujemy pod koniec miesiąca. Wówczas będziecie mogli oglądać m.in. programy naukowe, poradnikowe, motoryzacyjne i o kinie. Postaramy się również kontynuować produkcje własne rozpoczęte przez tamte osoby.
Postaramy się wyjaśnić sytuację ze wszystkimi, którzy musieli wyczytywać zmyślone informacje w naszym imieniu.
Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zachęcamy do oglądania TELE Rozrywki TV pod naszym kierownictwem już wkrótce!:)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dziwne, że osoba, która się tu wcześniej zarejestrowała, miała w nazwie Radek, a właścicielem TELE Rozrywki jest Radek. Może to zbieżność imion, ale podejrzane.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Jeśli tak bardzo to Pana interesuje, osoba, która prowadziła portal w latach 2013-2016 miała na imię Radek. Ja nazywam się Michał, jeśli to jest dla Pana takie ważne:)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie wiedziałem, że właściciel się zmienił. Osoba wychwalająca i pisząca, że TRTV nadaje legalne materiały, nazywała się Radek, a po wpisaniu nazwy użytkownika w Google znalazłem także jego nazwisko. Z jego konta na FB dowiedziałem się, że był twórcą tego portalu i myślałem, że to on jest twórcą tej telewizji.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

To akurat nieaktualne :) ale i mało ważne- najważniejsze jest teraz wyjaśnienie tego całego zamieszania, do którego doprowadziła ww. osoba...
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dzisiaj o 19. TVM ujawnił jesienną ramówkę programową. Będą nowości, czyli Nowe technologie, Kierunek Zdrowie, In4mator i Dziesiątka. Oraz powroty: Internetowe bzdety (8 sezon) i Tele Zabawa (2 sezon).

Dzisiaj ramówkę zaprezentuje także TVK, ale to o 21.
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Będę oglądał In4mator, Internetowe Bzdety i uczestniczyć w Tele Zabawie (chyba). Może zobaczę Nowe technologie i Dziesiątkę. Kierunek Zdrowie nie jest dla mnie.
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
vistafan12
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:24
x 13
x 4
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vistafan12 »

Jesień w TELE Rozrywce zapowiada się ciekawie:
http://telerozrywka.pl/2017/08/24/tele- ... aczjesien/
tldr: Na TR nareszcie bedą emitowane filmy które nie są ukradzione (głównie to będą krótkometrażówki), między innymi trafią również programy pokroju Medialnych a nawet programy z pod szyldu TVM i Kuba TV, zapowiada się naprawdę pomysłowo.
oh no it's vistafan again
vistafan12.eu.org
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Z TVM do ramówki trafił 6 i 7 sezon Internetowych bzdetów, 1, 3 i 4 sezon Dawnych technologii i Ciekawostki komputerowe.
Z Kuba TV Kultowe programy.
No i nie zabraknie znanej z forum audycji Medialni.
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Ogółem jesień w stacji zapowiada się interesująco, mam nadzieję, że wszystko będzke nadane legalnie
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

BW134PL pisze:Ogółem jesień w stacji zapowiada się interesująco, mam nadzieję, że wszystko będzke nadane legalnie
Oczywiście że legalnie- obiecaliśmy, że pod naszym kierownictwem wystartujemy tak, jak powinno być to już w lipcu... Mamy więc nadzieję, że nasze starania będą odebrane w pozytywny sposób:)

PS. O ile dobrze widzimy to ten wątek dotyczy głównie TELE Rozrywki TV więc moderatorom forum bylibyśmy wdzięczni za zmianę nazwy lub przeniesienia do nowego wątku- chcielibyśmy utrzymywać kontakt z widzami, móc otrzymywać pomysły czy sugestie zmian, a jednak nie wszyscy mogą wiedzieć, że ten wątek dotyczy naszej stacji.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Temat dotyczy nie tylko TELE Rozrywki TV, ale też innych telewizji internetowych. Ja tu czasami piszę o TVM, KubaTV czy TVK. A to forum jest chyba bardziej o telewizjach koncesjonowanych.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Rozumiem, ale myślę że powinien być podział chociaż na dwa wątki- TVM, TVK czy KUBA TV trudno nazwać telewizjami ale raczej kanałami YouTube ze swoimi filmami. Myślę że przydałby się właśnie wątek "Kanały YouTube". Myślę, że telewizja internetowa to raczej player osadzony na danej stronie internetowej z konkretną ramówką (chyba że ww. stacje gdzieś tak nadają).
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Telewizja internetowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Absolutnie nie. Są to telewizje internetowe, amatorskie, ale są. YouTube jest traktowany jako serwis VoD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości